Keystone logo
International Open University

International Open University

International Open University

مقدمه

دربارهی ما

موسس و صدراعظم: دکتر بلال فیلیپس

دانشجویان: 284،877 دانشگاه اینترنتی اسلامی (بدهی) زاییده افکار دکتر است بلال فیلیپس، که یک موسسه که برنامه های آنلاین، فشرده، کارشناسی و کارشناسی ارشد به طور کامل ارائه رایگان-شهریه می پروراند.

ماموریت

"ساخت دانش اسلامی معتبر به آسانی به جهان در دسترس از طریق اینترنت تنها برای لذت بردن خدا زندگی هدف اصیل و یک ماموریت به خوبی به ارزش به خطر انداختن تمام نیروی فرد است و به معنی" (دکتر بلال فیلیپس، موسس و رئیس دانشگاه اینترنتی اسلامی).

دانشگاه اینترنتی اسلامی (بدهی) با هدف اعطای دسترسی جهانی به کارشناسی کیفیت، فارغ التحصیل و برنامه های آموزشی دوره های کارشناسی ارشد برای دانشجویان در واقع هیچ هزینه. ماموریت آن این است "را تغییر ملت مسلمان و وضعیت جهان از طریق آموزش مناسب" اصول که بر اساس آن بدهی بر اساس آن است عبارتند از:

دانش: قرآن و سنت

خدا گفت: "در واقع آن است که تنها در میان بندگانش که واقعا از ترس خدا آگاه.» (35:28) درود و رحمت خدا آخرین پیامبر بر او گفت: "طلب علم واجب بر هر مسلمان است."

دسترسی

دانشگاه اینترنتی اسلامی یک فرصت طلایی برای دسترسی به کارشناسی کیفیت، کارشناسی ارشد و دوره های دوره های کارشناسی ارشد، در هر کجا از افراد ممکن است و هر زمان که مایل باشند، بدون نیاز به سفر خارج از کشور و یا حتی از محدوده های خانه های خود فراهم می کند. هدف آن است که به فعال کردن آموزش و پرورش را به هر کسی، از هر مکان، در هر زمان.

آخرین پیامبر گفت: «اگر کسی سفر در جاده ای در جستجوی دانش، خدا باعث می شود او را به سفر در یکی از جاده های به بهشت ​​بفرستد."

قیمت

IOU نشان دهنده تعهد مداوم خود را به گسترش دانش سودمند با پیشرفت از یک گواهی و سطح دیپلم دوره های کاملا رایگان برای درجه آموزش رایگان کارشناسی معتبر در زمینه های مختلف از مطالعه و کارشناسی ارشد. در نتیجه، ساخت آموزش عالی به راحتی مقرون به صرفه در سراسر جهان برای بهره مندی از افراد، جوامع و بشریت به طور کلی. شهریه رایگان برای همه دانش آموزان دسترسی برابر به آموزش و پرورش که چند استطاعت اگر آنها برای حضور در نهادهای سنتی آموزش عالی در سراسر جهان فراهم می کند.

خدا گفت: "بگو: آیا کسانی که به کسانی که نمی دانم یکسانند؟» (39: 9)

جامعه

هیچ دانش آموزی را از تحصیل در دانشگاه اینترنتی اسلامی بدون در نظر گرفتن پس زمینه مذهبی، قومی و اجتماعی او جلوگیری کرد. IOU تأکید می کند که درهای خود را برای همه باز از مرزهای موجود در دنیای واقعی باقی می ماند، بدون در نظر گرفتن. این در حال حاضر باعث یک جامعه جهانی از بیش از 180.000 دانش آموزان که به دنبال دانش اسلامی از بیش از 224 کشور جهان است.

خدا گفت: "همکاری با یکدیگر در عدالت و تقوا ... »(5: 2)

اخلاق اسلامی

این باور اساسی از دانشگاه اینترنتی اسلامی که معلم مسلمان اساسا متفاوت از یک معلم که صرفا اتفاق می افتد به یک مسلمان است. به همین ترتیب، دانشجویان مسلمان باید متفاوت و مجزا از یک دانش آموز که اتفاق می افتد به مسلمان باشد. IOU انتظار دارد که تمام آن دانش آموزان، استادان، کارکنان، مدیران و داوطلبان را به عمل در موقعیت ها و زمینه های مربوطه در درجه اول به عنوان یک مسلمان. انجام این کار به طور طبیعی مستلزم حفظ بالاترین استانداردهای تمامیت شخصی، صداقت و مسئولیت.

تاریخ و زمان آخرین پیامبر گفت: "در واقع، خدا از هر یک از شما دوست دارد که هر زمان که او کار می کند که با توجه به بهترین توانایی خود را انجام داده است."

کیفیت و کاربرد

دانشگاه اینترنتی اسلامی متعهد به ارائه با کیفیت بالا تجربه علمی آنلاین، مناسب در دامنه و عمق آن، به انتقال دانش معتبر و عملی اسلامی، در حالی که در همان زمان را قادر می سازد دانش آموزان خود را به صورت چالش معاصر قرن 21 با ارائه زمینه های دیگر از مطالعه مانند روانشناسی، آموزش و پرورش و یا امور مالی. بدهی به ارزیابی و دوباره ارزیابی هر جنبه ای از الگوی آکادمیک خود را به صورت مداوم و نه تنها دانش آموزان خود را تشویق به تحصیل پشتکار، بلکه تاکید می کند که آنها باید نهایت تلاش خود را در تلاش برای قرار دادن دانش به عمل به دست آورد.

تاریخ و زمان آخرین پیامبر گفت: "بهترین شما کسی است که قرآن را یاد می گیرد و آن را به دیگران می آموزد." او همچنین گفت: "بهترین شما یکی مفیدترین به مردم است." شاگرد آخرین پیامبر است، ابن مسعود ، OOD، گفت: "ما استفاده می شود به یادگیری دانش و کاربرد آن با هم." امام Sufyaan ATH-Thawree مربوط است که به عنوان یک جوان، زمانی که او برای اولین بار شروع به شرکت در کلاس ها، مادرش او را توصیه، "اگر شما پایین 10 کلمات و خود را ایمان بهبود یافته است، خودتان را بررسی کنید. "

تاریخچه

دانشگاه اینترنتی اسلامی (بدهی) زاییده افکار دکتر است بلال فیلیپس، که یک نهاد بالاتر یادگیری ارائه می دهد که فشرده آنلاین کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه هایی که به طور کامل رایگان-شهریه می پروراند.

سفر بدهی در سال 2007 با راه اندازی دوره های آنلاین دیپلم آزاد کمک درسی در دانشگاه باز خود را آغاز کرد. در سال 2010، تنها پس از 3 سال، اولین لیسانس بدون شهریه برنامه انسانی (BA) نیز راه اندازی شد. دانشگاه در حال حاضر دارای هفت دانشکده ارائه برنامه های مدرک آنلاین معتبر: کالج آموزش و پرورش، دانشکده اقتصاد اسلامی، دانشکده بانکداری و امور مالی، دانشکده روانشناسی، دانشکده مطالعات اسلامی، دانشکده مدیریت بازرگانی، دانشکده فناوری اطلاعات، و کالج عربی زبان و زبان شناسی. دومی که ارائه می دهد دوره آنلاین در گامبیا، سومالی و گینه Bissau.In علاوه بر این، جهانی قرآن حفظ مرکز IOU ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای دانش آموزان در سراسر جهان به مطالعه قرآن آنلاین.

مکان ها

  • Banjul

    Islamic Online University (Gambia) 21 Kanifing Mosque Road, P.O. Box 2340, Kanifing South, KMC, The Gambia, , Banjul

    سوالات