Keystone logo
John Jay College of Criminal Justice Online

John Jay College of Criminal Justice Online

John Jay College of Criminal Justice Online

مقدمه

جان جی آنلاین مکانی برای اتصال به مدرک ، گواهینامه و برنامه های توسعه حرفه ای در کالج جان جی از هر نقطه در جهان است. اگر شما علاقه مند به ادامه تحصیل یا پیشرفت شغلی خود هستید ، ما برنامه های آنلاین داریم که می تواند نیازها و علایق شما را برآورده کند. ما درک می کنیم که بازگشت به مدرسه یک تصمیم مهم است و بازگشت به مدرسه "آنلاین" نیز ممکن است برای شما جدید باشد. اعضای تیم آنلاین جان جی همیشه از طریق تلفن یا ایمیل در دسترس خواهند بود تا در تصمیم گیری به شما کمک کنند. ما برای پاسخگویی به سوالات خود و راهنمایی شما در روند درخواست و فراتر از آن خواهیم بود.

چه در حال تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی باشید و چه به دنبال پیشرفت حرفه خود از طریق تحصیلات حرفه ای ، برنامه هایی را که در John Jay Online ارائه می شود در نظر بگیرید. شهرت مثال زدنی ما در عدالت کیفری ، اداره عمومی ، مدیریت امنیت ، امنیت داخلی ، روانشناسی تحقیق ، پلیس مدرن و رهبری اجرای قانون به شما آموزش پیشرفته ، هوشمندانه و گیرا می دهد. خدمات پشتیبانی دانشجویی و تیم های پشتیبانی ثبت نام ، همراه با شهریه معقول ، این فرصت را برای شما فراهم می کند تا در یک موسسه عالی عدالت اجتماعی تحصیل کنید. یک تفاوت ایجاد کن. از کالج جان جی دادگستری کیفری دانشگاه سیتی نیویورک مدرک کسب کنید و در میان شبکه جهانی فارغ التحصیلان بیش از 60،000 فارغ التحصیل کالج جان جی برای دادگستری باشید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • New York

    West 59th Street,524, 10019, New York

    سوالات