Keystone logo
© Euler-Franeker Memorial University with public domain portrait of J. Euler
The Euler-Franeker Memorial University

The Euler-Franeker Memorial University

The Euler-Franeker Memorial University

مقدمه

EULER (فرم کوتاه، فرم بلند: مؤسسه The Euler-Franeker Memorial University ) یک مؤسسه دانشگاهی مستقل است که به طور رسمی در EUCLID (دانشگاه اقلیدس)، یک سازمان بین دولتی مبتنی بر معاهده با منشور دانشگاه تأسیس شده است. EULER همچنین دارای یک منشور دانشگاهی جداگانه در پادشاهی هلند است که به آن اجازه می دهد هر دو مدرک EUCLID و EULER را تحت قوانین ملی و بین المللی اعطا کند.

به لطف این تاریخچه و رابطه استراتژیک، EULER می تواند از زیرساخت ها و شناخت سازمانی EUCLID در حالی که ویژگی ها و چشم انداز منحصر به فرد خود را حفظ می کند، به طور کامل استفاده کند.

در چهارراه سنت و مدرنیته

چشم انداز EULER به عنوان یک دانشگاه "یادبود" ادامه و احیای سنت سختگیری علمی، بحث و گفتگو (بحث رسمی) و مشارکت اجتماعی - معنوی دانشگاه های بزرگ اروپا، به ویژه دانشگاه اصلی فرانکر است که آموزش فوق العاده ای را بین سال 1585 ارائه کرد. و 1811. EULER از حمایت مالی، تکنولوژیکی و آکادمیک یک سازمان بین دولتی برای از سرگیری و مشارکت در یک سنت عالی از تعالی دانشگاهی جهانی بهره می برد.

تاریخ ما

ما مفتخریم که بخشی از پادشاهی هلند هستیم، زیرا در واقع، ریشه‌های ما به اعماق تاریخ می‌رود، تا هلند در دهه‌های 1500، دقیقاً 1585، سال تأسیس دانشگاه فرانکر. این دانشگاه برجسته به شکل اولیه خود ادامه داد تا اینکه توسط امپراتور فرانسه ناپلئون در سال 1811 منحل شد و در نهایت فعالیت خود را متوقف کرد، حتی شکل آتنائوم آن در سال 1843. با این حال، "خاکستر فرانکر" به عنوان چشم انداز پایدار آن برای هماهنگ کردن علم و فلسفه در حال دود باقی ماند. ، تحقیق و الهیات به طور فزاینده ای مرتبط باقی ماندند.

صد و هشتاد سال بعد، شعله آتش دوباره با استفاده از منشور یادبود دانشگاه مورد تایید وزارت آموزش، علوم، فرهنگ و ورزش (ویلمستاد، کوراسائو، پادشاهی هلند) شعله ور شد. این منشور به The Euler-Franeker Memorial University (بنیاد) حق قانونی اعطا کرد تا میراث و چشم انداز این موسسه برجسته هلندی را احیا کند و در عین حال برای اولین بار در یک نام دانشگاهی، میراث عمیق لئونارد EULER را به یادگار بگذارد.

بورسیه و بودجه

EULER تلاش می کند تا یک موسسه فوق العاده مقرون به صرفه باشد و در عین حال چالش پرداخت برای سرمایه گذاری لازم در آموزش عالی را درک کند.

EULER در موقعیتی نیست که متقاضیان را به منابع خارجی ارجاع دهد، اما نامه رسمی پذیرش صادر می کند که می تواند برای تأمین بودجه از بانک ها و سایر منابع تأمین مالی استفاده شود.

بورسیه تحصیلی EULER زیر در حال حاضر در دسترس است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و مراحل، از دفتر پذیرش درخواست کنید.

مکان ها

 • Willemstad

  Cas Coraweg, 105-A, , Willemstad

  • Willemstad

   Cas Coraweg, 105-A, , Willemstad

   • The Hague

    EULER | EU&NL Liaison Office Johan de Wittlaan 7, 2517 JR, The Hague

    سوالات