Keystone logo
IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

مقدمه

چرا IU Online را انتخاب کنید؟

در دانشگاه بین‌المللی علوم کاربردی IU، بزرگترین دانشگاه آلمان، طیف گسترده‌ای از برنامه‌های مدرک آنلاین را برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد یا MBA خواهید دید. با بیش از یک دهه تجربه مطالعات آنلاین، IU یک پردیس آنلاین و سیستم های پشتیبانی منحصر به فرد را به همراه کارکنان آموزشی عالی ارائه می دهد که همه با هم کار می کنند تا یک تجربه یادگیری با کیفیت بالا را به شما ارائه دهند - با حداکثر انعطاف، کاملاً آنلاین.

بیانیه ماموریت IU Online

ماموریت ما؟ موفقیت شما برنامه های تحصیلی ما متناسب با برنامه و علایق شما ساخته شده اند، با طیف گسترده ای از تخصص ها که به شما امکان می دهد مهارت های مطابق با اهداف خود را توسعه دهید. کادر آموزشی و مواد آموزشی ما با تمرکز بر تجهیز شما به تمام ابزارهایی که برای یک حرفه موفق در دنیای تجارت بین المللی نیاز دارید، از بالاترین کیفیت برخوردار هستند. ما یک شبکه پشتیبانی ارائه می دهیم که هر کمکی را که نیاز دارید در هر مرحله ارائه می دهد. و ما همه اینها را انجام می دهیم تا بتوانید شغلی را بسازید که مناسب شما باشد.

حرفه بین المللی خود را با مدرک IU بسازید

به بیش از 60000 دانشجو از بیش از 110 کشور بپیوندید و در یک محیط واقعا جهانی و بین المللی مطالعه کنید. با داشتن مدرک بین المللی شناخته شده از IU، شما اولین گام را به سمت توسعه یک حرفه بین المللی موفق بردارید و تمام ابزارها و دانش را به دست آورید تا به شما کمک کند تا به یک حرفه ای پیشرو جهانی در زمینه انتخابی خود تبدیل شوید.

94% از فارغ التحصیلان ما در عرض سه ماه پس از فارغ التحصیلی از IU شغل پیدا می کنند. در دو سال، 80 درصد از فارغ التحصیلان ما به سمت های مدیریتی ارتقا می یابند. این اعداد به شما می‌گویند که در IU، ما نه تنها دانش نظری مورد نیازتان را به شما می‌دهیم، بلکه مهارت‌های بین فردی را نیز به شما می‌دهیم که به برتری شما کمک می‌کند. موفقیت فارغ التحصیلان ما موفقیت IU است.

حقایق کلیدی

 • هر وقت خواستید شروع به مطالعه کنید: نیازی نیست برای شروع یک ترم صبر کنید.
 • 100% آنلاین مطالعه کنید، از هر کجا که هستید.
 • هر زمان که آماده شدید امتحانات خود را بدهید. 24/7، 365 روز در سال، از هر نقطه از جهان.
 • مطالعه آنلاین به معنای مطالعه تنها نیست: دانشجویان، معلمان، اساتید و مشاوران دانشجوی شما در هر زمان و برای هر سوال یا مشاوره ای که نیاز دارید در دسترس هستند.
 • با بیش از 10 سال تجربه مطالعات آنلاین، برنامه های IU متناسب با نیازهای شما و کمک به موفقیت شما طراحی شده اند.
 • به بیش از 100000 دانشجو در بیش از 153+ کشور بپیوندید و در یک محیط واقعا بین المللی مطالعه کنید.
 • شبکه بین المللی خود را از همان قدم اول بسازید و خود را برای موفقیت در مقیاس جهانی قرار دهید.
 • در IU، هدف ما ارائه ابزارهایی است که برای ایجاد یک شغل موفق نیاز دارید. به همین دلیل است که 94 درصد از فارغ التحصیلان ما ظرف 3 ماه پس از فارغ التحصیلی شغل پیدا می کنند.
 • مدارک تحصیلی ما در سطح جهانی شناخته شده و معتبر است و شانس بیشتری برای موفقیت در بازار کار بین المللی به شما می دهد.
 • ما گزینه های پرداخت انعطاف پذیری را برای هر دانش آموزی ارائه می دهیم. شما می توانید هزینه تحصیل خود را هر ماه یا به صورت سالانه پرداخت کنید.
 • در یک حرفه مورد تقاضا مدرک کسب کنید و تمام مهارت های مورد نیاز خود را توسعه دهید تا آینده حرفه ای خود را تضمین کنید.

شغل خود را تقویت کنید، مدرک دوگانه کسب کنید

با رشته تحصیلی دوگانه IU و LSBU (دانشگاه بانک جنوبی لندن)، فرصتی منحصر به فرد برای فارغ التحصیل شدن با مدرک فارغ التحصیلی آلمانی و بریتانیایی، بدون نیاز به نیازهای تحصیلی اضافی، به دست می آورید. برنامه های تحصیلی در IU و LSBU هماهنگ و در نتیجه معادل یکدیگر هستند.

158151_lsbu-small.jpg

تحصیلات خود را در IU شروع کنید، برای گواهینامه بریتانیا درخواست دهید* و اگر تمام شرایط تحصیلی شما با موفقیت انجام شده باشد، به طور خودکار مدرکی از LSBU پس از فارغ التحصیلی به شما اعطا می شود.

فرم درخواست خود را ارسال کنید، با تیم مشاوره دانشجویی ما تماس بگیرید و پس از فارغ التحصیلی موفقیت آمیز از IU، گواهی فارغ التحصیلی بریتانیا را دریافت کنید.

اعتبارنامه ها و رتبه بندی

دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU توسط شورای علوم به عنوان یک دانشگاه خصوصی به رسمیت شناخته شده است و تمام برنامه های تحصیلی و مدارک تحصیلی ما در حال حاضر توسط FIBBA یا شورای اعتباربخشی معتبر هستند. علاوه بر این، چندین مُهر تمایز و برتری به ما تعلق گرفته است و توسط چندین سازمان رتبه‌بندی خارجی به عنوان ارائه‌دهنده خدمات عالی رتبه‌بندی شده‌ایم. شما می توانید لیست رتبه بندی ها و جوایز ما را اینجا ببینید.

وبینار رایگان و پرسش و پاسخ

وبینار: مطالعه آنلاین با IU از ساعت 6:00 تا 7:00 بعد از ظهر (CEST)

بورسیه و بودجه

تا 50 درصد پس انداز کنید - زیرا شما شایسته شغل رویایی خود هستید!

در یک برنامه تحصیلی آنلاین معتبر ثبت نام کنید و تا 50٪ در هزینه های تحصیل خود صرفه جویی کنید. با پردیس مطالعه کاملاً آنلاین و ابزارهای یادگیری دیجیتالی، ما آموزش با کیفیت بالا را ارائه می دهیم که برای همه مقرون به صرفه است.

 • شما می توانید در هر زمانی در سال 2023 شروع کنید
 • یک آدرس در اتحادیه اروپا برای دریافت iPad مورد نیاز است
 • این تخفیف فقط برای مدل مطالعات آنلاین موجود است. برای کسب اطلاعات در مورد تخفیف های myStudies، لطفا با تیم مشاوره تحصیلی ما تماس بگیرید

رتبه بندی

اعتبارنامه ها، رتبه بندی ها و عضویت ها

معتبر.

دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU اعتبار سیستم را از EQAR، FIBAA، شورای اعتباربخشی آلمان، شورای علوم و علوم انسانی آلمان و WES کانادا دریافت کرده است. این بدان معناست که دوره ها، اساتید و مواد آموزشی آنها با استانداردهای دقیقی که برای آنها تعیین شده است مطابقت دارد و اکنون می توانند برنامه های خود را تأیید کنند.

آموزش بین‌المللی ارزیابی کمبریج / مطالعه دیپلم دبیرستان Pathway.

IU اولین شریک دانشگاهی آنلاین دیپلم دبیرستان کمبریج بین‌المللی Pathwayاست. با همکاری با کمبریج، IU به دانش آموزان فرصت ویژه ای برای پایان دادن به دیپلم دبیرستان در حین تحصیل در مقطع کارشناسی ارائه می دهد. از آنجایی که آنها برای مدرک لیسانس شما مورد نیاز هستند، این دوره های دیپلم دبیرستان رایگان هستند. مطالعه Pathway یک دوره 12 ماهه منحصر به فرد با حجم کاری 150 ساعته است که در کنار دوره های کارشناسی خود می گذرانید. Pathway با امتحانی به پایان می رسد که می توان آن را بی نهایت بار تکرار کرد.

برنده جایزه.

در رتبه‌بندی کنونی CHE (2020-2022)، IU در بخش مدیریت بازرگانی در دسته‌های «شرایط تحصیلی عمومی»، «تماس با مدرسین»، «برنامه‌های تحصیلی ارائه شده»، «امتحانات»، «سازمان مطالعه» و «عملی» قرار دارد. جهت گیری، در مجموع برنده شش دسته از 25 دسته و کسب رتبه های بالاتر از هر یک از بیش از 300 موسسه. IU امتیاز 5 ستاره برای یادگیری آنلاین و امتیاز 99 از 100 را در QS، Quacquarelli Symonds، Stars Report دریافت کرد که اولین دانشگاه آلمانی است که چنین رتبه‌ای را دریافت می‌کند. همچنین نشان ممتاز FIBAA برای تعالی دیجیتال را دریافت کرد و در 15 معیار از 23 معیار، از جمله مقوله‌هایی مانند آینده‌گرایی، مدیریت دانش، تضمین کیفیت تدریس و حفظ رتبه برای پنج سال آینده، برتری یافت. این تنها ارائه‌دهنده آموزشی است که جایزه خدمات DtGV 2022 را از انجمن مطالعات مصرف‌کننده آلمان دریافت می‌کند، زیرا دارای کادر علمی اختصاصی و مربیان مطالعاتی آموزش دیده است که اطمینان حاصل می‌کنند که دانش‌آموزان در طول تحصیلشان پشتیبانی می‌شوند.

متصل.

IU عضو انجمن فارغ التحصیلان کسب و کار، کنسرسیوم آموزش آنلاین، AASCB و ائتلاف جهانی آموزش یونسکو است. این عضویت ها به آنها ارتباط با سایر مؤسسات، شرکت ها و سازمان های غیردولتی و همچنین برنامه های درجه عالی و دوره های توسعه یادگیری مادام العمر را می دهد. IU با استفاده از فناوری پیشرفته به دانش‌آموزان نیازمند کمک می‌کند تا تحصیلات خود را ادامه دهند و یادگیری مادام‌العمر را دنبال کنند.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

مکان ها
 • Berlin

  Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

  سوالات