Keystone logo
Interaction Design Foundation

Interaction Design Foundation

Interaction Design Foundation

مقدمه

ما یک جنبش برای ایجاد آموزش و پرورش طراحی در سطح بین المللی Ivy لیگ قابل دسترسی و مقرون به صرفه است

درباره Interaction Design Foundation

ما یک ابتکار مستقل غیر انتفاعی با یک هدف است که به نظر می رسد مثل یک پارادوکس - برای افزایش سطح آموزش طراحی جهانی به استاندارد Ivy لیگ، در حالی که در عین حال کاهش هزینه ها به همان اندازه که ما احتمالا می توانیم آنها را. بنابراین، ما با ارائه مواد آموزشی در سطح بالا، دموکراتیزه می شویم، و ما قصد داریم که تعادل کامل بین سختی تحصیلی و ارتباطات عملی برقرار کنیم.

تاسیس شده در سال 2002 در دانمارک، ما از نظام آموزشی اسکاندیناوی الهام گرفته شدیم تا آموزش های کم هزینه و با کیفیت بالا ایجاد کنیم تا تغییر نحوه یادگیری علم، هنر و پیچیدگی های طراحی را یاد بگیریم. از سال 2002، ما یک پلت فرم همکاری و آموزش پایدار ایجاد کرده ایم و جامعه جهانی ما را به 454 گروه محلی در 90 کشور رسانده ایم.

ما همچنان با همکاری دانشگاه های برتر و شرکت هایی مانند استنفورد، کمبریج و آزمایشگاه های SAP و همچنین نویسندگان مشهور مانند Clayton Christensen و Don Norman همکاری می کنیم تا دانش خود را با بیش از یک میلیون طراح در هر ماه به اشتراک بگذاریم.

چگونه ما آموزش مدرن را تغییر می دهیم

آموزش و پرورش و توسعه حرفه ای

ما یک کتابخانه منحصر به فرد و وسیع از کتاب های درسی مرتبط با طراحی و دوره های آموزشی آنلاین ارائه می دهیم. اعضا نیز از طریق مشارکت در پروژه های زندگی واقعی و فعالیت های طراحی دست به دست هم می دهند. با این وجود، فرایند آموزشی در خارج از دوره نیز اتفاق می افتد: اعضا از طریق جلسات مکالمه حرفه ای، جلسات محلی و شرکت در رویدادهای طراحی جهانی IDF از یکدیگر از یکدیگر یاد می گیرند.

توسعه مهارت های رهبری

اعضای IDF فرصت هایی برای آموزش در نقش های مختلف رهبری فراهم می کنند. بسته به ترجیحات و توانایی های آنها، ممکن است طراحان جوان را هدایت کنند، پروژه های خود را مدیریت کنند، داوطلبانه به سرپرستی یک جامعه محلی، یا نقش جهانی در IDF را بازی کنند. برای کسانی که نیاز به مهارت های مربیگری دقیق در کار خود دارند، ما یک دوره آموزشی جامع در مورد مربیگری در حرفه طراحی، همراه با فرصتی برای تمرین با مربیان اعضای لیگ طراحی IDF ارائه می دهیم.

فرایند IDF شامل یک ترکیب با دقت متشکل از عوامل ارزیابی ذهنی و عینی می شود. به رسمیت شناختن نهایی سطح مهارت دانش آموز در UX پس از ارزیابی کامل مهارت های این شخص توسط مربیان دوره خود، مربی شخصی و هیئت مدیره IDF اهدا می شود.

مشارکت در حرفه

کارشناسان اثبات شده در زمینه UX می توانند از طریق ایجاد مواد آموزشی و کتاب های درسی و یا خدمت به هیئت مدیره IDF به کیفیت آموزش و خدمات حرفه ای کمک کنند. ما همچنین فرصت های برجسته انتشار را با دسترسی فوری به مخاطبان هدفمند میلیونی ما ارائه می دهیم.

استخدام و انکشاف پرسنل

ما به شرکت ها، از کوچکترین ها به بزرگترین ها مانند SAP و Accenture، کمک می کنیم تا تجارب مشتریان عالی را به گونه ای مشخص بدانیم. عضویت شرکت IDF مدیران شرکت را قادر می سازد تا:

  • دسترسی به بزرگترین انجمن طراحان UX جهان
  • طراحی UX و تخصص تحقیق در شرکت های خود را با در نظر گرفتن دوره های هدایت شده توسط مربی در خانه و یا در محل کار - این کاملا خود گام به طوری که به جای برنامه های پر مشغله
  • با کسب کمک از شبکه جهانی طراحان و مربیان طراحی IDF، مشکلات کسب و کار واقعی حل می شود
  • اعضای فردی و حساب های شرکتی را بدون هزینه و هزینه های غیرقابل پیش بینی مدیریت کنید

مکان ها

  • Copenhagen

    Copenhagen, , Copenhagen

سوالات