Keystone logo
Holos University Graduate Seminary

Holos University Graduate Seminary

Holos University Graduate Seminary

مقدمه

در Holos University Graduate Seminary ( HU ) ، دانشجویان را برای ادغام اصول جهانی معنویت و سلامت جامع از طریق توسعه خود ، اکتشاف و تحقیق علمی و خدمات دلسوزانه آماده می کنیم. دانشگاه هولوس بر اساس آموزش دانشمندان در سراسر جهان در موضوعات مربوط به انرژی های ظریف و داروی انرژی از طریق آموزش تعاملی از راه دور ساخته شده است. برای بیش از پانزده سال ، دانشجویان ما تحقیقات جامع و نوآورانه ای را برای گسترش مزایای جامع سلامت جامع معنوی ایجاد کرده اند.

سنت های عرفانی تقریباً همه ادیان شامل اشارات قابل توجهی است که به انرژی های جسمی ظریف بدن ، جنبه های فراشخصی ذهن و فعالیت بیانگر روح اشاره می کند. این سنت ها در هسته عرفان جامع نگر ، جهت معنوی ، شهود مشاوره ای و مراقبت های بهداشتی یکپارچه وجود دارد. Holos University Graduate Seminary ( HU ) بر رویکردهای معنوی بومی تأکید می کند که نیاز روزافزون به رویکردی فراگیر ، جامع و خلاقانه در زندگی در جوامع معاصر را برآورده می کند.

به عنوان یک حوزه علمیه ، حوزه علمیه Holos University Graduate Seminary بر جنبه های معنوی مطالعات و تحقیقات خود تمرکز دارد. به عنوان یک دانشگاه ، Holos University Graduate Seminary تلاش می کند تا بالاترین استانداردهای علمی را در زمینه آموزش و تحقیق حفظ کند و به عنوان پلی بین نهادهای دانشگاهی ، علمی و مذهبی عمل کند. طراحی آموزشی برنامه HU ، با محوریت این اصول اساسی ، ناگزیر به درک جدید ، گسترده تر و گسترده تری از انرژی های ظریف ، آگاهی و تحول انسان منجر می شود. </s></s>

اندازه کلاس هولوس حداکثر در 10 دانش آموز محدود است. این اندازه کلاس منجر به نسبت ناچیز دانشجو / معلم می شود که به هر دانش آموز فرصت توجه شخصی را می دهد که ممکن است در سایر مسسات مشاهده نشود.

دانشگاه هولوس از آموزش ترکیبی از راه دور برای ارائه مطالعات آکادمیک مبتنی بر کاوش علمی و شهودی از بهبود یکپارچه ، معنویت کاربردی و تأیید حوزه های انرژی ظریف استفاده می کند. مطالعات بر توسعه خود ، اکتشاف و تحقیق علمی و خدمات دلسوزانه در جهان تأکید دارند.

مکان ها

  • Fair Grove

    5607 S. 222nd Road Fair Grove, MO 65648, 65648, Fair Grove

    سوالات