Keystone logo
Illinois College Online

Illinois College Online

Illinois College Online

مقدمه

در سال 1829 بنیانگذاران ما چشم انداز کارآفرینی را در چمنزارها به وجود آوردند و چهره آموزش و پرورش در منطقه را تغییر دادند. مبلغ مبلغ پروتستان جان کشیش جان الیس با برنامه ریزی برای دانشکده توجه دانشجویان جماعت دانشگاه ییل را جلب کرد و باعث شد یکی از معروف "گروههای ییل" برای کمک به تأسیس دانشکده به سمت غرب حرکت کند. دو فارغ التحصیل اول کالج این ایالت در سال 1835 از کالج ایلینویز مدرک گرفتند.

قابل ذکر است که کالج ایلینوی مرکز جنبش لغو قانون بود. یک هیئت منصفه عالی گروهی از دانشجویان را به دلیل پناه دادن به برده های فراری متهم کرد و اعتقاد بر این است که دو خانه دانشگاه بخشی از راه آهن زیرزمینی بوده اند. علاوه بر این ، اولین رئیس دانشکده ایلینوی ، ادوارد بیچر ، مخالف صریح برده داری و برادر نویسنده با نفوذ ضد برده داری هریت بیچر استو بود.

آبراهام لینکلن ، رالف والدو امرسون ، برونسون آلکوت ، مارک تواین ، هوراس گریلی و وندل فیلیپس از جمله بازدید کنندگان و سخنرانان دانشگاه در سالهای اولیه کالج بودند. مشهورترین دانش آموخته ، ویلیام جنینگز برایان ، طبقه 1881 ، سه بار نامزد ریاست جمهوری ، وزیر خارجه و کنگره ایالات متحده بود. سناتورهای آمریکایی ، اعضای کنگره ، فرمانداران ایالت و قضات فدرال از جمله بسیاری از فارغ التحصیلان کالج ایلینوی هستند که مشاغل با نفوذی را در خدمات عمومی انجام داده اند.

این کالج در سال 1903 با به کار بردن آکادمی زنانه جکسونویل به صورت مشترک آموزشی درآمد. در سال 1932 جامعه Phi Beta Kappa یک فصل در کالج ایلینوی تأسیس کرد و همچنان یکی از تنها 11 ایالت است.

برای بیش از 180 سال ، کالج ایلینوی سنت برتری در آموزش هنرهای لیبرال را ادامه داده است. تاریخ غنی و احساس میراث به طور گسترده ای جشن گرفته می شود و احساس غرور در دانش آموزان و دانش آموختگان است.

مکان ها

 • Jacksonville

  1101 west college avenue, Illinois 62650, , Jacksonville

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات