Keystone logo
© TESS
Grace Education

Grace Education

Grace Education

مقدمه

برای نزدیک به یک دهه ، Grace Education یک موسسه پیشرو در مرکز آموزش الکترونیکی برای دانش آموزان و متخصصان است که ترکیبی از مشاوره پذیرش و آمادگی آزمون ورودی برای کالج ، تجارت و تحصیلات تکمیلی با خدمات جایگزینی استخدام ، مشاوره مدیریت شغلی و آموزش توسعه رهبری برای پرورش مادام العمر است پیشرفت و تکامل مداوم حرفه ای.

اقدام به کالج ، MBA ، دانشکده بازرگانی یا تحصیلات تکمیلی (هنر و علوم ، حسابداری ، معماری ، حقوق ، پزشکی ، برنامه های پرستاری و غیره)؟

آیا به دنبال کار هستید و یا امیدوارید که شغل خود را تغییر دهید؟

به ما کمک کنید تا راه خود را پیدا کنید و به مکانی که می خواهید بروید برسید.

بگذارید به شما کمک کنیم تا بهترین تحصیلات و انتخاب شغل را انجام دهید.

با Grace Education بیاموزید و بهترین خود باشید.

معرفی

Grace Education خدمات مشاوره و پذیرش حرفه ای دیجیتال ، شخصی و جامع پذیرش حرفه ای را برای راهنمایی دانش آموزان در تمام مراحل کالج ، بازرگانی ، کارشناسی ارشد و فرآیند پذیرش مدارس تحصیلات تکمیلی (هنرها و علوم ، حسابداری ، معماری ، مهندسی ، حقوق ، پزشکی ، پزشکی) ارائه می دهد. برنامه های پرستاری و غیره) برای تقریباً یک دهه

در Grace Education ، ما چیزی فراتر از یک آژانس مشاوره پذیرش تک سرویس سنتی یکبار مصرف هستیم. برخلاف هیچ مشاوره پذیرش دیگری ، مشاوران و متخصصان ما از هاروارد و سایر شهرت جهانی ، موسسات بین المللی مدتها پس از ورود به مدرسه برای دانش آموزان ما همچنان حضور دارند. ما یکی از معدود افرادی هستیم که خدمات شغلی رسمی حرفه ای ، مربیگری رهبری و موقعیت های شغلی را ارائه می دهیم. ما با موفقیت نامزدهایی را با شرکتهای نوپای امیدوار کننده ، شرکتهای در سطح متوسط در حال رشد و پانصد شرکت ثروتمند از جمله اپل ، گوگل ، مایکروسافت و دیگران قرار داده ایم.

هر انتخاب علمی و تصمیم پس از آن بر آینده شغلی حرفه ای دانش آموز تأثیر می گذارد. ماموریت ما این است که دانش آموزان را در طول زندگی فردی و پیشرفت حرفه ای خود راهنمایی و مربی کنیم.

مأموریت

Grace Education دانش آموزان را در تمام طول زندگی علمی و شغلی خود همراهی می کند و بهترین ها را برای جستجوی بهترین ها برای همه الهام می دهد.

تاریخ ما

Grace Education در سال 2012 توسط یک مشاور قبولی Admissionado ، فارغ التحصیل هاروارد و دانشکده اقتصاد لندن و همچنین نویسنده منتشر شده نیویورک تایمز تاسیس شده است ، یک مشاور دیجیتال کارشناسی دیجیتال ، MBA و تحصیلات تکمیلی ، آمادگی آزمون ورودی ، آژانس جایگزینی اشتغال است و موسسه توسعه رهبری.

Grace Education از بدو تأسیس خود ، یک شبکه بین المللی رو به رشد را تشکیل می دهد که در درجه اول مشاوران تحصیل کرده Ivy-League با پیشینه های متنوع حرفه ای هستند که تعهدی اثبات شده و قوی نسبت به تحصیل و اشتغال نشان داده اند. هر دانشجو و حرفه ای که Grace Education انتخاب می کند به عنوان یک مربی شخصی انتخاب می شود. بعد از جلسات اولیه طوفان فکری ، مربی و دانش آموز Grace Education استراتژی را برای دستیابی به اهداف کوتاه ، میان مدت و بلند مدت تعریف می کنند.

ارزش افزوده ما

در Grace Education ، ما کارهای دیگری غیر از مشاوره پذیرش داریم. بر خلاف مشاوره های سنتی ، ما برای مدیریت حرفه ای حرفه ای ، مشاوره توسعه رهبری و موقعیت های شغلی برای حرفه ای های سطح پایین ، متوسط و ارشد که به دنبال پیشرفت شغلی یا انتقال به تحصیلات تکمیلی یا مشاغل جدید هستند ، ارائه می دهیم. ما صرفاً اهداف تحصیلات و اشتغال یک داوطلب را به عنوان مأموریتهای کاملاً جداگانه و مجزا در نظر نمی گیریم. برعکس ، Grace Education همراه با OECD ، اقتصاددانان ، دانشمندان علوم اجتماعی و سایر کارشناسان بر این باورند که تحصیلات و اشتغال ارتباط مستقیمی دارند. معنای آن به طور مشخص این است که اگر یک دانش آموز دبیرستانی Grace Education انتخاب کند ، ما ابزار و منابع لازم را داریم که نه تنها او را در رسیدن به اهداف پذیرش دانشگاه همراهی می کنیم ، بلکه همچنین می توانیم در جستجوی کارآموزی تابستانی ، جستجوی کار پس از فارغ التحصیلی به او کمک کنیم. از دانشگاه ، مشاوره پذیرش تحصیلات تکمیلی و همچنین جستجوی استخدام در سطح متوسط تا ارشد پس از آن. به عبارت دیگر ، Grace Education گونه ای قرار گرفته است که دانش آموزان را همراهی می کند و همچنین افراد حرفه ای از مدارس دبیرستان و یا در هر مقطع از زندگی مسیر حرکت علمی و حرفه ای خود را ترسیم و آزمایش می کنند.

تا به امروز ، ما موفق بوده ایم. Grace Education از زمان تاسیس خود ، دانشجویان خود را راهنمایی کرده است تا به بهترین وجه برای روند پذیرش دانشگاه و دانشگاه و همچنین همراهی افراد حرفه ای دوره متوسطه ، متوسطه و ارشد با پیشرفت شغلی یا انتقال به تحصیلات تکمیلی یا مشاغل جدید همراه شوند.

آمار کلیدی

97٪ میزان قبولی در دانشگاه ، MBA ، کارشناسی ارشد و برنامه های تحصیلات تکمیلی از جمله: هاروارد ، کلمبیا ، دانشگاه شیکاگو ، وارتون ، EM لیون ، وارویک ، HEC و بسیاری دیگر.

از سال 2012 ، مشتریان Grace Education بیش از 1 میلیون دلار بورس تحصیلی از بازرگانی برتر و تحصیلات تکمیلی در سراسر جهان به دست آورده اند.

چگونه Grace Education شما را همراهی می کند

به شما مربی شخصی اختصاص داده شده است تا به شما کمک کند طوفان فکری ، پیش بینی ، استراتژی و اجرای برنامه منحصر به فرد خود را برای پذیرش در هر دو دانشگاه یا تجارت یا تحصیلات تکمیلی (برنامه های هنر و علوم ، حسابداری ، معماری ، مهندسی ، امور مالی ، حقوق ، پزشکی ، پرستاری) انجام دهید. ، و غیره.). در Grace ، پس از اخذ پذیرش ، هرگز شما را رها نمی کنیم. ما در کنار شما خواهیم بود تا به شما در انعکاس و ساخت مسیر پیشرفت شغلی خود در دوره تحصیلات تکمیلی و فراتر از آن نیز کمک کنیم.

141541_pexels-photo-3769021.jpeg

چرا ما را انتخاب کن

97٪ دانشجویان ما در برنامه های برتر مورد علاقه خود پذیرفته شدند. مدارس اعطای پذیرش شامل هاروارد ، کلمبیا ، استنفورد ، وارتون ، LBS ، INSEAD ، HEC ، ESSEC ، EM لیون ، ESCP اروپا و بسیاری دیگر هستند. هیچ فرمول جادویی وجود ندارد. ما به سادگی شب و روز در هر جنبه از برنامه شما با شما کار می کنیم تا نقاط قوت منحصر به فرد آن را برجسته کنید ، بنابراین شانس پذیرش شما را به حداکثر می رسانیم.

قیمت گذاری

50٪ - 60٪ کمتر از رقبای پیشرو. قیمت های ما به طور دقیق ارزش محصولات و خدمات آموزش الکترونیکی ما را نشان می دهد. بدانید که قیمت های گران قیمت هیچ گونه تضمینی برای پذیرش ندارند.

خدمات کلیدی

 • مشاوره مقاله کاربردی
 • مربیان مصاحبه پذیرش ها
 • توصیه نامه نامه
 • مشاوره درسی حرفه ای (CV)
 • کمک هزینه تحصیلی / جستجو در بورس / مشاوره برنامه
 • مشاوره پذیرش لیست انتظار
 • آمادگی آزمون کنکور
 • مشاوره پذیرش تافل
 • مشاوره و جایگاه شغلی

مکان ها

 • Paris

  6, rue Polonceau, 75018, Paris

سوالات