Keystone logo
ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

مقدمه

مدرسه تجارت و مدیریت

دانشکده تجارت و مدیریت ENyD یک مؤسسه آموزشی تخصصی در آموزش کارشناسی ارشد است که هدف اصلی آن تسهیل در دستیابی به صلاحیت های اصلی مورد نیاز پروفایل های حرفه ای از طریق یک روش 100٪ عملی قابل استفاده در محیط کار از روز اول است.

برای تقریباً 20 سال تجربه ، بیش از 48000 دانش آموز از 50 ملیت مختلف تصمیم گرفته اند که به مدل آموزشی ENyD اعتماد کنند. از جمله زمینه های تحصیل وی عبارتند از: مدیریت تجارت ، انرژی های تجدید پذیر ، مدیریت رویدادها و پروتکل ، بازاریابی دیجیتال ، حسابداری و امور مالی ، مشاوره بازرگانی ، مدیریت بازرگانی ، داده های بزرگ یا مدیریت استعداد ، امکان انتخاب بین سطوح مختلف آموزش مانند موارد زیر دوره های تخصصی دانشگاه ، کارشناسی ارشد یا MBA رسمی.

132929_SocialMedia_09_web.jpg

مدرسه تجارت و مدیریت ENyD آموزش آنلاین دارد که به دانش آموز امکان سازگاری بیشتر بین زندگی تحصیلی و کاری خود را می دهد. رفتن به کلاس های مجازی ، دسترسی به کتابچه های 100٪ به روز شده ، حل تمرین های تعاملی و غیره حساب این کار را با کمک مربیان تخصصی و هماهنگ کننده های حرفه ای همیشه آماده پاسخگویی به هرگونه سؤال کنید.

علاوه بر این ، ENyD کمک های مالی و بورسیه های تحصیلی را برای سهولت دسترسی به آموزش با کیفیت ارائه می دهد. در رابطه با دسترسی به بازار کار ، دانشکده تجارت و مدیریت با داشتن بیش از 4000 شرکت توافق نامه ، به دانشجویان خود خدمات اشتغال و کارآموزی کامل ارائه می دهد.

مکان ها

مکان ها
 • Madrid

  ENyD Madrid Calle Mauricio Legendre 33B 28046 MADRID, , Madrid

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

سوالات