Keystone logo
© Will Kirk
Johns Hopkins University

Johns Hopkins University

Johns Hopkins University

مقدمه

Johns Hopkins Universityکه در سال 1876 تأسیس شد و در سال 2022 توسط US News and World Reportدر بین دانشگاه‌های ملی رتبه هفتم را کسب کرد، یک دانشگاه تحقیقاتی سطح بالا با مکان‌های پردیس در بالتیمور، مریلند، و واشنگتن دی سی است که به دنبال دانش و متعهد به پرورش دانش هر دانشجو است. ظرفیت یادگیری مادام العمر، جانز هاپکینز تحقیقات مستقل و اصلی را پرورش می دهد و تلاش می کند تا مزایای کشف را به جهان برساند. بخش برنامه‌های آکادمیک پیشرفته Johns Hopkins University برای بزرگسالانی که به دنبال انعطاف‌پذیری، پیشرفت شغلی و غنی‌سازی شخصی هستند، برنامه‌های مدرک تحصیلات تکمیلی حرفه‌ای و گواهی‌های فارغ‌التحصیلی ارائه می‌کند.

پذیرش ها

الزامات پذیرش عمومی JHU AAP

شرایط پذیرش بر اساس برنامه ای که برای آن درخواست می دهید متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه مورد علاقه خود، لطفا با ما تماس بگیرید یا صفحه برنامه مربوطه را مطالعه کنید. با این حال، معیارهای پذیرش در سراسر دانشگاه شامل موارد زیر است:

 • مدرک لیسانس از یک کالج یا دانشگاه معتبر ایالات متحده (یا ثبت نام فعلی در ترم آخر تحصیلات کارشناسی). گواهینامه های AAP پس از کارشناسی ارشد نیز نیاز به تکمیل مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن دارد.
 • متقاضیانی که مدرک لیسانس خود را در کشوری خارج از ایالات متحده دریافت کرده اند، در صورتی که زبان انگلیسی زبان اول آنها نیست، ملزم به ارائه ارزیابی مدارک دوره به دوره و نمرات تافل یا آیلتس هستند.
 • حداقل معدل 3.0 در مقیاس 4.0. برآورده کردن حداقل معدل مورد نیاز پذیرش را تضمین نمی کند.

مکان ها

 • Washington

  555 Pennsylvania Avenue NW, Washington, DC, 20001, Washington

 • Washington

  555 Pennsylvania Avenue NW, Washington, DC, 20001, Washington

  سوالات