Keystone logo
© Eva Dang
Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

مقدمه

هنگامی که شما انتخاب مدرسه گرینویچ کسب و کار و امور مالی (GSBF)، شما انتخاب یک تجربه است که چالش خواهد شد و الهام بخش شما. ما یک دهه نهاد های قدیمی ارائه طیف گسترده ای از دروس مربوط به رشته مدیریت کسب و کار اعم از دیپلم به درجات به دانش آموزان در سراسر جهان.

GSBF است که توسط متخصصان مجرب با سالها تجربه در زمینه های تجاری و آکادمیک ترویج شده است. متوسط ​​صلاحیت کار حرفه ای در GSBF تحصیلات تکمیلی با 12 سال به همراه سابقه کار هر دو در زمینه های علمی و کسب و کار است. ما ارائه می دهیم اینترنتی، برنامه های بسیار انعطاف پذیر، هدف نسبت به حرفه ای که زندگی پر مشغله منجر شود. به عنوان دانشجوی GSBF شما می توانید در هر زمان آموزش خود را تکمیل کنید - از هر نقطه با استفاده از دسکتاپ / لپ تاپ / تبلت و یا هر دستگاه تلفن همراه است. افرادی که به برنامه های ما اعمال می شود عبارتند از:

 • مدیران موفق، مدیران و حرفه ای که می خواهید برای پیشبرد در حرفه خود.
 • افراد جاه طلب که می خواهند به سرعت پیگیری حرفه انتخاب خود.
 • کسانی که می خواهند برای شروع یک شرکت جدید و یا یک جریان به سطح بالاتر است.

مدرسه گرینویچ کسب و کار و امور مالی (GSBF) تلاش برای ارائه یک محیط یادگیری حمایت هنوز دقیق برای کمک به دانش آموزان توانایی های بالقوه خود برسد و موفقیت دستیابی به آرمان های حرفه ای خود را. ما در GSBF غرور خودمان را در ایجاد یک محیط حرفه ای و دوستانه برای همه کسانی که یاد بگیرند با ما.

مشهور جهانی مدارک

بریتانیا تا به برخی از دانشگاه های معروف ترین در جهان، از جمله دانشگاه کمبریج و دانشگاه آکسفورد. موسسات در انگلستان شهرت خوبی سزاوار برای سطوح بالایی از کیفیت و استانداردهای بالای آموزشی به دست آورده اند. با مطالعه در انگلستان، شما بخشی از آن میراث آموزشی.

 • برنامه های ما مقرون به صرفه
 • شما می توانید در هر زمان مطالعه - در هر نقطه
 • در حالت ایده آل به کار حرفه ای مناسب

دلایل به مطالعه با ما

PROFESSIONAL: این شرایط ارائه شده در GSBF توسعه یافته برای کمک به مهارت های مورد نیاز برای موفقیت و ایجاد تفاوت در محل کار به دست آورید.

مقرون به صرفه: همه مدارک ارائه شده در GSBF مقرون به صرفه تر از کالج ها و دانشگاه های سنتی است.

انعطاف پذیر: در شرایط فوق العاده انعطاف پذیر هستند، ارائه 100٪ آنلاین. بنابراین، شما می توانید از همان هر بخشی از جهان با استفاده از هر کامپیوتر / لپ تاپ و یا یک دستگاه تلفن همراه دسترسی داشته باشید. این ارزیابی واحدها / از طریق ارائه تکالیف.

کیفیت تضمین شده: همه مدارک دیپلم ما توسط دانشگاه های پیشرو در انگلستان از طریق مسیرهای بالا تا تعلق می گیرد.

مکان ها

 • UK Online

  UK Online, بریتانیا

  سوالات