Keystone logo
EU Business School Online

EU Business School Online

EU Business School Online

مقدمه

مدرسه تجارت آنلاین اتحادیه اروپا

مدرسه کسب و کار اتحادیه اروپا (EU) که در سال 1973 تأسیس شد، یک مدرسه بازرگانی بین‌المللی، معتبر و حرفه‌ای با رتبه بالا با پردیس‌هایی در بارسلونا، ژنو و مونیخ است. ما کلاس های کوچک و پویا را به زبان انگلیسی با بهترین برنامه های درسی دانشگاهی آمریکای شمالی و اروپا ارائه می دهیم. رویکرد عمل‌گرایانه ما به آموزش کسب‌وکار، دانش‌آموزان را برای شغلی در دنیای تجارت امروزی که به سرعت در حال تحول و جهانی شده آماده می‌کند.

اتحادیه اروپا برنامه های پایه ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، MBA و دکترا ، هر دو دانشگاه و آنلاین را با مدیریت بازرگانی ، ارتباطات ، مدیریت گردشگری ، روابط بین الملل ، مدیریت ورزش ، مدیریت رسانه های دیجیتال ، تجارت بین المللی ، بازاریابی ، امور مالی ، شرکتی و انسانی ارائه می دهد. مدیریت منابع ، از جمله دیگران.

از طریق شبکه جهانی شرکای دانشگاهی ما، دانش‌آموزان می‌توانند در دانشگاه روهمپتون در لندن، دانشگاه دربی در بریتانیا و دانشگاه کاتولیکا د مورسیا (UCAM) در اسپانیا مدرک‌های دولتی را در پردیس‌های اتحادیه اروپا کسب کنند. مشارکت با دانشگاه پیس در نیویورک، دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید، کالج فیشر در بوستون، و دانشگاه شیناواترا در بانکوک به دانشجویان این فرصت را می‌دهد که در حین تحصیل در محیط‌های متنوع و غنی، مدرک دوم کسب کنند. برنامه های گروه اتحادیه اروپا توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی (ACBSP) و مجمع بین المللی آموزش کسب و کار دانشگاهی (IACBE) که توسط شورای اعتباربخشی آموزش عالی (CHEA) به رسمیت شناخته شده است، تأیید شده است. ما همچنین دارای اعتبار بین المللی کیفیت (IQA) هستیم که توسط انجمن توسعه مدیریت اروپای مرکزی و شرقی (CEEMAN) اعطا شده است. گروه اتحادیه اروپا همچنین توسط EduQua، اولین برچسب کیفیت سوئیسی که برای آموزش بیشتر بزرگسالان طراحی شده است، معتبر است.

پردیس های اتحادیه اروپا در خط ساحلی مدیترانه، در میان کوه های آلپ سوئیس و در پایتخت اقتصادی آلمان واقع شده اند و به دانشجویان این فرصت را می دهند که در چهار محیط مجزا و غنی زندگی کنند. دانش آموزان می توانند بین پردیس ها جابجا شوند و تنوع بارسلونا، ژنو و مونیخ را کشف کنند. این یک بهانه عالی برای یادگیری یک زبان و ملاقات با افراد مختلف در حالی که فرصت‌های تجاری محور جدید را تجربه می‌کند، فراهم می‌کند. علاوه بر این، دانشجویان می توانند در تبادل با موسسات شریک ما در ایالات متحده آمریکا، چین، انگلستان، اسپانیا، تایلند، مالزی، تایوان، مکزیک، برزیل، قزاقستان، کانادا و روسیه و غیره شرکت کنند.

اتحادیه اروپا دیجیتال را کشف کنید

یادگیری دیجیتال

آموزش به طور مداوم در حال تکامل است و در حال حاضر به دنبال مدرک دیجیتالی به عنوان یک جایگزین عالی برای برنامه های درون دانشگاهی دیده می شود. از طریق فناوری پیشرفته و دنیایی که به طور فزاینده ای به هم پیوسته است، مدرسه کسب و کار اتحادیه اروپا در خط مقدم آموزش کسب و کار قرار دارد و برنامه های انعطاف پذیر و شخصی را با مزایا و آزادی یادگیری دیجیتال ارائه می دهد.

دانشجویان پردیس دیجیتال ما از طریق وبینارهای زنده تعاملی، پروژه های گروهی و شبیه سازی های تجاری یاد می گیرند. برنامه‌ها بر روی پلت‌فرم‌های وب با استفاده آسان پشتیبانی می‌شوند و توسط سخنرانان تحسین‌شده‌ای ارائه می‌شوند که در زمان واقعی و شخصی از سراسر جهان تدریس می‌کنند.

هفته های درون دانشگاهی

خارج از دوره‌های آنلاین، دانش‌آموزان مهارت‌های خود را به کار می‌گیرند و از طریق شبکه‌سازی با همکاران در هفته‌های داخل دانشگاه، که یک بار در هر ترم برگزار می‌شود، ارتباط برقرار می‌کنند: ژنو در دسامبر. مونیخ در ماه مارس؛ و بارسلونا در ماه ژوئن. این تماس با همکاران و اساتید به تضمین روابط طولانی مدت کمک می کند و یک فرصت شبکه ای عالی است.

هفته‌های دانشگاه اتحادیه اروپا با فعالیت‌های متعددی از جمله تیم‌سازی، رویدادهای شبکه‌سازی، تجربیات فرهنگی، سخنرانی‌های مهمان، امتحانات و بازدید از شرکت‌ها پر شده است. دانش‌آموزان فرهنگ‌های شرکت را تجربه می‌کنند و در مورد چالش‌های اداره انواع مختلف کسب‌وکارها یاد می‌گیرند و بینشی در مورد جدیدترین موضوعات کسب‌وکار به دست می‌آورند.

ویژگی های پردیس

دنیای تجارت اکنون بیش از هر زمان دیگری به هم متصل شده است. برای برآوردن نیازهای تجاری آینده، اتحادیه اروپا بر ارائه آموزش های به روز و بین المللی به متخصصان آینده تمرکز می کند.

مدرسه کسب و کار اتحادیه اروپا دارای چهار پردیس در اسپانیا، سوئیس، آلمان و دیجیتال است. پردیس های اتحادیه اروپا را می توان در خط ساحلی مدیترانه ای آفتابی، در پای کوه های آلپ سوئیس، در پایتخت اقتصادی آلمان و در اینترنت یافت و به دانشجویان این فرصت را می دهد که در سه شهر اروپایی متمایز و غنی زندگی کنند یا به دنبال شغل خود باشند. مطالعه آنلاین

اتحادیه اروپا دیجیتال را کشف کنید

پردیس دیجیتال

تحصیل دیجیتالی در مدرسه کسب و کار اتحادیه اروپا فوراً دانشجویان را به شبکه ای از همتایان، مدرسان و کارشناسان تجارت از سراسر جهان متصل می کند. از طریق برنامه های منعطف و مقرون به صرفه ما، دانشجویان می توانند مطالعات خود را بر اساس تعهدات دیگر ترتیب دهند و همچنان از تمام ویژگی های کلیدی آموزش در دانشگاه بهره مند شوند. برنامه‌های دیجیتال ما همتایان خود را در محوطه دانشگاه منعکس می‌کنند و از ترکیبی از تکنیک‌های آموزشی سنتی و روش‌های مدرن استفاده می‌کنند. کلاس‌ها بر روی پلتفرم‌هایی با کاربری آسان برگزار می‌شوند و آخرین فناوری تجربه یادگیری نوآورانه را تضمین می‌کند.

برنامه ها توسط اساتید تحسین شده و با تجربه از صنعت و جهان دانشگاه به طور یکسان ارائه می شود. برنامه درسی ما شامل جلسات سخنران مهمان و وبینارهای زنده و همچنین سه هفته در دانشگاه در ژنو، مونیخ و بارسلون است.

  پذیرش ها

  فرآیند پذیرش در مدرسه بازرگانی اتحادیه اروپا ساده است. دانش آموزان می توانند درخواست خود را به صورت آنلاین یا ارسال درخواست از طریق پست انتخاب کنند.

  داوطلبان بر اساس قدرت درخواست خود با در نظر گرفتن پتانسیل رهبری دانش آموز، دستاوردهای تحصیلی، عملکرد در آزمون های استاندارد، فعالیت های فوق برنامه، و تجربیات شخصی ارزیابی می شوند.

  ثبت نام در طول سال با استفاده از تاریخ شروع برنامه ما در تمام طول سال انجام می شود. دانشجویان پایه و کارشناسی می توانند تحصیلات خود را در ماه های اکتبر، ژانویه، مه و جولای آغاز کنند، در حالی که برنامه های کارشناسی ارشد و MBA ما در ماه های اکتبر، ژانویه و مارس آغاز می شود. این انعطاف پذیری به دانش آموزان اجازه می دهد تا در اولین فرصت خود شروع به مطالعه کنند.

  تیم پذیرش ما برای کمک به شما در مورد هرگونه سؤال یا سؤالی که ممکن است داشته باشید در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتحادیه اروپا، ما همچنین شما را تشویق می‌کنیم که از پردیس‌های ما دیدن کنید، با دانشجویان فعلی‌مان ملاقات کنید و در کلاس‌ها و جلسات روز آزاد ما شرکت کنید.

  1. درخواست خود را تکمیل کنید و مدارک خود را آماده کنید.
  2. مقاله انگیزشی همراه خود را بنویسید یا فیلم بگیرید.
  3. مدارک مورد نیاز برای برنامه را ارسال کنید.
  4. درخواست توسط بخش پذیرش بررسی شد.
  5. منتظر تأیید باشید که مکان شما ایمن شده است.
  6. تحصیلات خود را در مدرسه کسب و کار اتحادیه اروپا شروع کنید.

  رتبه بندی

  • رتبه 1 در کلاس و تنوع دانشکده توسط QS Top MBA 2021
  • برنامه MBA در مجله فوربس رتبه سوم را در اسپانیا کسب کرد
  • از طرف QS Stars ، چهار ستاره برای تعالی در زمینه آموزش کسب و کار دریافت کرد
  • MBA آنلاین اتحادیه اروپا توسط QS Top MBA در رتبه 20 جهان قرار گرفت
  • MBA اتحادیه اروپا به عنوان شماره 23 در جهان توسط América Economía شناخته شده است
  • رتبه 42 در QS رتبه بندی MBA اروپا 2021
  • رتبه پنجم در QS MBA راهنمای بازگشت سرمایه گذاری برای افزایش حقوق در اروپا
  • مجله Capital رتبه ششم را به عنوان بهترین مدرسه تجاری برای دانش آموزان دختر اعلام کرد
  • رتبه بندی در بین 100 نفر برتر در سراسر جهان برای تخصص شغلی (MBA در کارآفرینی)
  • رتبه بندی در بین 100 نفر برتر در سراسر جهان برای تخصص شغلی (MBA در بازاریابی)
  • رتبه بندی شده در 140 رتبه برتر در QS Global MBA Rankings 2021
  • MBA آنلاین اتحادیه اروپا در رتبه بندی جهانی آنلاین مجله CEO در هفت سال متوالی رتبه برتر را کسب کرد
  • توسط مجله CEO در رتبه برتر برنامه های MBA جهانی و اروپایی قرار گرفته است
  • MBA اجرایی اتحادیه اروپا رتبه اول را در رتبه بندی جهانی MBA مجله مدیر عامل رتبه بندی کرد
  • رتبه بندی شده برنامه برتر DBA توسط مجله مدیر عامل
  • مجله اقتصادی بازنگری چین به عنوان یک مدرسه کسب و کار در سطح بالا 20
  • به عنوان 30 موسسه آموزشی عالی اروپایی برای کارآفرینی توسط EU-Startups فهرست شده است

  مکان ها

  • Barcelona

   EU Business School c/ Diagonal 648 Bis, Barcelona, 08017, Barcelona

   • Geneva

    Rue Kléberg, 6, 1201, Geneva

    • Munich

     Theresienhöhe, 28, 80339, Munich

     سوالات