Keystone logo
Global Humanistic University

Global Humanistic University

Global Humanistic University

مقدمه

هیئت صدور مجوز آموزش عالی (HELB)، وزارت آموزش، دولت آنگویلا به GHU AI مجوز فعالیت در آنگویلا را به عنوان یک دانشگاه خصوصی با قدرت اعطای مدارک لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه های مدیریت بازرگانی، مالی، اعطا می کند. و قانون

GHU AI توسط آژانس اعتباربخشی ملی - AAC و شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه‌های تجاری - ACBSP از ایالات متحده معتبر است.

GHU یک ارائه دهنده خصوصی برنامه های تحصیلی آنلاین پاره وقت با دفاتر اصلی خود در آنگویلا است. چشم انداز ما این است که دسترسی به آموزش و یادگیری نوآورانه و مبتنی بر تحقیق را برای همه کسانی که می توانند بهره مند شوند، فراهم کنیم. هدف ما تأثیر مثبت بر زندگی دانشجویان و کارکنان خود و کمک به بخش آموزش عالی در جزیره کوراسائو و همچنین در جامعه بین المللی گسترده تر است.

GHU به اصول برابری، فرصت و تنوع متعهد است. ما با ارائه فرصت‌های آموزش آنلاین آموزش از راه دور و روش‌های مطالعه انعطاف‌پذیر، که فرصتی برای ارتقای صلاحیت‌های خود در حین کار و ادامه حرفه‌ای را برای دانش‌آموزان ما فراهم می‌کند، آرزوی ارتقای دسترسی و فراگیری گسترده را داریم. این موسسه در درجه اول خود را شریک کسب و کار می داند. GHU برنامه های دکترا و همچنین - از طریق مشارکت دانشگاهی در سراسر جهان - برنامه های کارشناسی ارشد و لیسانس را ارائه می دهد. زبان آموزشی مورد استفاده در برنامه ها زبان مادری شریک تحصیلی مربوطه است. برای برنامه های کارشناسی ارشد و لیسانس، GHU اکنون به طور فعال به دنبال شرکای معتبر و معتبر در سراسر جهان است.

برنامه های دکترا نیز به زبان مادری اکثر دانشجویان در دسترس خواهد بود. برای این منظور، GHU دارای بیش از 120 مشاور و استاد در بیش از 40 کشور است که ترکیبی از 20 زبان را صحبت می کنند.

GHU مفتخر به استقبال از شرکای دانشگاهی، مشاوران و دانشجویان در سراسر جهان خواهد بود.

برای معرفی ویدیوی کوتاهی از GHU، لطفاً روی لینک زیر کلیک کنید:

href="https://youtu.be/ShwORRmTVP0

چشم انداز

به عنوان یک دانشگاه جهانی Global Humanistic University (GHU) واقع در دریای کارائیب، میزبان هزاران دانشجو از طریق آموزش از راه دور است. آموزش عالی از طریق آموزش از راه دور به عنوان پیوندی بین دانشگاه ها و جامعه پتانسیل بالایی دارد. هدف در مورد سفرهای تحول آفرین است، توانمندسازی دانش آموزان با ابزارها، ویژگی ها و فرصت ها برای تبدیل پتانسیل خود به موفقیت.

امروزه دانش‌آموزان در دنیایی بزرگ شده‌اند که اطلاعات در آن به اشتراک گذاشته می‌شود و تعامل به راحتی از طریق اینترنت انجام می‌شود. پتانسیل به اشتراک گذاری اطلاعات تحقیقات را تغییر داده و فرصت هایی را برای راه های جدید همکاری ایجاد کرده است که اغلب به عنوان علم باز یا تحقیقات باز شناخته می شود. چنین شیوه‌هایی شامل اشتراک‌گذاری داده‌ها و پیش‌نویس‌ها قبل از انتشار، دفترچه‌های باز و دسترسی آزاد به انتشارات است. نسل های جدید دانش آموزان به طور فزاینده ای با مدل های یادگیری ترکیبی با محتوای آنلاین آشنا خواهند شد. اینها امکانات جدیدی را برای گفتگوی آکادمیک و یادگیری آنلاین خودراهنما افزایش می دهد، توانایی ها و استقلال فارغ التحصیلان را افزایش می دهد. دانش آموزان از تحرک بین بخش های مختلف اقتصاد از طریق جابجایی یا برنامه های HE با شرکت های بخش خصوصی لذت می برند.

ما یک دانشگاه جهانی هستیم، و مانند خانه خود، ویلمستاد/کوراکائو تنوع خود را منعکس می‌کند و بین‌المللی‌گرایی خود را به اشتراک می‌گذارد، از فرهنگ‌ها و جوامع مختلف دانشجویانمان گرفته تا شرکای دانشگاهی ما در کارائیب، آمریکای جنوبی و سراسر جهان.

این برنامه به زبان مادری شما تدریس می شود.

رتبه بندی

توصیفات دانشجویی

مکان ها

  • The Valley

    The Valley AI - 2640, Anguilla, 2640, The Valley

    سوالات