Keystone logo
ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

مقدمه

ESLSCA Business School پاریس، با آموزش مدیرانی که به روی دنیا باز است، همیشه هدف خود را تجهیز دانش عمومی به دانش‌آموزان خود و ایجاد امکان تطبیق سریع با نقش آتی خود به عنوان مدیران و مدیران تجاری بوده است.

ESLSCA Business School پاریس که قاطعانه بر اثربخشی یادگیری متمرکز شده است، فعالیت های خود را برای بیش از 70 سال توسعه داده است تا به مرکز برتری دانشگاهی، به ویژه در زمینه های مالی، مدیریت و بازاریابی تبدیل شود. برنامه لیسانس تخصصی یا MBA، تمام وقت یا تحصیل کار، این مدرسه دوره های زیادی را ارائه می دهد که دانش آموز می تواند از بین آنها انتخاب کند.

ESLSCA Business School پاریس با تأکید بر آموزش متوازن بین تئوری بنیادی و تجربه عملی، پیشرفتی را در کسب دانش و مهارت ایجاد کرده است. علاوه بر این دوره‌ها و بسته به برنامه، نوآوری‌های زیادی مانند کار در قالب آزمایشگاهی وجود دارد که کسب تجربه مشترک، فعالیت‌های تحقیقاتی که روش‌های بهره‌برداری از اطلاعات را آغاز می‌کنند، یا پیوندهای مشخص با شرکت‌های شریکی که روحیه ابتکار و ایجاد رویارویی مستقیم با واقعیت های تجاری.

ESLSCA Business School پاریس دائماً به دنیای اقتصاد و تحولات آن گوش می دهد. مایل است به خواسته های مخاطبان مختلف، دانشجویان و همچنین فارغ التحصیلان جوان و مدیران تجاری که مایل به بهبود مهارت های خود یا تغییر جهت دادن به حرفه خود هستند، پاسخ دهد. این بدان معناست که برنامه ها دائماً به دنبال بهترین تطابق با نیازهای بازار کار هستند. گرایش های مصرف کننده، نوآوری های تکنولوژیکی، تغییرات ژئوپلیتیکی، استفاده های جدید از دیجیتال... همه اینها شاخص هایی هستند که در آموزه های مدرسه بازتاب پیدا می کنند.

ESLSCA Business School پاریس می‌تواند به تخصص و استحکام گروه بین‌المللی Planeta Formation et Universités تکیه کند که هر ساله از طریق مؤسسات مستقر در بیش از 15 کشور در سراسر جهان به بیش از 100000 زبان‌آموز آموزش می‌دهد. این پشتوانه غنای فرهنگی بزرگی را تضمین می کند که در دانش آموزان دیدی باز از محیطی که آنها را احاطه کرده و جایگاه خود را در آن پیدا می کنند، شکل می دهد.

برنامه های ESLSCA Business School پاریس که به طور گسترده برای بین المللی باز است و در قلب پاریس ارائه می شود، شهری جهانی که هنوز هم مانند همیشه جذاب است، به آموزش رهبران فردا کمک می کند که باید بتوانند جهان را درک کنند. تا بازیگران آن باشند.

خاویر اوزانئو - مدیر عامل

چرا ESLSCA را انتخاب کنید؟

5 دلیل برای آمدن و تحصیل در ESLSCA:

1. آموزش متناسب با بازار کار

دوره های آموزشی ما با همکاری فعالان بازار کار طراحی و ساخته شده است. دانشکده ما متشکل از معلمان محقق و همچنین سخنرانان متخصص از دنیای حرفه ای است. انجام تحصیلات خود در ESLSCA Business School پاریس به شما این امکان را می دهد که با مهارت های عملیاتی مورد نظر شرکت های بزرگ وارد زندگی کاری شوید.

2. آموزش سفارشی

ESLSCA Business School پاریس یک ساختار آموزشی بی سابقه "سیستم یادگیری ESLSCA" را ارائه می دهد. بر اساس سه رکن اساسی، این روش به دانش آموزان اجازه می دهد تا به لطف آموزش مثبت و همچنین ابزارهای آموزشی و دیجیتالی متعدد، مسیر تعالی را دنبال کنند. این مهندسی آموزشی به دانش آموز اجازه می دهد تا حرفه حرفه ای خود را در طول دوره خود بسازد.

3. پردیس مدرن

در ESLSCA Business School پاریس، شما در ساختمان جدید ما با مساحت بیش از 8000 متر مربع تکامل خواهید یافت. مدرسه ما در یک پردیس تجاری در قلب منطقه 19 پاریس، در فاصله ای چند با پارک د لا ویلت واقع شده است.

4. قدرت بین المللی

در حال حاضر بیش از 50 ملیت در بین دانشجویان ESLSCA Business School پاریس حضور دارند. علاوه بر این، دانشجو این امکان را دارد که بتواند به خارج از کشور مبادله کند. مدرسه ما عضو AACSB، EFMD، CREPUQ و EDUNIVERSAL است.

5. شبکه ای متشکل از بیش از 15000 فارغ التحصیل

ESLSCA Business School پاریس می تواند به لطف انجمن دانش آموزان سابق مدرسه که اکنون بیش از 15000 عضو در سراسر جهان دارد، روی قدرت شبکه خود حساب کند. ماموریت اصلی انجمن فارغ التحصیلان ESLSCA این است که جامعه فارغ التحصیلان را متحرک کند و به دانشجویان اجازه دهد تا شبکه خود را گسترش دهند و از فرصت های شغلی استفاده کنند.

آمار

 • 70 سال سابقه
 • 15000 فارغ التحصیل در سراسر جهان
 • 5000 پیشنهاد کار و کارآموزی برای دانشجویان
 • 50 دانشگاه همکار
 • + 100000 دانش آموز
 • 9800 شرکت شریک
 • 15 کشوری که این شبکه در آنها ایجاد شده است
 • 114 ملیت

  رتبه بندی

  به رسمیت شناخته شدن شرکت هایی که از پروژه آموزشی ESLSCA Business School Paris پشتیبانی می کنند ، معلمان نماینده ، کارآموزی های متعددی را ارائه می دهند و از فارغ التحصیلان در بهترین شرایط استقبال می کنند. نتایج نظرسنجی درباره حقوق فارغ التحصیلان جوان مجله EXPANSION (آوریل 2010) امسال نیز مطلوب ESLSCA Business School پاریس است که در بین 40 مدرسه طبقه بندی شده در رتبه 28 قرار دارد.

  اعتیار سنجی ها

  مکان ها

  • ESLSCA Paris Business School 11 Rue de Cambrai, 75019, Paris

  سوالات