Keystone logo
© ©Flexible Learning with Falmouth University
Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

مقدمه

ما قبلاً دانشکده هنر فالموث ، کالج هنر و طراحی فالموث و کالج دانشگاه فالموث تاسیس شده ایم. ما در دسامبر 2012 به وضعیت کامل دانشگاه دست یافتیم و در چارچوب تعالی تدریس (TEF) 2017 به عنوان طلا رتبه بندی شده ایم.

دانشگاه فالموت در حال حاضر دارای بیش از 4700 دانش آموز از سطح پایه است، و دکترا از بیش از 100 کشور در سراسر جهان گرفته شده است. دانش آموزان در 54 دوره ثبت نام شده اند از معماری به انیمیشن، کارآفرینی کسب و کار به محاسبات، مد به روزنامه نگاری.

آنها از آموزش کلاس جهانی و امکانات پیشرفته بهره مند می شوند. در کل رشته هایی که در Falmouth تدریس می شود ، هدف اصلی این دانشگاه این است که دانش آموزان خود را برای بدست آوردن شغل عالی و اعتماد به نفس کارآفرینی برای تبدیل ایده های خود به یک موفقیت تجاری فراهم کند. از روز اول ، دانش آموزان ما می آموزند که خلاقیت ، مهارت های کارآفرینی و دانش صنعت خود را گسترش دهند. پس از فارغ التحصیلی ، آنها آماده و با انگیزه برای پیوستن به صنایع خلاق و هیجان انگیز هستند. نه تنها فارغ التحصیلان ما شغل عالی می گیرند - نرخ اشتغال فارغ التحصیلان ما 97٪ است - 28٪ کسب و کار خود را ایجاد می کنند. این چهار برابر بیشتر از میانگین انگلستان است. پرورش این روحیه کارآفرینی کلید نحوه آموزش ما است. در حالی که کورن وال خانه ما است ، چشم انداز فالموث بین المللی است. نمونه کارها ما به طور فزاینده ای در سطح جهان متمرکز هستند و ما را در صف مقدم ارائه آموزش درجه یک ، هر کجای دنیا که باشید قرار می دهیم. کارکنان ما ، با پیوندهای صنعت خود و تجربه ثابت شده در بخش تجاری ، در ارائه موفقیت آمیز این دوره های جدید و اساسی نقش اساسی دارند. اکنون فرصت این است که بدانید چرا فالموث شماره یک است.

تحصیل با انعطاف پذیری با دانشگاه فالموث

دانشگاه فالموث سابقه اثبات شده ای دارد و به دلیل ارائه سکوی پرشی برای مشاغل دانشجویان در سراسر جهان و در بسیاری از شرکت های خلاق برجسته، شهرت قابل توجهی به دست آورده است. مطالعه برنامه های دانشگاه فالموث به صورت انعطاف پذیر از هر کجا که هستید، به شما این فرصت را می دهد که با سرعت یا شدت شخصی که مناسب شماست مطالعه کنید و با برنامه های کاری نامنظم تناسب داشته باشید. بخش خلاق، بخش رشد جهانی است. چه به دنبال ارتقاء شغل خود باشید و چه برای شروع حرفه خود در بخش خلاق، برنامه های یادگیری انعطاف پذیر دانشگاه فالموث شما را با مهارت ها و دانش مناسب برای انجام این کار، بدون وقفه در درآمد و پیشرفت شغلی، مجهز می کند. ما همه شما را که در بخش خلاق در سطح جهانی کار می کنید تشویق می کنیم که هرگز از توسعه دست نکشید.

دوره های ما دقیق، عملی و طراحی شده اند تا شما را با دانش و مهارت هایی تجهیز کنند تا به یک حرفه ای موثر در حوزه کاری خود تبدیل شوید. همه ماژول ها به صورت آنلاین توسط دانشگاهیان فالموث که متخصصان صنعت در زمینه های خود هستند، توسعه یافته و تدریس می شوند. رویکرد ما از شما در هر مرحله از راه پشتیبانی می‌کند و از تجربه یادگیری با کیفیتی برابر با دوره‌های کارشناسی ارشد در دانشگاه ما اطمینان می‌دهد.

ویژگی های کلیدی

 • انعطاف پذیری را از خانه ، محل کار یا در حال حرکت در هر جای دنیا یاد بگیرید
 • بدون نیاز به نقل مکان، برون رفت از کار و یا درخواست ویزا
 • ساخت یافته برای کمک به شما دوره کامل را طی دو سال تحصیلی نیمه وقت کامل کنید
 • مطالعه در کنار و شبکه با دانش آموزان دیگر از سراسر جهان
 • آموزش آنلاین با کیفیت بالا: سخنرانی های مختصر و منابع دیجیتالی توسط دانشگاهیان برجسته صنعت ما که ماژول ها را به شما آموزش می دهند ، توسعه یافته است
 • پشتیبانی علمی درجه یک: مدرسان هر روز در دسترس هستند تا به شما راهنمایی و بازخورد دهند
 • مشارکت فعالیت های یادگیری که به شما کمک می کند اعمال نظر را به عمل بگذارید
 • بازخورد غنی از آموزگاران و همسالان، با جلسات بازخورد زنده
 • تمام ارزیابی ها گرفته شده و به صورت آنلاین ارائه می شوند
 • فرصتهای منظم برای جلسات حضوری با سخنرانان ، دانشجویان دیگر و سخنرانان صنعت ، هم در فالموث و هم در مکانهای بین المللی برگزار می شود
 • همه چیز شما نیاز به پلت فرم یادگیری آنلاین بصری در دسترس است. شما لازم نیست به یک جادوگر فناوری برای لذت بردن از تحصیل آنلاین با فالموث
 • جایزه کارشناسی ارشد از نظر عنوان و کیفیت با دوره های مستقر در دانشگاه ما برابر است

آمار

جمعیت دانشجویی: بیش از 4700 دانش آموز از 100+ کشور
میزان اشتغال: 97 ((28 business کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند)

  مکان ها

  • Falmouth

   Woodlane, Falmouth Cornwall TR11 4RH, TR11 4RH, Falmouth

  سوالات