Keystone logo
© Eva Dang
Financial ELearning

Financial ELearning

Financial ELearning

مقدمه

ما که هستیم

Financial ELearning اولین ارائه دهنده آنلاین در UK Ofqual ( href = "Ofqual.gov.uk" ) ارائه دهنده آموزش معتبر ارائه بینش به دنیای مالی و تجارت است،

ما نوآوران بسیار ماهر هستیم که در صنعت آموزش و پرورش فعالیت می کنند و ایجاد و ارائه راه حل های انعطاف پذیر چند زبانه eLearning را قادر می سازند تا مشتریان خود را در هر نقطه از جهان به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند.

در Financial ELearning ما درک مالی و تجارت را داریم، فراکتال جامع ما در مورد دوره های عمیق اقتصادی معتبر و تنظیم شده توسط معامله گران سابق مالی و کارشناسان صنعت ایجاد می شود.

اهداف

ارائه دوره های مربوط به خدمات مالی مالی معتبر بریتانیا در مورد رعایت، ریسک و تجارت.

برای ارائه مشاوره مالی جامع مشاوره مالی برای به حداکثر رساندن بهره وری عملیاتی LMS و صرفه جویی در هزینه.

برای اتخاذ مواد مورد استفاده در حال حاضر / سنتی که در حال حاضر استفاده می شوند و به 100٪ دسترسی به اینترنت تبدیل می شوند.

چگونه کار می کند

ما مشتریان خود را با دسترسی شخصی به دوره های آنلاین خود ارائه می دهیم.

ارائه پشتیبانی کامل در پذیرش در مورد مواد آموزشی، تنظیمات زبان و برنامه مطالعه.

چگونه می توانم به آموزش آنلاین (مخلوط) دسترسی پیدا کنم، وقتی که آن را خریداری کردم؟

اولین بار که شما خریداری می کنید، یک لینک برای دسترسی به پورتال یادگیری ترکیبی شما ارسال می شود، لطفا این را در مرورگر خود نشانه گذاری کنید یا ایمیل را با لینک ذخیره کنید. هنگامی که به پورتال یادگیری ترکیبی خود وارد شوید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور که هنگام ثبت نام ایجاد کردید، خرید شما برای مشاهده در دسترس خواهد بود.

آیا برای دسترسی به پورتال یادگیری ترکیبی نیاز به یک کد دسترسی دارم؟

نه، به طور معمول، تمام مدیران و زبان آموزان می توانند با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور خود وارد سیستم شوید. تنها زمانی که شما به یک کد دسترسی نیاز دارید، اگر مدیر شما حساب کاربری خود را برای شما ایجاد کرده است و آدرس ایمیل شما را نمی داند. در این مثال، سیستم یک کد دسترسی برای مدیر ایجاد می کند تا شما را برای استفاده شما فراهم کند.

من آنلاین را از طرف سازمان خود می گیرم، چگونه می توانم یادگیرندگان خود را مدیریت کنم و پیشرفت آنها را کنترل کنم؟

اگر خرید اولیه برای بیش از یک مورد از یادگیری آنلاین ایجاد کنید، یک حساب کاربری برای شما به عنوان یک مدیر ایجاد خواهد شد و یک پیوند برای دسترسی به پورتال یادگیری ترکیبی شما ارسال خواهد شد.

  • ما ابزارهای ایمن داریم
  • محصولات گواهی شده
  • قیمت های رقابتی
  • تصویب مقررات
  • تجربه آموزش تاسیس شده
  • پشتیبانی عالی

مکان ها

  • London

    London, بریتانیا

سوالات