Keystone logo
International Business Academy

International Business Academy

International Business Academy

مقدمه

درباره IBA

International Business Academy IBA برنامه های آموزش عالی را که در دنیای واقعی کار می کنند ، توسعه و ارائه می کند. ما با بیش از 85 موسسه شریک در خارج از کشور در سراسر جهان یکی از آکادمی های بین المللی گرا در کشور هستیم.

آمار

IBA:

  • 1.430 دانش آموز تمام وقت
  • 3.200 دانشجوی نیمه وقت

ما پیشنهاد می دهیم

IBA برنامه های آموزش عالی را در مقاطع کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد ، از جمله موارد دیگر ، امور مالی ، فروش و بازاریابی ، ارتباطات ، فناوری و وب ، تولید و مدیریت.

علاوه بر این ، ما آموزش های مختلف و دوره های کوتاه دیگری را برای افراد شغلی که نیاز به ارتقاء مهارت خود دارند ، به همراه دوره های 6 هفته ای برای کارجویان در طیف گسترده ای از زمینه ها ارائه می دهیم.

آموزش و پرورش که کار می کند

در IBA ، ما نسبت به تدوین و ارائه برنامه های آموزشی که در دنیای واقعی کار می کنند ، اشتیاق داریم و برای شرکت ها و افراد نیز ارزش ایجاد می کنیم.

در درون برنامه ها ، ما تئوری را با مهارت های عملی ، مبتنی بر پرونده ها و پروژه ها ، با همکاری دنیای تجارت - با دوره های کارآموزی به عنوان استاندارد ، یا در طول روزهای کاری معمولی دانش آموزان بزرگسال در یک شرکت مستقر می کنیم.

IBA همچنین با همکاری طیف گسترده ای از شرکت ها و موسسات شریک ، در دانمارک و همچنین در خارج از کشور ، بر تحقیق ، نوآوری و توسعه تمرکز می کند.

122329_fac.jpg

ساختمان جدید و مدرن درست در کنار رودخانه واقع شده است و محیط مطالعاتی بسیار خوبی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

همکاران

IBA با بیش از 85 دانشگاه و موسسه در سراسر جهان ، از کشورهای خارج از کشور یا کشورهای دور از دسترس مانند چین ، کره جنوبی ، برزیل و آمریکا تا کشورهای اروپایی مانند انگلیس ، فرانسه ، اسپانیا و رومانی کار می کند.

ما اعضای فعال شبکه مدارس تجارت بین المللی (NIBS) هستیم. سفرهای تحصیلی ، مبادلات دانشجویی و کارمندان و همچنین کنفرانس ها و پروژه های عمرانی همه از طریق این شبکه از شرکای بین المللی برگزار می شود. دانشجویان IBA همچنین در مسابقات بین المللی پرونده شرکت می کنند.

برنامه های کارشناسی ارشد IBA توسط دانشگاه لیدز بکت و دانشگاه کاونتری معتبر شناخته شده اند. بسیاری از دانشگاههای همکار بین المللی ما همچنین به دانشجویان IBA دسترسی مستقیم به برنامه های آموزش عالی خود ارائه می دهند.

IBA منشور اراسموس را دارد. از این رو دانشجویان منحصر به فرد از موسسات همکار ما در اینجا به عنوان دانشجویان تبادل پذیر استقبال می کنند ، دقیقاً همانگونه که دانشجویان دانمارکی ما فرصتهای بسیاری را برای گنجاندن سفر خارج از کشور به عنوان بخشی از مطالعات خود دارند.

122330_fac2.jpg

IBA در تعداد

در کل IBA سالانه حدود 4700 دانشجو دارد - که توسط 1500 دانشجو تمام وقت و 3 هزار و 200 دانشجو در دوره های پیشرفت حرفه ای شرکت می کنند.

دانشجویان از دانمارک و خارج از کشور می آیند و پایه و اساس یک محیط جالب ، جذاب و بین المللی دانشجویی را تشکیل می دهند.

کارکنان

IBA حدود 120 کارمند دائم و 80 معلم و مدرس آزاد دارد.

مکان ها

  • Kolding

    Havneparken 1, 6000, Kolding

سوالات