Keystone logo
IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

مقدمه

کاری که ما متفاوت انجام می دهیم

دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU برنامه های با کیفیتی را برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و MBA با رویکردی کاملاً جدید ارائه می دهد. ما پردیس هایی را برای دانشجویانی ایجاد کرده ایم که می خواهند تحصیلات خود را در محل تکمیل کنند، اما برنامه های کامل خود را به صورت آنلاین برای آموزش از راه دور نیز ارائه می دهند. جدیدترین پیشرفت در داستان ما: دانشجویان واجد شرایط می توانند هم مطالعات آنلاین و هم در محوطه دانشگاه را ترکیب کنند و بین این دو جابجا شوند. به این ترتیب، ما دانش‌آموزان را قادر می‌سازیم تا در سطح شخصی و حرفه‌ای پیشرفت کنند و از طریق مطالعات آینده‌گرا و انعطاف‌پذیر به پیشرفت شغلی خود کمک کنیم.

تجربیات IU International از IU در Vimeo.

ماموریت ما

آنچه ما را به حرکت در می آورد، آن چیزی است که شما را هدایت می کند: ما برنامه ها و دوره های خود را به گونه ای طراحی می کنیم که تا حد امکان انعطاف پذیر و نوآورانه باشد - بدون اینکه کیفیت را قربانی کنیم. ما تخصص تخصصی و مواد آموزشی نوآورانه و همچنین تمرکز بر خدمات عالی دانشجویی و مشاوره حرفه ای را ارائه می دهیم. برنامه های ما با انتقال مؤثر دانش و مهارت های نرم به منظور آماده سازی فارغ التحصیلان برای دنیای تجارت بین المللی مشخص می شود.

IU: متناسب با نیازهای بازار جهانی

تحصیل در IU مشاغل در یک محیط جهانی را امکان پذیر می کند و ما از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کنیم. ما شما را برای حرفه بین‌المللی‌تان با محتوای آموزشی مرتبط بین‌المللی آماده می‌کنیم و توجه زیادی به ارائه دیدگاه بین‌المللی برای ماژول‌های مدیریت عمومی و محتوای موضوعی خاص داریم. ما طرز فکر بین المللی خود را در تمام کارهایی که انجام می دهیم برای آماده سازی نسل بعدی حرفه ای ها برای تجارت جهانی بیان می کنیم.

94٪ از فارغ التحصیلان ما در سه ماه اول پس از فارغ التحصیلی شغل پیدا می کنند و پس از دو سال، به طور متوسط 80٪ مسئولیت های مدیریتی دارند. این نتایج عالی بر این واقعیت استوار است که علاوه بر آموزش تخصص حرفه ای، بر آموزش شایستگی اجتماعی و بین فرهنگی تمرکز می کنیم. IU به فارغ التحصیلان و مشاغل چشمگیر خود افتخار می کند.

  • معتبر و شناخته شده در سراسر جهان: حرفه خود را با مدرک اروپایی ارتقا دهید
  • مدارک مقرون به صرفه: دریافت بورسیه تحصیلی تا 75٪
  • گزینه های پرداخت انعطاف پذیر: بدون استرس و آسان!

دو درجه، مزیت دو برابر

دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU (IU) با دانشگاه لندن جنوبی بانک همکاری می کند تا به شما این شانس را بدهد که مدرک خود را توسط دو موسسه تأیید شود. هنگامی که این گزینه را انتخاب می کنید، از IU با مدرک آلمانی و انگلیسی فارغ التحصیل می شوید که باعث پیشرفت شغلی شما می شود! این فرصت بدون دوره تحصیلی اضافی یا سفر ارائه می شود.

وبینار رایگان و پرسش و پاسخ

وبینار: مطالعه آنلاین با IU از ساعت 3:00 تا 15:45 (CEST)

رتبه بندی

اعتباربخشی و رتبه بندی

معتبر.

دانشگاه بین المللی علوم کاربردی IU اعتبار سیستم را از EQAR، FIBAA، شورای اعتباربخشی آلمان، شورای علوم و علوم انسانی آلمان و WES کانادا دریافت کرده است. این بدان معناست که دوره ها، اساتید و مواد آموزشی آنها با استانداردهای دقیقی که برای آنها تعیین شده است مطابقت دارد و اکنون می توانند برنامه های خود را تأیید کنند.

آموزش بین‌المللی ارزیابی کمبریج / مطالعه دیپلم دبیرستان Pathway .

IU اولین شریک دانشگاهی آنلاین دیپلم دبیرستان کمبریج بین‌المللی Pathway است. با همکاری با کمبریج، IU به دانش آموزان فرصت ویژه ای برای پایان دادن به دیپلم دبیرستان در حین تحصیل در مقطع کارشناسی ارائه می دهد. از آنجایی که آنها برای مدرک لیسانس شما مورد نیاز هستند، این دوره های دیپلم دبیرستان رایگان هستند. مطالعه Pathway یک دوره 12 ماهه منحصر به فرد با حجم کاری 150 ساعته است که در کنار دوره های کارشناسی خود می گذرانید. Pathway با امتحانی به پایان می رسد که می توان آن را بی نهایت بار تکرار کرد.

برنده جایزه.

در رتبه‌بندی فعلی CHE (2020-2022)، IU در بخش مدیریت بازرگانی در دسته‌های «شرایط تحصیلی عمومی»، «تماس با مدرسین»، «برنامه‌های تحصیلی ارائه شده»، «امتحانات»، «سازمان تحصیلی» و «عملی» قرار دارد. جهت گیری، در مجموع برنده شش دسته از 25 دسته و کسب رتبه های بالاتر از هر یک از بیش از 300 موسسه. IU امتیاز 5 ستاره برای یادگیری آنلاین و امتیاز 99 از 100 را در QS، Quacquarelli Symonds، Stars Report دریافت کرد که اولین دانشگاه آلمانی است که چنین رتبه‌ای را دریافت می‌کند. همچنین نشان ممتاز FIBAA برای تعالی دیجیتال را دریافت کرد و در 15 معیار از 23 معیار، از جمله مقوله‌هایی مانند آینده‌گرایی، مدیریت دانش، تضمین کیفیت تدریس و حفظ رتبه برای پنج سال آینده، برتری یافت. این تنها ارائه‌دهنده آموزشی است که جایزه خدمات DtGV 2022 را از انجمن مطالعات مصرف‌کننده آلمان دریافت می‌کند، زیرا دارای کادر علمی اختصاصی و مربیان مطالعاتی آموزش دیده است که اطمینان حاصل می‌کنند که دانش‌آموزان در طول تحصیلشان پشتیبانی می‌شوند.

متصل.

IU عضو انجمن فارغ التحصیلان کسب و کار، کنسرسیوم آموزش آنلاین، AASCB و ائتلاف آموزش جهانی یونسکو است. این عضویت ها به آنها ارتباط با سایر مؤسسات، شرکت ها و سازمان های غیردولتی و همچنین برنامه های درجه عالی و دوره های توسعه یادگیری مادام العمر را می دهد. IU با استفاده از فناوری پیشرفته به دانش‌آموزان نیازمند کمک می‌کند تا تحصیلات خود را ادامه دهند و یادگیری مادام‌العمر را دنبال کنند.

مکان ها

  • Bad Honnef, آلمان

سوالات