Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

مقدمه

132755_02_LOGOS.jpg

نوآوری در آموزش تجارت

یادگیری کسب و کار در زمان واقعی

ESEI آموزش تجارت بین الملل را ارائه می دهد که به نیازهای کسب و کارهای جهانی پاسخ می دهد. از زمان تاسیس ما در سال 1989، ما علاقه مند به ارائه برنامه های تجاری بودیم که مهارت های مربوطه و آموزش حرفه ای را برای ارتقای چشم انداز حرفه ای دانش آموزان ما و آماده شدن آنها برای موفقیت در یک محیط کاری بین المللی فراهم می کرد.

شناخت بین المللی برای تعالی

مدارک تحصیلی انگلستان و اسپانیا

ESEI یک موسسه آموزش عالی بین المللی شناخته شده در اسپانیا است. برنامه های کارشناسی ESEI مدارک رسمی اعطا شده توسط دانشگاه های برتر انگلستان است. برنامه های کارشناسی ارشد ESEI مدارک خصوصی هستند که مستقیماً توسط ESEI و Universidad Católica de Murcia (UCAM) â یکی از معتبرترین موسسات دانشگاهی در اروپا اعطا می شوند ، و دارای شهرت بسیار خوبی در آموزش تجارت هستند.

پردیس ESEI بارسلونا - بهترین شهر برای دانشجویان بین المللی

Top 5 مرکز راه اندازی اروپا

ESEI در قطب بین المللی تجارت و نوآوری در بارسلون اسپانیا واقع شده است. رویدادهایی مانند کنگره جهانی موبایل که سالانه بیش از 100000 نفر را به خود جذب می کند ، این شهر را به یکی از بهترین نقاط شبکه در اروپا تبدیل کرده است. فارغ التحصیلان بالقوه ما این فرصت را دارند که با کارآفرینان و سرمایه گذاران ارتباط برقرار کنند و با همکلاسی ها ، مدرسان و اساتید ارتباطات مادام العمر برقرار کنند.

دانشکده بین المللی و کارشناسان بازرگانی

آموزش از متخصصان چاشنی

هیئت علمی بین المللی ESEI تحقیق می کند، الهام می گیرد و دانش مربوط به نیازهای دانشجویان ما را تولید می کند. آنها یک رویکرد جمعی برای مشکلات پیچیده پیشنهاد می کنند و در عین حال استعدادهای فردی را از نظر آکادمیک و حرفه ای پرورش می دهند. اعضای هیئت علمی ESEI از سراسر جهان هستند و به دانشجویان ESEI دیدگاه تجاری واقعاً جهانی را ارائه می دهند.

198137_HOME_en2.jpg

مربیگری برای تعالی

دانشکده های ما به صورت حرفه ای فعال هستند: آنها مدیرعامل ، صاحبان مشاغل ، کارآفرینان ، مدیران بازاریابی یا سایر کارمندان ارشد شرکت هستند. ESEI یک پله برای دانشجویان ما به سمت مشاغل مورد نظرشان است و دانشکده ما کسانی هستند که می توانند به آنها کمک کنند تا به آنجا بروند!

132760_01_portada.jpg

روش عملی عملی

یادگیری مبتنی بر پروژه (PBL)

در ESEI ، بالاترین اولویت ما ارائه بهترین تجربه یادگیری ممکن به دانشجویان است. یادگیری مبتنی بر پروژه دانش آموزان را با دنیای واقعی پیوند می دهد. دانش آموزان از استقلال ، انعطاف پذیری و مسئولیت همکاری مشترک در پروژه ها برخوردار هستند ، که می تواند یک مطالعه موردی ، یک گزارش کتبی ، یک فیلم ، یک فعالیت نقش آفرینی ، یک وب سایت و غیره باشد. نقش معلمان ما اساساً نقش یک مجری است . آنها خلاصه پروژه ها را ایجاد می کنند و بر پیشرفت هایی که تیم ها هفته به هفته دارند با نظارت بر چک منظم - دقیقاً مانند محل کار - نظارت می کنند.

یادگیری دانشجو محور

توجه شخصی در کلاس های کلاس کوچک

دانشجویان ESEI از مشاوره و مشاوره شخصی از متخصصان مدیریت آموزشی بین المللی ما بهره مند می شوند. اندازه کلاس برای تشویق و ایجاد فرهنگ پرورش و تقویت استعداد جامعه دانشجویی ESEI کوچک است.

زندگی پرتحرک دانشجویی

جامعه متشکل از 150 دانش آموز از بیش از 40 کشور

ESEI تجربه ای جهانی و واقعی را با دانشجویان بین المللی از زمینه های مختلف ارائه می دهد. جامعه دانشجویی ESEI متشکل از افراد جوان متفکر شغلی است که مشتاق کسب و کار هستند. بارسلونا با پس زمینه ای از ساختمان های معروف معماری ، سواحل شنی شگفت انگیز ، آب و هوای شگفت انگیز مدیترانه ای ، زندگی شبانه هیجان انگیز ، غذاهای خارق العاده و فعالیت های فرهنگی و ورزشی بی شمار ، تجربه ای فراموش نشدنی را در بودجه مناسب به دانشجویان تضمین می کند.

132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg

فرصت های شغلی

ESEI استعداد را با کسب و کار متصل می کند

ESEI یک فرصت منحصر به فرد برای کسب تجربه حرفه ای در بارسلونا ارائه می دهد. دانش آموزان ESEI قادر به انجام کارآموزی و تجربه حرفه ای بین المللی با شرکت های ملی و بین المللی واقع در بارسلونا می باشند.

7 دوره کوتاه برای افزایش مهارت های خود در ESEI

ESEI یک دوره دوره های کوتاه مدت (3 ساعت در هفته به مدت 6 هفته) را برای هر کس که علاقه مند است ارائه می دهد. خواه در حال یادگیری طناب ها باشید و هم اینکه در حال حاضر یک فرد حرفه ای با تجربه هستید ، این دوره های جدید راهی را برای هرکسی فراهم می کند تا مهارت های جدید را کسب کند یا مهارت های موجود را ارتقا دهد ، بدون اینکه متعهد به برنامه کامل باشد.

دوره های کوتاه مدت ما را می توان در دانشگاه یا از راه دور گذراند. و ، آنها در حال حاضر در حال ارائه هستند!

برای آگاهی از دوره های کوتاه ارائه شده در این ترم ، ادامه مطلب را بخوانید و امروز ثبت نام کنید .

 1. مدیریت پروژه و مدیریت ناب
  این دوره کوتاه با رویکردی منظم به مطالعه مدیریت پروژه می پردازد. هدف آن تجهیز دانش آموزان به ابزارهای مورد نیاز برای انجام مدیریت موثر است که توسط م Instituteسسه مدیریت پروژه (PMI) تنظیم شده است.
 2. استراتژی ها و فن آوری های بازاریابی دیجیتال
  موضوع داغ دنیای کار قرن بیست و یکم ، بازاریابی دیجیتال و فناوری های آن به طور گسترده مورد توجه قرار گرفته است.
  این دوره کوتاه بررسی خواهد کرد که چگونه مارک ها می توانند از طریق استفاده از سیستم عامل های دیجیتال بر تعامل تأثیر بگذارند. این به دانشجویان کمک می کند تا از طیف گسترده ای از فن آوری های بازاریابی دیجیتال استفاده کنند و توضیح دهد که چگونه می توان از هر یک برای دستیابی به اهداف بلند مدت یک شرکت استفاده کرد.
 3. طرح تجاری: ایجاد و توسعه
  توجه ، بنیانگذاران استارت آپ مشتاق! این دوره کوتاه برای هر کسی که علاقه مند به شروع کار خود و یادگیری نحوه ایجاد یک طرح تجاری است مفید است.
 4. بازاریابی موتور جستجو
  بازاریابی موتور جستجو (SEM) با افزایش دید آنها در صفحات نتایج موتور جستجو ، بر ارتقا وب سایت ها تمرکز دارد. با افزایش تعداد افرادی که به صورت آنلاین برای محصولات و خدمات خرید می کنند ، SEM هرگز اینقدر مهم نبوده است.
 5. بازاریابی موبایل
  بازاریابی موبایل یک روش بازاریابی آنلاین چند کاناله است. این کار بر روی دستیابی به مخاطب از طریق تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی یا دستگاه های مرتبط متمرکز است. این برنامه از وب سایت ها ، ایمیل ، پیام کوتاه ، رسانه های اجتماعی و برنامه های تلفن همراه برای تعامل با مشتریان استفاده می کند.
 6. بازاریابی ورزشی
  بازاریابی ورزشی بر تبلیغ رویدادها و تیم های ورزشی و همچنین تبلیغ سایر محصولات و خدمات در صنعت ورزش متمرکز است.
 7. اخلاق ورزشی و مسئولیت اجتماعی
  این دوره کوتاه که به دو بخش تقسیم شده است ، هم اخلاق در ورزش و هم مسئولیت اجتماعی در صنعت ورزش را مورد توجه قرار می دهد.

مکان ها

 • Barcelona

  Carrer de Montevideo, 31, 08034, Barcelona

سوالات