Keystone logo
FutureLearn

FutureLearn

FutureLearn

مقدمه

با مربیان برتر مهارت های جدید را بصورت آنلاین بیاموزید

با دانشگاه های کلاس جهانی و کارشناسان صنعت 100٪ بصورت آنلاین بیاموزید. حرفه خود را توسعه دهید ، یک مهارت جدید یاد بگیرید یا سرگرمی های خود را با دوره های انعطاف پذیر آنلاین دنبال کنید.

چرا FutureLearn ؟

هر چیزی را بیاموزید

این که آیا شما می خواهید به عنوان یک حرفه ای پیشرفت کنید یا یک سرگرمی جدید را کشف کنید ، یک دوره آنلاین برای آن وجود دارد. حتی می توانید یادگیری خود را با برنامه ها و مدارک آنلاین ادامه دهید.

با هم یاد بگیریم

به میلیونها نفر از سراسر دنیا بپیوندید که با هم یاد می گیرند. یادگیری آنلاین به همان راحتی و طبیعی بودن چت کردن با گروهی از دوستان است.

با کارشناسان بیاموزید

با مربیان دانشگاه های برتر و موسسات فرهنگی آشنا شوید ، که تجربه خود را از طریق فیلم ها ، مقاله ها ، آزمونها و بحث ها به اشتراک می گذارند.

قدرت یادگیری اجتماعی: یک روش مؤثر برای یادگیری

FutureLearn یک روش جدید و قدرتمند برای یادگیری آنلاین به شما ارائه می دهد. هر دوره طبق اصول یادگیری مؤثر ، از طریق داستان گویی ، بحث ، یادگیری قابل مشاهده و استفاده از پشتیبانی جامعه برای تجلیل از پیشرفت طراحی شده است.

یادگیری از طریق داستان گویی

هر دانشگاه شریک یک تجربه یادگیری کامل طراحی کرده است ، که توسط دانشگاهیان برجسته در زمینه خود ارائه شده است. به جای پخش سخنرانی در کلاس درس طولانی ، ایده ها از طریق فیلم ها و مقالات با کیفیت بالا معرفی می شوند. سپس می توانید درباره آنچه آموخته اید بحث کنید و دانش جدید خود را با آزمونهای تعاملی آزمایش کنید که پاسخهای مفیدی را ارائه می دهند و فرصتی را برای امتحان کردن دوباره در صورت اشتباه دریافت کنید. هر دوره داستانی را می گوید ، قدم به قدم ، با چالش ها و نکات مفید در طول راه ، برای آزمایش و ساخت درک شما.

بحث برای یادگیری

ما بهترین ها را می آموزیم وقتی که ایده های خود را با همکلاسی ها به اشتراک می گذاریم و بحث می کنیم ، تجربیات و دیدگاههای مختلف آنها را درک می کنیم و شکافهای دانش خودمان را پر می کنیم. اما همه دوست ندارند اجتماعی باشند ، بنابراین به جای فرستادن فراگیران ما به تالار گفتمانهای جداگانه ، می توانید نظرات خود را در کنار محتوا اضافه کنید.

شما می توانید با خواندن آنچه دیگران در مورد این موضوع می گویند شروع کنید و وقتی آماده شد وارد آن شوید. اگر به خصوص نظر را دوست دارید ، می توانید از نویسنده آن پیروی کنید تا بتوانید به راحتی افراد و نظرات خود را که بیشتر مورد علاقه شماست پیدا کنید.

ما در طی ماه های آینده بر پایه این مفاهیم "بحث در متن" و "دنبال کردن" خواهیم بود تا یادگیری اجتماعی کمتر مانند مکالمه اجباری احساس شود و بیشتر به گفتگو با دوستان در مورد ایده های شما و آنچه شما آموخته اید ، باشد.

یادگیری قابل مشاهده

یکی از راه های تقویت یادگیری ، این است که فرایند را قابل مشاهده کنید تا بدانید که آینده چه می شود ، در کجای دوره هستید و تا کجا فرا رسیده اید. لیست کارهای انجام شده ، مرور کلی در این دوره را نشان می دهد ، فعالیت های مربوط به هر هفته را نشان می دهد ، و سوابق کاری را که انجام داده اید ، ثبت می کند.

صفحه نمایه خلاصه ای از فعالیت شما ، از جمله دوره های شما و هرگونه اظهار نظر شما را ارائه می دهد. ما باید مسیرها و نشانه های پیشرفت شما را با استفاده از نشانه های بعدی گسترش دهیم.

یادگیری پشتیبانی شده توسط جامعه

یک مدل تدریس فشرده نمی تواند برای دوره های رایگان در مقیاس گسترده کار کند ، بنابراین ما باید پشتیبانی آنلاین را بدون شبکه بزرگی از مدرسین ارائه دهیم. راه حل این است که از قدرت جامعه بهره ببرد ، جایی که زبان آموزان می توانند با به اشتراک گذاشتن دانش خود با همسالان خود ، از مهارتهای تازه کسب شده خود استفاده کنند.

پیروی از سایر فراگیران بخشی از سیستم قدرتمندی است که ما در حال ساختن آن هستیم و به شما این امکان را می دهد تا کمکهای خوبی را تصدیق کرده و افرادی را که مشاوره مفیدی ارائه می دهند ، ارتقا بخشید و شهرت خود را توسعه دهید. در این روش ، موفقیت نه تنها از طریق گذراندن یک تکالیف و گذراندن یک دوره بلکه در نتیجه کمک به جامعه FutureLearn شود.

یادگیری اجتماعی در مقیاس گسترده

همه این رویکردها باید با تعداد زیادی از زبان آموزان کار کنند تا نظرات فقط به گذشته نپردازند ، و اعتبار در طول زمان ایجاد شود. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم یک پلت فرم جدید در مقیاس گسترده آموزش اجتماعی ایجاد کنیم و از تخصص آن در دانشگاه آزاد ، بی بی سی ، طراحان رسانه های اجتماعی و همچنین شرکای FutureLearn کنیم. این یک روش جدید برای یادگیری است.

یادداشت

یادگیری قابل مشاهده توسط اثر جان هتی الهام گرفته شده است ، برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت visual-learning.org مراجعه کنید.

الگوی پشتیبانی جامعه از کار دیانا لوریارد در چارچوبهای مکالمه برای یادگیری رسمی ناشی می شود.

138409_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg
Brooke Cagle / unsplash

با استفاده از FutureLearn

دوره را انتخاب کنید

برای یافتن مطلبی که می خواهید در مورد آن بیابید ، فهرست دوره های ما را مرور کنید. ما دوره هایی در موضوعات متنوعی داریم و همیشه اضافه می کنیم. طول دوره ها متفاوت است. بیشتر آنها شش تا ده هفته طول دارند اما دوره های کوتاه تر دو و سه هفته ای نیز داریم.

بررسی دوره های FutureLearn را FutureLearn تا ببینید چگونه سایر یادگیرندگان از یادگیری آنلاین با FutureLearn لذت می FutureLearn .

شاید شما ممکن است بخواهید یک دوست را برای شرکت با خود دعوت کنید؟ هنگام پیوستن می توانید این کار را از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی انجام دهید.

به صورت رایگان ، به روزرسانی و یا خرید نامحدود را بیاموزید

شما می توانید نحوه یادگیری دوره های کوتاه آنلاین ما را انتخاب کنید. در اینجا تفاوت بین یادگیری به صورت رایگان ، به روزرسانی و خرید نامحدود است:

رایگان

صرف نظر از زمان ورود به دوره ، به مدت دوره آن + 14 روز دسترسی داشته باشید

ارتقا

  • دسترسی به این دوره تا زمانی که در FutureLearn وجود داشته FutureLearn
  • در صورت وجود به آزمونهای دوره دسترسی پیدا کنید
  • گواهی چاپ و دیجیتال موفقیت یا بیانیه مشارکت در زمان واجد شرایط بودن

نامحدود

  • به انتخاب صدها دوره کوتاه و آزمون کوتاه آنلاین به مدت یک سال دسترسی پیدا کنید
  • گواهی دیجیتال قابل دستیابی قابل دستیابی در تمام دوره های کوتاه هنگامی که واجد شرایط باشید
  • آزادی نگه داشتن محتوای هر یک از دوره هایی که شما یک گواهی دیجیتال دستاورد کسب کرده اید را ادامه دهید
  • انعطاف پذیری برای تکمیل دوره های کوتاه مدت خود در مدت زمان یک سال

خودتان را معرفی کنید

در حالی که منتظر شروع دوره هستید ، می توانید صفحه پروفایل خود را پر کنید تا سایر زبان آموزان بتوانند درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. می توانید نمایه خود را از طریق منو در سمت راست بالای صفحه پیدا کنید.

ما به شما ایمیل می دهیم تا از زمان شروع دوره به شما اطلاع دهیم. اگر مدت زیادی از قبل ثبت نام کرده اید ، ما نیز به شما یک ایمیل "یک ماه برای رفتن" ارسال می کنیم ، تا به شما در آماده سازی دوره کمک کنیم.

دوره را شروع کنید

پس از شروع دوره ، پیوندی در داشبورد دوره های شما ظاهر می شود. این شما را به لیست "انجام کار" می برد ، که به شما نشان می دهد که در آینده چه کار کنید.

انجام دادن

دوره های FutureLearn به چند هفته تقسیم می شوند. اینها شامل فعالیتهای مختلفی است که شما باید در طی هفته ، هر یک که از توالی مراحل ساده ساخته شده است ، انجام دهید تا به شما در یادگیری کمک کند. هر هفته یک نام توصیفی به شما داده می شود ، بنابراین شما همیشه می دانید چه چیزی انتظار می رود ، و حتی می توانید بین آنها حرکت کنید تا ببینید چه چیزی پیش می آید یا اگر دیر شروع می کنید از ابتدای کار خود مطلع شوید.

فیلم ها ، صدا و مقاله

می توانید با تماشای فیلم ، گوش دادن به صدا و خواندن مقالات یاد بگیرید. بسیاری از این مراحل با آزمونهای کوتاه دنبال می شوند تا به شما کمک کنند بررسی کنید که درک کرده اید.

نظرات در حاشیه

هر مقاله ، ویدیو یا قطعه صوتی فضایی دارد که به زبان آموزان اجازه می دهد اظهار نظر کنند و از آنها سؤال کنند. این در حاشیه صفحه های بزرگ ظاهر می شود یا در زیر روی صفحه نمایش های کوچک نشان داده می شود.

می توانید در مورد موضوعات با یکدیگر بحث کنید و مربیان سؤالات راهنمایی و پاسخگویی را ارائه می دهند. برای پیوستن به گفتگو ، دکمه نظر را فشار دهید.

علامت گذاری به عنوان کامل

سوئیچ در انتهای هر مرحله وجود دارد که به شما امکان می دهد تا آن را به عنوان کامل علامت گذاری کنید. این لیست "کار را انجام می دهد" شما را به روز می کند ، اما خاموش کردن مانع از حرکت شما به مرحله بعدی نمی شود. اگر مطمئن نیستید که چیزی را به درستی درک کرده اید ، می توانید آن را رها کنید و بعداً به آن برگردید.

بحث

هر چند وقت یک بار ، در یک مرحله بحث و گفتگو قرار می گیرید ، جایی که مبحثی برای گفتگو با سایر هم زبان آموزان به شما ارائه می شود. صحبت در مورد ایده ها یک روش واقعا عالی برای یادگیری و تلفیق اطلاعات است ، بنابراین آن را امتحان کنید ، حتی اگر آن را دلهره آور ببینید!

فعالیت

آیا می خواهید دریابید که همه در حال حاضر درباره چه چیزی صحبت می کنند؟ به صفحه فعالیت دوره بروید تا ببینید که به چه سؤالی می توانید پاسخ دهید و کدام مباحث مورد بحث است.

پاسخ می دهد

پس از شروع اظهار نظر ، احتمالاً از سایر زبان آموزان پاسخ خواهید گرفت. این موارد را در صفحه پاسخ مشاهده خواهید کرد. همچنین اعلان های ایمیل را دریافت خواهید کرد تا هرگز پاسخی را از دست ندهید.

دنبال کردن

ملاحظه کسی که نکات جالبی را مطرح می کند و سؤالات بزرگی می پرسد؟ دکمه 'Follow' را در صفحه نمایه خود فشار دهید و می توانید بحث ها را فیلتر کنید تا افرادی که به آنها علاقه مند هستید را شامل شوید. اگر شخصی شما را دنبال کند و شما به عقب برگردید ، می توانید با هم یاد بگیرید.

امتحانات

بسیاری از فعالیت ها شامل یک مسابقه ، لحظه ای برای مکث و بررسی اینکه چگونه قبل از شروع کار نکات کلیدی فیلم یا مقاله قبلی را درک کرده اید ، می باشد. آزمونها به ثمر نمی رسند ، در هر سؤال تعداد نامحدودی آزمایشی به دست می آورید و در هر مورد به شما بازخورد و نکات را می دهیم.

تستها

اگر دوره خود را به روز کرده باشید ، می توانید آزمون بگیرید. تست ها به همان روشی که آزمون ها انجام می دهند کار می کنند ، اما آزمون ها به ثمر می رسند و به سه آزمایش محدود می شوند. اینها به عنوان علامت کلی شما حساب می شوند و برای آزمایش دانش شما طراحی شده اند. اگر اولین بار یک سؤال را به دست آورید ، سه نکته را به شما می گوییم ، دو بار در تلاش دوم و دیگری در مورد سوم شما.

تخصیص ها

بسیاری از دوره های ما همچنین فرصتی را برای انجام تکالیف و دریافت بازخورد از دیگر زبان آموزان در این دوره به شما ارائه می دهند. هر وظیفه دستورالعمل های روشنی در مورد چگونگی نوشتن یا ایجاد تکالیف شما ارائه می دهد ، و همچنین به دیگران بازخورد سازنده می دهد. این یک فرصت عالی برای استفاده از آنچه شما آموخته اید و بهره گیری از راهنمایی هایی در مورد بهبود است.

دوره را تمام می کند

پس از اتمام دوره ، اگر به روزرسانی کرده اید و الزامات مربوط به گواهی را برآورده کرده اید ، یک گواهی دیجیتالی و بعداً یک گواهی چاپی دریافت خواهید کرد تا به شما در نشان دادن یادگیری خود کمک کند.

اگر به روز نشده اید ، هنوز فرصت دارید که دوره را تمام کرده باشید. در صورت بروزرسانی ، به منظور کسب گواهینامه ، می توانید به عقب برگردید و هر تست را انجام دهید.

دوره بعدی را انتخاب کنید

تحصیلات عفونی است: ما اطمینان داریم که شما از تجربه FutureLearn بسیار لذت خواهید برد ، قبل از اتمام دوره اول ، دوره دیگری ثبت نام کرده اید!

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

  • London

    1-11 Hawley Crescent, , London

برنامه ها

موسسه همچنین ارائه می دهد:

سوالات