Keystone logo
Georgia Southern University

Georgia Southern University

Georgia Southern University

مقدمه

Georgia Southern University با بیش از 27000 دانشجو، تقریباً 140 برنامه تحصیلی مختلف و سه پردیس با چشم انداز واحد از رشد دیگران، در حال حرکت و آماده برای کارهای بیشتر است. خیابان‌های آجری تاریخی یا درختان بلوط که خزه‌ریزی می‌کنند ممکن است محوطه‌های زیبای ما را بکر جلوه دهند، اما کارهای زیادی در اینجا انجام می‌شود. تحقیقات بر تأثیر جامعه متمرکز است. تدریس بر دانش آموزان متمرکز است. و دانش آموزان روی آینده خود متمرکز هستند.

از سال 1906، وجه بارز دانشگاه فرهنگ مشارکت بوده است که نظریه را با عمل پیوند می‌دهد، محیط یادگیری را فراتر از کلاس درس گسترش می‌دهد و رشد دانشجو و موفقیت زندگی را ارتقا می‌دهد. محور اصلی ماموریت دانشگاه، تعهد دانشکده به تعالی در تدریس و توسعه یک محیط آموزشی حاصلخیز است که نمونه آن تبادل آزاد ایده‌ها، انتظارات تحصیلی بالا، و مسئولیت فردی برای پیشرفت تحصیلی است. اساتید، کارکنان و دانشجویان از ارزش‌های اصلی همکاری، برتری علمی، کشف و نوآوری، صداقت، گشودگی و شمول و پایداری استقبال می‌کنند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Statesboro

  1332 Southern Drive, , Statesboro

 • Savannah

  11935 Abercorn Street, , Savannah

  • Hinesville

   175 West Memorial Drive, , Hinesville

   سوالات