Keystone logo
George Mason University Online کارشناسی ارشد هنر در اقتصاد
George Mason University Online

کارشناسی ارشد هنر در اقتصاد

Fairfax, آمریکا

18 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

آموزش از راه دور

مقدمه

از طریق سبک اقتصاد میسون که شاخه های انتخاب عمومی، تئوری های اقتصادی اتریشی و تجربی را در هم می آمیزد، به رهبران فکری فردا بپیوندید. برنامه کارشناسی ارشد هنرهای ما در اقتصاد رتبه ملی ما به دلیل تمرکز بر تحلیل نهادی مقایسه ای و رویکرد عملی آن به روابط بین بخش های اقتصادی، سیاسی و حقوقی مورد توجه بین المللی قرار گرفته است.

دانشگاه جورج میسون به عنوان محل زندگی برنده فقید جایزه نوبل، جیمز بوکانان، تاریخچه ای مشهور در پیشبرد اندیشه اقتصادی دارد. دانشجویان فارغ التحصیل در برنامه انعطاف پذیر و آنلاین اقتصاد از راهنمایی اساتید مشهور بهره می برند و با استفاده از مشکلات اقتصادی دنیای واقعی یاد می گیرند.

این برنامه برای دانش آموزان طراحی شده است تا پایه ای محکم در تجزیه و تحلیل داده ها، آماری و اقتصادی موثر ایجاد کنند. هنگامی که دانش‌آموزان تحقیقات همسالان خود را انجام می‌دهند، مطالعه می‌کنند و نقد می‌کنند، راه‌حل‌های آگاهانه و کاملی را در دولت، مؤسسه سیاست‌گذاری، تجارت یا سازمان‌های غیرانتفاعی توسعه خواهند داد.

در دانشگاه جورج میسون، دانشجویان آنلاین مادام العمر به مرکز شغلی دانشگاه دسترسی دارند. دانشجویان کارشناسی ارشد آنلاین در اقتصاد می توانند از این منبع برای یافتن دوره های کارآموزی در طول برنامه و فرصت های شغلی پس از فارغ التحصیلی استفاده کنند.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ما در اقتصاد وارد مشاغل موفقی در بخش دولتی، غیرانتفاعی، تحقیقاتی و بخش خصوصی شده اند. از آنجایی که دانشگاه جورج میسون در نزدیکی واشنگتن دی سی واقع شده است، فارغ التحصیلان آنلاین ما از فرصت های شغلی در مجموعه ای از موقعیت های دولتی، سیاست های عمومی، غیرانتفاعی و تجاری بهره مند شده اند.

درباره مدرسه

سوالات