Keystone logo
International Telematic University UNINETTUNO

International Telematic University UNINETTUNO

International Telematic University UNINETTUNO

مقدمه

International Telematic University UNINETTUNO ، تنها دانشگاه آموزش فاصله International Telematic University UNINETTUNO است که توسط ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw)، آژانس وزیر امور خارجه ایتالیا برای کیفیت تحصیلات عالی ارزیابی شده است. UNINETTUNIO توسط قانون فرمان 15 آوریل 2005 وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه و تحقیقات ایتالیا تأسیس شده است که در سراسر جهان برای تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی دانشگاهی دارای ارزش قانونی است. UNINETTUNO از توصیه های فرایند بولونیا پیروی می کند و اعتبارات دانشگاهی را تحت استاندارد ECTS - سیستم انتقال اعتبار اروپایی ارائه می دهد.

UNINETTUNO یکی از دانشگاه های پیشرفته آموزش عالی در جهان است و اخیرا چندین جوایز بین المللی برای برتری پلت فرم یادگیری الکترونیکی از انجمن اروپایی آموزش دانشگاهی (EADTU) برنده شده است. جایزه IELA برای بهترین پورتال یادگیری الکترونیکی به UNINETTUNO بر اساس تحقیقات، دانش و توسعه خود در آموزش از راه دور ارائه شده است. عضو هیئت مدیره EADTU - انجمن اروپایی دانشگاه های از راه دور، نماینده ICDE - شورای بین المللی آموزش آموزش از راه دور برای جنوب اروپا و مدیترانه، تایید شده توسط یونسکو در میان دانشگاه هایی که برای دستیابی به اهداف SDG 2030 توسط سازمان ملل متحد (https: //goo.gl/jmiif7) و به عنوان عضو عضو انجمن یونسکو IAU - انجمن بین المللی دانشگاه ها ذکر شده است.

UNINETTUNO دارای 6 واحد، 25 درجه و بیش از 163 مرکز آزمون در سراسر جهان است. امروز UNINETTUNO دارای بیش از 16،000 دانش آموز از 160 کشور است، صاحب یک کانال تلویزیونی چندزبانه ماهواره ای رایگان در هوا و یک پلت فرم برای یادگیری و تدریس با فاصله موجود در اینترنت در 5 زبان (عربی، ایتالیایی، انگلیسی، یونانی، فرانسوی) است.

با در نظر گرفتن جدی مشکل با کیفیت پایین تدریس در موسسات آموزش عالی در سراسر جهان، به لطف همکاری قوی با دانشگاه های سنتی، استادان UNINETTUNO از بهترین استادان شرکای دانشگاه های سنتی انتخاب شده اند.

UNINETTUNO استانداردهای بالا را در محیط دیجیتال تدریس می کند، به لطف یک مدل منحصر به فرد از یادگیری و تدریس فاصله از طریق تکنولوژی های جدید و یک پلت فرم منحصر به فرد که باعث پیشرفت و پیشرفت شخصی می شود. در UNINETTUNO دانش آموزان می توانند از این برنامه ها پیروی کنند و عنوان های معتبر تحصیلی و دانشگاه ها را بدون هیچ محدودیتی از زمان و فضای دانشگاه بدون مرز (https://goo.gl/gie8e1) اعتبار ببخشند.

روش مطالعه

فعالیت های آموزشی مبتنی بر اینترنت در یک منطقه کلان منطقه ای که فضای سایبر داکاتیک نامیده می شود، انجام می شود. در فضای آموزشی دانش آموزان، روند آموزش و یادگیری اتفاق می افتد و دسترسی ها از طریق ورود و رمز عبور سفارشی بر اساس نقش بازیکنان در مسیر آموزشی متفاوت است: اساتید، معلمان و دانش آموزان. درس و فعالیت های آنلاین بر روی تقاضا 24 ساعت در روز با همکاری با کلاس های مجازی زنده و کلاس های مجازی ثبت می شود (https://goo.gl/jY26qD).

مکان ها

  • Rome

    Corso Vittorio Emanuele II, 39 - Roma, 00186, Rome

  • Milan

    Via Carlo Darwin, 20, 20143, Milan

    سوالات