Keystone logo
ESCP Business School

ESCP Business School

ESCP Business School

مقدمه

ESCP Business School که در سال 1819 تأسیس شد، نسل‌هایی از رهبران و کارآفرینان تولید کرده است. با داشتن شش پردیس شهری در برلین، لندن، مادرید، پاریس، تورین و ورشو، هویت واقعا اروپایی ESCP به آن اجازه می‌دهد تا سبک آموزشی چندفرهنگی منحصربه‌فردی را در زمینه کسب‌وکار و دیدگاهی جهانی در موضوعات مدیریت بین‌المللی ارائه دهد. هر ساله ESCP پذیرای بیش از 6000 دانشجو و 5000 مدیر اجرایی از بیش از 120 کشور مختلف است و برای آنها یک پیشنهاد جامع از دوره های مدیریت و برنامه های تخصصی (لیسانس، کارشناسی ارشد، MBA اجرایی، دکترا و آموزش اجرایی) ارائه می دهد. www.escp.eu - ما را در توییتر @ESCPeurope دنبال کنید

تاریخ

اگرچه نام تجاری ESCP Business School در طول تقریبا 200 سال تاریخ خود تکامل یافت، اما همیشه به سه حرف اول خود وفادار ماند. از سال 1819 با نام École Spéciale de Commerce et d'Industrie شروع شد و کمی بعد به École Superieure de Commerceتغییر نام داد، پنجاه سال بعد در سال 1869 به ESCP تبدیل شد. پس از ادغام با مدرسه خواهر خود، مدرسه مدیریت اروپا (EAP)، در سال 1999، این مدرسه برای حدود یک دهه ESCP-EAP نامیده شد. سرانجام، در سال 2009، نام مدرسه به ESCP اروپا تبدیل شد و اشاره صریحی به میراث و موقعیت اروپایی آن داشت.

دامنه بین المللی ESCP Business School از همان دوران اولیه قابل مشاهده بوده است. قبلاً کلاس 1824 30٪ از دانشجویان بین المللی با 15 ملیت مختلف را شامل می شد که در میان آنها هفت اسپانیایی، پنج برزیلی، پنج هلندی، چهار آلمانی و دو آمریکایی بودند.

آموزش زبان بخشی ضروری از اولین برنامه درسی آن بود که علاوه بر دستور زبان فرانسه، شامل دوره هایی به زبان های انگلیسی، آلمانی و اسپانیایی نیز بود. از سال 1825، در مجموع ده زبان در ESCP تدریس می شد و دانش آموزان باید حداقل سه زبان از آنها را مطالعه می کردند.
حدود یک قرن و نیم بعد، ESCP دوباره از طریق ایجاد یک مدرسه تجاری چند دانشگاهی پیشگام بود. به منظور پاسخگویی به فراخوان اروپایی مدرسه، پردیس‌هایی در آلمان و بریتانیا در سال 1973 افتتاح شد و پس از آن در اسپانیا در سال 1988، ایتالیا در سال 2004 و ورشو در سال 2015 قرار گرفتند. در چارچوب جهانی‌تر جهانی‌شده، جاه‌طلبی ESCP Business School امروز تربیت مدیران واقعی اروپایی با تقویت پیوند بین ارزش‌های انسان‌گرا و آموزش مدیریت است. ESCP تبدیل به یک مدرسه اروپایی واقعی می شود که به روی جهان باز است.

نکات برجسته قرن بیست و یکم

 • 2001: برنامه کارشناسی ارشد مدیریت ESCP توسط دانشگاه سیتی لندن تأیید شد که به دانشجویان امکان دریافت مدرک کارشناسی ارشد اروپایی در مدیریت را می دهد.
 • 2002: ESCP Business School توسط انجمن مدارس عالی کسب و کار پیشرفته (AACSB) مورد تایید قرار گرفت، که آن را به یکی از اولین مدارس بازرگانی با اعتبارنامه Triple Crown تبدیل کرد: AACSB، EQUIS، و AMBA.
 • 2004: پردیس پنجم در تورینو، ایتالیا تاسیس شد. دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت می توانند مدرک ایتالیایی Laurea Magistrale را که توسط دانشگاه تورینو تایید شده است، دریافت کنند.
 • 2005: مدرسه پس از نقل مکان از آکسفورد، پردیس لندن خود را افتتاح کرد. ESCP اکنون دارای پردیس های شهری در پنج شهر بزرگ اروپایی است: پاریس، لندن، برلین، مادرید و تورینو.
 • 2007: برنامه کارشناسی ارشد مدیریت توسط دانشگاه کارلوس سوم مادرید به رسمیت شناخته شد و دانشجویان می توانند مدرک اسپانیایی Master Europeo en Administración y Dirección de Empresas را دریافت کنند. ESCP قادر به اعطای مدرک ملی در هر یک از پنج کشور کاشت خود است.
 • 2015: مدرسه ششمین پردیس اروپایی خود را از طریق یک اتحاد استراتژیک با دانشگاه کوزمینسکی مستقر در ورشو، تنها مدرسه تجاری در اروپای مرکزی و شرقی با اعتبار سه گانه (AACSB، EQUIS، AMBA) تأسیس کرد.
 • 2016: پردیس پاریس به منطقه مونپارناس (کرانه چپ پاریس) گسترش می یابد تا فعالیت های آموزش اجرایی را توسعه دهد و از توسعه و رشد مدرسه حمایت کند.
 • 2018: ESCP Business School از اتاق بازرگانی و صنعت منطقه ای پاریس ایل دو فرانس که اکنون سهامدار عمده مدرسه است، مستقل می شود.

ماموریت

"ماموریتESCP Business Schoolالهام بخشیدن و آموزش رهبران تجارت فردا است."

اعتقاد ما این است که رهبران تجارت فردا باید بین المللی، دیجیتال و بین فرهنگی موثر باشند. رویکرد ما به آموزش و ساختار سازمانی منعکس کننده این است، با برنامه های بین المللی قوی که توسط یک دانشکده یکپارچه (پاراروپایی) در سراسر دانشگاه در هر یک از بازارهای اصلی اروپا ارائه می شود.

ما این مأموریت را از طریق رویکرد منحصربه‌فرد خود به آموزش و پژوهش مدیریت بین‌المللی، که تجربه، همکاری و یادگیری فراملی را در چارچوبی پاناروپایی ارتقا می‌دهد، پیش می‌بریم.

در سال 2015، مدرسه یک رویکرد و دیدگاه منحصر به فرد را تحت نام اختصاری C4B رسمی کرد: فرهنگ ها برای (4) تجارت. این به هدایت کار ما ادامه می دهد و اکنون در یک برنامه استراتژیک جدید برای دوره 2018-2022 گنجانده شده است.

دیدگاه ما

(چه چیزی و کجا می خواهیم تا سال 2022 باشیم)

در سال 2022، ESCP در سراسر جهان به عنوان مدرسه تجاری پیشرو اروپا برای آموزش مدیریت متمرکز بر بین المللی شناخته می شود.دید ما حاکی از آن است

 • تولید و انتشار تحقیقات در سطح جهانی در مدیریت بین‌المللی/مقایسه‌ای که طرز تفکر و رفتار سازمان‌ها و رهبران را شکل می‌دهد.

 • تولید فارغ التحصیلان هوشمند فرهنگی و دیجیتالی مجهز به شکل دادن و اتصال دنیای تجارت فردا؛

 • تعامل معنادار با کسب و کار، فارغ التحصیلان و دولت برای تقویت پیشرفت در عملکرد مدیریت بین المللی و روابط بین فرهنگی؛

 • استفاده از تنوع در همه اشکال آن به عنوان منبعی برای نوآوری، قدرت و رهبری

ویژگی های پردیس

حقایق کلیدی

 • 6 پردیس: برلین ، لندن ، مادرید ،
  پاریس ، تورینو و ورشو
 • 130 اتحاد دانشگاهی در اروپا و جهان
 • اعتبار سه گانه: AACSB - EQUIS - AMBA
 • به طور منظم در بین بهترین مدارس تجاری جهان رتبه بندی می شود
 • حکومت اروپایی نماینده هویت اروپایی عمیق مدرسه است

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  • Spain Online

   Spain Online, اسپانیا

  • Madrid

   c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain, , Madrid

   سوالات