Keystone logo
Informa – Defence & Security

Informa – Defence & Security

Informa – Defence & Security

مقدمه

Informa یک رویداد تحقیقاتی بین المللی ، اطلاعاتی و پژوهشی برجسته است.

هدف ما قهرمان متخصص است. از طریق صدها مارک قدرتمند ما با مشاغل و متخصصان در بازارهای تخصصی کار می کنیم ، ارتباطات ، هوش و فرصت هایی را فراهم می کنیم که به مشتریان کمک می کند تا رشد کنند ، به فعالیت بپردازند ، پیشرفت کسب کنند و تصمیمات آگاهانه تری بگیرند.

Informa در بورس اوراق بهادار لندن و عضو FTSE 100 قرار دارد که بیش از 11000 همکار در بیش از 30 کشور جهان مشغول به کار هستند.

JESHOOTS.com / Pexels

129048_pexels-photo-1040157.jpeg

ما چه کار میکنیم

برای رشد ، انجام کار ، پیشرفت و تصمیم گیری آگاهانه تر ، متخصصان به حمایت سایر متخصصان احتیاج دارند.

مارک ها و تیم های خبره برجسته Informa فعالیت ها و نمایشگاه ها را انجام می دهند ، محصولات مبتنی بر هوش و خدمات مبتنی بر اطلاعات را ارائه می دهند ، اجتماعات را بصورت حضوری و دیجیتالی گرد هم می آورند و دسترسی به تحقیقات مهم را برای انجمن های تخصصی مشتری در سراسر جهان فراهم می کنند.

هر یک از پنج بخش عملیاتی ما تمرکز مشخصی دارند. در مورد مارک ها ، محصولات و خدمات ارائه شده توسط بخش های ما در زیر بیشتر بدانید و به ساختار سازمانی ما و اصول راهنمایی که پایه و اساس مشاغل ما را تشکیل می دهد ، مراجعه کنید.

تاریخ

Informa در سال 1998 شکل گرفت و از طریق رشد و کسب ، به یک گروه برجسته رویدادهای بین المللی ، اطلاعاتی و پژوهشی تبدیل شده است.

برخی از برندهای ما تاریخچه ای بسیار دورتر دارند، از جمله فهرست لویدز، که اکنون بخشی از اطلاعات اطلاعات است، و مجله فیلسوفیک، مجله تیلور و فرانسیس.

استراتژی

Informa در یک بازار جهانی رو به رشد برای دانش و اطلاعات حرفه ای ، تجاری و دانشگاهی فعالیت می کند.

هدف ما تولید ارزش پایدار پایدار برای سهامداران و حفظ روابط مثبت و بلند مدت با مشتریان ، تأمین کنندگان و جوامع ما است.

ما این کار را با بهره گیری از ایده ها و مشارکت همکاران ، فرهنگ ، مارک های ما ، روابط مشتری و شریک زندگی ، سرمایه مالی و زیرساخت ها برای ارائه محصولات ، خدمات و پیامدهای ارزشمند مشتریان انجام می دهیم.

مکان ها

  • London

    Informa PLC 5 Howick Place, SW1P 1WG, London

  • London

    London, بریتانیا

    سوالات