Keystone logo
Georgetown University Online

Georgetown University Online

Georgetown University Online

مقدمه

درباره دانشگاه جورج تاون


دانشگاه جورج تاون یک دانشگاه خصوصی و غیر انتفاعی است که در واشنگتن دی سی واقع شده است. جورج تاون در سال 1789 توسط جان کارول تاسیس شد، قدیمی ترین دانشگاه کاتولیک و یسوعیون آمریکا است. امروز، جورج تاون یکی از بزرگترین دانشگاه های تحقیقاتی بین المللی است. این نه مدرسه، یک بیمارستان وابسته و بسیاری از برنامه های عالی فارغ التحصیل دارد.


ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

ماموریت و ارزشهای جورج تاون منعکس کننده سنت ژیژئیت آموزش کامل فرد است. این دانشگاه زمینه ای فراهم می کند که دانشجویان بتوانند از طریق انعکاس، خدمات و پرس و جو پیشرفت کنند.


ثبت نام، حضور، فارغ التحصیلی

بر اساس داده های پاییز 2015، ثبت نام فارغ التحصیلان بیش از 10500 دانشجو بود. حضور فارغ التحصیلان به شرح زیر بود.

  • 31٪ غیبت و 69٪ تمام وقت دانشجو
  • 11٪ در آموزش راه دور ثبت نام کرده اند
  • 1800 مدرک لیسانس، 3300 مدرک کارشناسی ارشد، 950 مدرک دکترا


کمک مالی

دانشگاه جورج تاون برنامه های کمک مالی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی را در طول سال تحصیلی پذیرش می کند. دانش آموزانی که برای کمک مالی فدرال درخواست می کنند باید یک FAFSA را ارسال کنند. دانش آموزان واجد شرایط قادر به دریافت وام یا کمک هزینه می باشند. دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه جورج تاون ممکن است بورس تحصیلی، کمک و مدارک تحصیلی محدود را ارائه دهد. این بر اساس مدارک تحصیلی است.

با توجه به مقررات فدرال VISA باقی می ماند، دانشجویان بین المللی واجد شرایط رفتن به دوره های آنلاین نیستند. دانشگاه جورج تاون هنوز نمیتواند برای هر برنامه آنلاین برنامههای آنلاین را در هر ایالت ارائه دهد.


تاریخ شروع

برنامه ها ممکن است تاریخ شروع خاصی را براساس ترم های آکادمیک داشته باشند. برای مثال، برنامه های دوره ای MPS در پاییز، تابستان و پاییز بهار آغاز می شود.


دانشکده

دانشگاه جورج تاون دارای بیش از 1450 دانشکده تمام وقت و 1050 دانشکده نیمه وقت است. در میان مربیان جورج تاون دیپلمات های سابق، مقامات بهداشت عمومی، اقتصاددانان، دانشمندان، مدیر عامل و دیگر کارشناسان صنعت هستند. در سراسر رشته ها، اعضای هیات علمی درجه پیشرفت از Ph.D. و JD به MA، MBA و M.Ed.، در میان دیگران است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Washington

    Massachusetts Avenue Northwest, 640, 20001, Washington

    سوالات