Keystone logo
European Business University

European Business University

European Business University

مقدمه

درباره EBU

183456_milestone.png

بیانیه مأموریت

European Business University لوکزامبورگ با اطمینان از دستیابی به این امر که در صدر تحولات نوآوری است ، به دستیابی و پایداری یک سنت از تعالی دانشگاهی اختصاص دارد. EBU تلاش خواهد کرد با ترسیم استعدادهای یک تیم با حمایت فعال از کارمندان و دانشکده های شناخته شده بین المللی و زنان و مردان با سوابق بین فرهنگی ، به معیار آموزش کیفیت در سطح جهانی تبدیل شود.

برای حمایت از مأموریت خود ، EBU:

  • به عنوان یک منبع و بستر فکری برای جامعه جهانی عمل خواهد کرد.
  • همواره موازین اخلاقی را حفظ خواهد کرد.
  • اراده ، آموزش را در دسترس ، عادلانه و مقرون به صرفه برای جامعه جهانی قرار می دهد.
  • اراده از طریق برنامه های متنوعی نیازهای جامعه جهانی را برآورده می کند.
  • یک محیط بین فرهنگی ارائه می دهد.

124413_124291_csm_slide_chateau_f8b09521011.jpg

مقاله ای درباره آموزش آنلاین

European Business University در لوکزامبورگ از یادگیری فناوری فعال شده است - آفریقا ، آسیا و آمریكا (TEL-A) كه به منظور ارائه یك سیستم آموزشی متعادل تر و عادلانه تر تأسیس شده است. هر دو نهاد در دوبله بزرگ لوکزامبورگ تشکیل و مستقر هستند.

European Business University لوکزامبورگ (EBU) دولتی از لوکزامبورگ است که به نام Asbl ثبت شده است. (انجمن غیر انتفاعی) شماره ثبت F12020. میزبانی چندین همکاری و دوره های تخصصی آنلاین ، EBU از شما دعوت می کند تا به ما در جهت دستیابی به اهداف خود برای پیشرفت شخصی و حرفه ای کمک کنید. تیم رهبری ما برای حصول اطمینان از آموزش در سطح جهانی توسط تیمی کاملاً پشتیبانی شده از دانشکده های معتبر بین المللی که کارشناسان موضوع هستند ، به انجام مأموریت آموزشی دانشگاه در زمینه پایداری و تعالی دانشگاهی اختصاص یافته است.

EBU متعهد به ایده تحول نوآوری است. این روحیه است که می تواند در هر جنبه ای از برنامه آنلاین و فعالیت های آن پیدا شود: از اعضای هیات علمی و پرشکوه متعهد و پرتحرک ما گرفته تا شبکه جهانی دانشجویان و همکاران دانشگاه. از این نظر ، کلیه گواهینامه های دانشگاهی صادر شده EBU می توانند از طریق blockchain Ethereum تأیید شوند. جزئیاتی در مورد چگونگی تأیید هویت این گواهینامه ها از طرف تیم مدیریت ما در دسترس است.

EBU به این ترتیب به خط پایین سه گانه پایبند است. مردم ، سیاره ، سود. ما همچنین آرزو داریم که از اهداف توسعه پایدار سازمان ملل حمایت کنیم .

با EBU آنلاین از هر نقطه جهان ، هر کجا که در این حرفه هستید ، بیاموزید و رشد کنید.

تیم گوا / Unsplash

Three businesswomen

مکان ها

  • Luxembourg City

    Château de Wiltz L-9516 Wiltz G.D. of Luxembourg, , Luxembourg City

سوالات