Keystone logo
Georgia Southern University کارشناسی ارشد در اقتصاد کاربردی
Georgia Southern University

کارشناسی ارشد در اقتصاد کاربردی

Statesboro, آمریکا

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۹٬۴۰۶ / per semester *

آموزش از راه دور

* هزینه تحصیل در خارج از کشور: 9،406 $ در هر ترم.

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

کارشناسی ارشد علوم ، اقتصاد کاربردی ، MSAE (آنلاین)

مدارک مورد نیاز: 30 ساعت اعتبار

تصمیمات تجاری و سیاسی در مورد تغییر است. مدیریت و تعالی در شرایطی که تغییر نیاز به ایجاد دانش در فرآیند تصمیم گیری در زمینه مشاغل و سیاست های اساسی ، مهارت مهارتی برای تجزیه و تحلیل تغییر و سازگاری با استفاده از دانش و ابزارها صرف نظر از بزرگی تغییر دارد.

آیا شما به دنبال یک مدرک تحصیلی هستید که شما را برای استفاده از ابزارهای نظری و تجربی برای مشاغل و مشاغل سیاسی آماده می کند؟

برنامه کارشناسی ارشد کاملاً آنلاین کارشناسی ارشد اقتصاد کاربردی (MSAE) مهارت و مهارت های لازم را برای انجام یک تحلیل تجربی از لحاظ تئوری معنادار از بازارهای مالی ، سازمان صنعتی ، مقررات دولتی ، تجارت بین المللی ، مراقبت های بهداشتی ، توسعه اقتصادی و انتخاب مصرف کننده فراهم می کند. . دانش آموزان ما یاد می گیرند که چگونه تصمیمات شغلی و برنامه های سیاست را ارزیابی کنند و پیشرفت رویدادهای مختلف و تأثیر آنها بر اقتصاد را در یک زمینه تجاری یا سیاست توضیح دهند.

آیا می خواهید در مدیریت تغییر سریع پیشرفت کنید؟

برای مدیریت تغییر ، ابتدا چیزی را که تغییر نکرده است ایجاد می کنیم. دوره های تئوری اقتصادی پایه و اساس در ساختار و الگوهای متداول تصمیم گیری های تجاری و سیاسی را ایجاد می کند. این بنیاد کمک می کند تا رویدادهای جدید را در چارچوب آنچه ما از قبل می شناسیم قرار دهیم و ببینیم چه چیزی تا حد زیادی از یک وضعیت به حالت دیگر ثابت مانده است. سپس روی عوامل و عوامل تغییر تمرکز می کنیم.

دوره های اقتصاد تجربی به شما می آموزد که روابط را کمیت کنید و اهمیت نسبی تغییرات در محیط اقتصادی را ارزیابی کنید ، بنابراین درک بهتری از آنچه که اساساً تغییر یافته است ، بدست می آورید. مرحله سوم انتقال دانش در زمینه ها است به گونه ای که از تخصص های بدست آمده در یک زمینه استفاده شود تا بتواند تهدیدها و فرصتهای قبلی را که مورد استفاده قرار نگرفته اند ، تحلیل کنیم.

دروس انتخابی ضمن اینکه از توانایی شما در انتقال دانش و مهارت های حل مسئله در زمینه های محتوا برخوردار هستند ، دانش را در زمینه های اقتصادی ارائه می دهند. با یادگیری انتقال دانش خود در زمینه های محتوا ، ویژگی های مشکلات جدید را تشخیص می دهید ، به سرعت با شرایط جدید سازگار می شوید و با مهارت های ایجاد شده از مناطق دیگر به مشکلات حمله می کنید.

چرا به تجزیه و تحلیل کسب و کار و سیاست با این تمرکز نگاه کنید؟

بدون داشتن یک زیربنای تئوری محکم که به شما در درک ساختار تصمیمات اقتصادی کمک می کند ، هر مسئله یا فرصت کاملاً جدید و بی نظیر به نظر می رسد. چرا هر وقت چیزی تغییر می کند ، چرخ تحلیلی را دوباره اختراع می کنیم؟

ما معتقدیم که با اعمال دقیق مفاهیم اقتصادی که قبلاً به خوبی درک شده اند ، می توان تغییرات بزرگی در سیاست و چشم انداز تجارت مورد تحلیل قرار داد. اتفاق بسیار کمی که اتفاق می افتد واقعاً جدید است. ساختار اقتصادی زیرین پایدار است اما اغلب با تغییر شرایط دائماً مبهم است.

MSAE به شما کمک می کند تا مفاهیم تأسیس شده را در شرایط جدید به کار ببرید ، بنابراین می توانید از دام ذاتی در معالجه هر تهدید و فرصتی به عنوان منحصر به فرد و نه به عنوان تغییرات در موضوعی که قبلاً دیده ایم جلوگیری کنید.

چرا تجزیه و تحلیل پایه در نظریه اقتصادی؟

فارغ التحصیلان ما آماده ساختن مدل های اقتصاد سنجی صدا ، استفاده از بهترین بسته های نرم افزاری موجود برای تخمین آنها و تفسیر نتایج به روشی هستند که به تصمیم گیری در مورد تجارت و سیاست کمک می کند.

ما معتقدیم که اتکای امروزی به داده کاوی و حل و فصل بدون داشتن زیربنای نظری صحیح که تفسیر صحیح نتایج را به شیوه ای منسجم و منظم امکان پذیر می سازد ، ضعف در تصمیم گیری برای کسب و کار و سیاست است.

فارغ التحصیلان کجا از اینجا می آیند؟

فارغ التحصیلان می توانند برای استخدام در بخش خصوصی و غیر انتفاعی و در سازمان های فدرال، ایالتی و محلی رقابت کنند.

مزایای کلیدی در ساختار و تحویل برنامه چیست؟

انعطاف پذیری جغرافیایی

 • برنامه کاملا آنلاین
 • بازدیدکننده داشته است

انعطاف پذیری برنامه

 • دوره ها به طور کامل ناهنجار هستند و اجازه می دهند دانش آموزان کار خود را براساس برنامه خود انجام دهند
 • برنامه درسی 2 ساله (5 ترم) با شروع بهار یا پاییز
 • 2 دوره / ترم را برای تطبیق برنامه های مشغول به کار بگیرید

دانشگاهیان قوی

 • دوره های طراحی شده و تحویل شده توسط استادان گرجستان با تجربه گواهی شده به آموزش آنلاین
 • مشارکت در شبیه سازی، بحث و ارائه چند رسانه ای
 • آموزش در تجزیه و تحلیل اقتصادی کاربردی با استفاده از داده های دنیای واقعی
 • AACSB معتبر است

مدارک پشته

 • گواهی فارغ التحصیل در اقتصاد کاربردی با اعتباربخشی منطقه ای برای تدریس ملاقات می کند
 • انتقال بدون درز از گواهی به MSAE

MSAE به شما کمک می کند پاسخ های خود را به سوالات کسب و کار و سیاست ارائه دهید.

 • چرا خانوارها به شیوه ای غیر منتظره به یک تغییر سیاست پاسخ دادند؟
 • چگونه باید شرکت شما به تغییرات در تنظیمات دولت پاسخ دهد؟
 • چگونه می توان سیاست های مؤثر طراحی کرد و تصمیم مدیریتی برای به حداقل رساندن پیامدهای ناخواسته گرفت؟
 • چگونه می توان نتایج مطالعات تجربی را تفسیر کرد؟
 • چگونه رفتار رقبای ما را برای به دست آوردن استراتژی سودمند تر مدل کنیم؟

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه