Keystone logo
IU International University of Applied Sciences – Online کارشناسی ارشد مدیریت محصول (MA)
IU International University of Applied Sciences – Online

کارشناسی ارشد مدیریت محصول (MA)

Online

24 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۱٬۹۳۶ / per year *

آموزش از راه دور

* قیمت از شروع می شود، شامل تا 67٪ تخفیف در هزینه های تحصیل است. برای یک پیشنهاد شخصی با دانشگاه تماس بگیرید

مقدمه

سفر مدیریت محصول خود را آغاز کنید!

به برنامه کارشناسی ارشد آنلاین IU در مدیریت محصول بپیوندید تا مهارت ها و دانش لازم برای موفقیت در چشم انداز تجاری رقابتی امروز را به دست آورید. با یک برنامه درسی جامع، شما تخصص لازم برای توسعه و نظارت بر محصولات موفق را از زمان تصور تا راه اندازی، با استفاده از بینش بازار، برنامه ریزی استراتژیک و ارتباطات موثر به دست خواهید آورد.

از طریق برنامه کارشناسی ارشد آنلاین IU در مدیریت محصول، شما به مهارت ها و دانش مورد نیاز برای برتری در چشم انداز تجاری رقابتی امروز مجهز خواهید شد. از طریق یک برنامه درسی جامع، می آموزید که چگونه محصولات موفق را از زمان تصور تا راه اندازی توسعه و مدیریت کنید، از بینش بازار، برنامه ریزی استراتژیک و ارتباطات موثر استفاده کنید. با تمرکز بر مطالعات موردی در دنیای واقعی و تمرین های عملی، تجربه عملی در توسعه محصول، برندسازی، قیمت گذاری و بازاریابی به دست خواهید آورد. کارشناسان مجرب دانشکده و صنعت IU شما را در تسلط بر مفاهیم و تکنیک های کلیدی راهنمایی می کنند و شما را قادر می سازند تصمیمات آگاهانه بگیرید و نوآوری را هدایت کنید.

چرا IU؟

 • بزرگترین دانشگاه آلمان: با بیش از 100000 دانشجو از بیش از 153 کشور
 • دیجیتال، انعطاف پذیر، 100% آنلاین: IU مواد آموزشی دیجیتالی برجسته و خلاقانه و یک محیط آنلاین عالی برای موفقیت در تحصیلات خود را در هر کجا که هستید با کلاس ها و امتحانات آنلاین 24/7 ارائه می دهد.
 • مدرک کاملاً معتبر: تمام مدارک IU از اعتبارنامه دولتی آلمان بهره می برند و در حوزه های قضایی اصلی مانند اتحادیه اروپا، ایالات متحده و بریتانیا به رسمیت شناخته شده اند.
 • تحصیل در دانشگاه دارای 5 ستاره از QS: IU اولین دانشگاه آلمانی است که برای آموزش آنلاین از QS رتبه 5 ستاره کسب کرده است
 • تمرکز بین المللی، گرایش عملی: 94 درصد از فارغ التحصیلان آنها در عرض شش ماه پس از فارغ التحصیلی شغلی دارند.
 • بورسیه های موجود: بسته به موقعیت، انگیزه و پیشینه شما، IU بورسیه هایی ارائه می دهد که می تواند شهریه شما را تا 67 درصد کاهش دهد.
 • مروری کوتاه بر مطالعه خود - با IU در سطح جهانی موفق شوید

با IU، می توانید درها را به روی فرصت های شغلی در سراسر جهان باز کنید. برنامه های معتبر دولتی آنها شما را به دانش مرتبط با صنعت و مهارت های مورد تقاضا مجهز می کند تا بتوانید در بازار کار جهانی متمایز شوید. تحصیل در IU همچنین به شما امکان دسترسی به خدمات و رویدادهای شغلی آنلاین انحصاری آنها را می دهد و شما را به شبکه جهانی شرکای دانشگاهی آنها متصل می کند تا بتوانید در ایالات متحده، کانادا یا استرالیا تحصیل کنید.

مسیر شما به آینده

دستیاران هوشمند، ربات‌های خودران، خودروهای خودران - تقریباً هر روز می‌توانیم در مورد موفقیت‌های خیره‌کننده جدید سیستم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مطالعه کنیم که به آنچه که چند سال پیش غیرممکن تلقی می‌شد دست یافتند. نوآوری از ذهن‌های درخشان سرچشمه می‌گیرد - برنامه کارشناسی ارشد بین‌المللی IU در هوش مصنوعی، شما را برای یک حرفه هیجان‌انگیز آماده می‌کند که آینده را هم‌اکنون محقق می‌کند.

فارغ‌التحصیلان دوره‌های خود به متخصصان هوش مصنوعی تبدیل می‌شوند که نسل بعدی سیستم‌های هوشمند را می‌سازند، رهبران تیم‌های پروژه‌های موفق هوش مصنوعی یا طراحان هوش مصنوعی که بر روی تعامل انسان و هوش مصنوعی کار می‌کنند.

خلاصه ای از مطالعه شما

 • مدرک تحصیلی: مدیریت محصول (MA)
 • اعتبار: 120 ECTS
 • شروع تحصیل: در هر زمان
 • مدت زمان مطالعه: دوره استاندارد مطالعه: 24، 36 یا 48 ماه (120 ECTS)
 • مدل مطالعه: مطالعه آنلاین شامل امتحانات آنلاین 24/7

پذیرش ها

بورسیه و بودجه

وبینارهای رایگان IU آینده

برنامه درسی

شهریه برنامه

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات