Keystone logo
IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

مقدمه

درباره IU

به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه آلمان، دانشگاه بین‌المللی علوم کاربردی دانشگاه بین‌المللی IU میزبان تعداد زیادی دانشجو با بیش از 100000 نفر از بیش از 153 کشور است. IU با ارائه برنامه‌های مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و MBA معتبر دولتی، با کیفیت بالا، که همگی به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند و با رویکردی نوآورانه مشخص می‌شوند، برجسته است.

برنامه‌های IU بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند و نرخ توصیه قابل توجه 96% را به رخ می‌کشند. آنها به طور عمدی طراحی شده اند تا به دانش آموزان انعطاف پذیری بی نظیری را در سفر آموزشی خود ارائه دهند. IU با استفاده از یک پلتفرم دیجیتالی کاملاً یکپارچه و ابزارهای یادگیری پیشرفته، به شما این امکان را می‌دهد تا یک مدرک 100٪ آنلاین متناسب با برنامه فردی خود کسب کنید.

برنامه های IU با در نظر گرفتن افراد حرفه ای پرمشغله طراحی شده اند: آنها سطح جدیدی از انعطاف پذیری را ارائه می دهند تا بتوانید بین مطالعات و کار، زندگی یا خانواده تعادل برقرار کنید. دارای رتبه 5 ستاره در QS، برنامه های مدرک آنلاین آنها این امکان را برای شما فراهم می کند که مدرک زبان آلمانی را از هر کجای دنیا، به صورت تمام وقت یا پاره وقت کسب کنید. با پلتفرم دیجیتالی کاملاً یکپارچه و ابزارهای یادگیری نوآورانه آنها که از فناوری هوش مصنوعی مانند ChatGPT و Syntea استفاده می کنند، می توانید سفر یادگیری خود را مطابق با نیازها و برنامه خود تنظیم کنید. به همین دلیل است که 96 درصد از دانشجویان آنها تحصیل در IU را توصیه می کنند.

برای کسانی که می خواهند در آلمان تحصیل و زندگی کنند، IU همچنین برنامه های ترکیبی در محوطه دانشگاه را در پردیس های خود در برلین و بد هونف ارائه می دهد. به لطف ترکیبی از آموزش‌های حضوری و خودآموزی آنلاین، می‌توانید از یک برنامه زمان‌بندی ساختاریافته‌تر بهره ببرید، در حالی که هنوز از انعطاف‌پذیری برخوردار هستید. به این ترتیب می توانید خود را در یک کشور خارجی غوطه ور کنید، شبکه اجتماعی و حرفه ای خود را بسازید و گزینه های تحصیل کار را بررسی کنید. پس از پایان تحصیل، شما واجد شرایط دریافت ویزای 18 ماهه پس از تحصیل برای شروع کار خود در آلمان خواهید بود.

درباره IU بیشتر بدانید.

کاری که IU متفاوت انجام می دهد

IU برنامه های با کیفیتی را برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و MBA با رویکردی کاملاً جدید ارائه می دهد. IU پردیس هایی را برای دانشجویانی که می خواهند تحصیلات خود را در محل تکمیل کنند ایجاد کرده است، اما همچنین برنامه هایی را 100٪ به صورت آنلاین برای آموزش از راه دور ارائه می دهد. دانشجویان واجد شرایط می توانند هم مطالعات آنلاین و هم در دانشگاه را ترکیب کرده و بین این دو جابجا شوند. به این ترتیب، دانش آموزان باید در سطح شخصی و حرفه ای رشد کنند و از طریق مطالعات آینده نگر و انعطاف پذیر به پیشرفت شغلی خود کمک کنند.

چرا IU؟

 • مقرون به صرفه: از تخفیف در هزینه های تحصیل آنلاین تا 50٪ لذت ببرید
 • گزینه های پرداخت انعطاف پذیر: اقساط ماهانه یا پرداخت کامل، پیش پرداخت
 • هزینه های همه جانبه: شامل مواد دوره، بدون هزینه درخواست انعطاف پذیر است
 • فوراً به صورت آنلاین و بدون دریافت ترم ثابت شروع کنید
 • 100٪ به صورت آنلاین، با سرعت و برنامه شخصی خود مطالعه و امتحان کنید - دسترسی 24 ساعته به مواد آموزشی دیجیتال IU، هر کجا که شغل محور هستید
 • IU مدارک تحصیلی را در زمینه های مورد تقاضا و با تخصص ارائه می دهد
 • دوره ها تئوری و کاربرد عملی را از طریق مطالعات موردی در دنیای واقعی ترکیب می کنند
 • از متخصصان صنعت که در زمینه های خود متخصص هستند بیاموزید

با IU در سطح جهانی موفق شوید

با IU، می توانید درها را به روی فرصت های شغلی در سراسر جهان باز کنید. برنامه های معتبر دولتی آنها شما را به دانش مرتبط با صنعت و مهارت های مورد تقاضا مجهز می کند تا بتوانید در بازار کار جهانی متمایز شوید. تحصیل در IU همچنین به شما امکان دسترسی به خدمات و رویدادهای شغلی آنلاین انحصاری آنها را می دهد و شما را به شبکه جهانی شرکای دانشگاهی آنها متصل می کند تا بتوانید در ایالات متحده، کانادا یا استرالیا تحصیل کنید.

IU: با توجه به خواسته های بازار جهانی

تحصیل در IU مشاغل در یک محیط جهانی را ممکن می کند و ما از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کنیم. IU شما را برای حرفه بین المللی خود با محتوای آموزشی مرتبط بین المللی آماده می کند و توجه زیادی به ارائه دیدگاه بین المللی به شما برای ماژول های مدیریت عمومی و محتوای موضوعی خاص دارد. IU ذهنیت بین المللی خود را به طور کلی منتقل می کند و نسل بعدی حرفه ای ها را برای تجارت جهانی آماده می کند.

94 درصد از فارغ التحصیلان IU در سه ماه اول پس از فارغ التحصیلی شغل پیدا می کنند و پس از دو سال به طور متوسط 80 درصد دارای مسئولیت های مدیریتی هستند. این نتایج عالی بر این واقعیت استوار است که علاوه بر آموزش تخصص حرفه ای، بر آموزش شایستگی های اجتماعی و بین فرهنگی تمرکز دارند.

ماموریت IU

آنچه IU را به حرکت در می‌آورد، شما را به حرکت در می‌آورد: IU برنامه‌های خود را طوری طراحی می‌کند که تا حد امکان انعطاف‌پذیر و مبتکرانه باشد—بدون فدا کردن کیفیت. آنها تخصص تخصصی و مواد آموزشی نوآورانه و همچنین تمرکز بر خدمات عالی دانشجویی و مشاوره حرفه ای را ارائه می دهند. برنامه های IU دانش موضوعی خاص و مهارت های نرم را با رویکرد آینده نگر و ابزارهای دیجیتال برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای دنیای تجارت بین المللی ارائه می دهد.

وبینار رایگان و پرسش و پاسخ

وبینار: مطالعه آنلاین با IU از ساعت 6:00 تا 7:00 بعد از ظهر (CEST)

الزامات ویزا

• دانشجویانی که قصد دارند تمام تحصیلات خود را به صورت آنلاین از طریق پردیس مجازی IU انجام دهند، بدون در نظر گرفتن شهروندی، نیازی به دریافت مجوز اقامت ندارند.

بورسیه و بودجه

شغل رویایی خود را ایمن کنید - از 50٪ پس انداز لذت ببرید!

به برنامه آنلاین معتبر IU بپیوندید و تا 50٪ در هزینه های تحصیل خود صرفه جویی کنید.

با پردیس آنلاین پیشرفته و منابع یادگیری دیجیتال IU، به آموزش مقرون به صرفه و با کیفیت بالا دسترسی خواهید داشت.

بهترین قسمت؟ شما تصمیم می گیرید چه زمانی شروع کنید!

* توجه: این تخفیف استثنایی منحصراً برای مدل مطالعه آنلاین اعمال می شود. برای اطلاع از تخفیف های تحصیل در دانشگاه، با تیم مشاوره تحصیلی IU تماس بگیرید.

رتبه بندی

اعتبارنامه ها، رتبه بندی ها و عضویت ها

اعتبارسنجی

دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU اعتبار سیستم را از EQAR، FIBAA، شورای اعتباربخشی آلمان، شورای علوم و علوم انسانی آلمان و WES کانادا دریافت کرده است. این بدان معناست که دوره ها، اساتید و مواد آموزشی آنها با استانداردهای دقیقی که برای آنها تعیین شده است مطابقت دارد و اکنون می توانند برنامه های خود را تأیید کنند.

آموزش بین المللی ارزیابی کمبریج / دیپلم دبیرستان A-Levels

IU اولین شریک دانشگاهی آنلاین دیپلم دبیرستان کمبریج بین المللی A-Levels است. دانش‌آموزان اکنون این فرصت را دارند که در حین تحصیل در مقطع لیسانس، دیپلم دبیرستان را بدون هیچ هزینه اضافی دریافت کنند. A-Levels یک دوره 12 ماهه منحصر به فرد با حجم کاری 150 ساعته است که در کنار دوره های کارشناسی خود می گذرانید. A-Levels با امتحانی به پایان می رسد که می توان آن را بی نهایت بار تکرار کرد.

جوایز و رتبه بندی

IU اولین دانشگاه آلمانی است که در گزارش QS Stars 99/100 را به دست آورده است، اما در بزرگترین رتبه بندی دانشگاه های آلمان توسط CHE نیز در رتبه 6 از 25 دسته اول قرار دارند. اخیراً برنامه‌های MBA آنلاین IU در رتبه‌بندی معتبر QS Online MBA در اروپا رتبه 26 را کسب کرده است که یک موفقیت و شناخت چشمگیر در صحنه بین‌المللی است.

عضویت ها

IU عضو انجمن فارغ التحصیلان کسب و کار، کنسرسیوم آموزش آنلاین، AASCB و ائتلاف آموزش جهانی یونسکو است. این عضویت ها به آنها ارتباط با سایر مؤسسات، شرکت ها و سازمان های غیردولتی و همچنین برنامه های درجه عالی و دوره های توسعه یادگیری مادام العمر را می دهد. IU با استفاده از فناوری پیشرفته به دانش‌آموزان نیازمند کمک می‌کند تا تحصیلات خود را ادامه دهند و یادگیری مادام‌العمر را دنبال کنند.

شناسایی جهانی و شرکای دانشگاهی

شناخت جهانی

از آنجایی که IU توسط WES کانادا و ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است، مدارک آنها را می توان بر اساس استانداردهای دانشگاهی محلی در سیستم امتیاز مهاجرت کانادا و طرح ارزیابی مهاجرت آمریکا به امتیاز تبدیل کرد. در آوریل 2023، IU اولین دانشگاه آلمانی شد که به عضویت انجمن دانشگاه های هند (AIU)، تنها مرجع دولتی در هند که مؤسسات خارجی را بررسی می کند، شد. این بدان معناست که برنامه‌های دانشگاهی آنها توسط کارفرمایان در سراسر هند و سایر کشورهای مشترک المنافع به رسمیت شناخته می‌شود.

شرکای دانشگاهی

از طریق مشارکت با مؤسسات دانشگاهی از سراسر جهان، IU راه مقرون به صرفه تری را برای تحصیل و زندگی در خارج از کشور برای دانشجویان ارائه می دهد. اتحاد IU Study Abroad به دانشجویان این امکان را می دهد که یک مدرک را به صورت آنلاین در IU شروع کنند و آن را در یک دانشگاه شریک در ایالات متحده، کانادا، استرالیا یا اروپا تکمیل کنند، جایی که فرصت های شغلی فراوان است.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • Berlin

  Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

  سوالات