Keystone logo
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs کارشناسی ارشد در سیاست انرژی و آب و هوا
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

کارشناسی ارشد در سیاست انرژی و آب و هوا

Online USA

1 Years

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

آموزش از راه دور

مقدمه

کارشناسی علوم در سیاست انرژی و آب و هوا نسل بعدی متخصصان بین رشته ای را برای رسیدگی به چالش های تحمیل تغییرات آب و هوایی برای نهادها و اکوسیستم های انسانی و نقش بالقوه تحول در سیستم های انرژی پایدار آماده خواهد کرد. دانش آموزان درک این موضوع را از علم تغییرات آب و هوایی و تاثیرات بالقوه تغییرات آب و هوایی در این قرن و فراتر از آن می آموزند. علاوه بر این، آنها در زمینه حقوق انرژی و سیاستگذاری، و همچنین درک کارشناسی از فن آوری های انرژی اولیه، از جمله سیستم های مبتنی بر سوخت فسیلی و گزینه های انرژی تجدید پذیر، تخصص فراوانی دارند.


فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در سیاست انرژی و آب و هوای خوبی برای موفقیت در یکی از سریعترین صنایع در حال رشد در کشور و جهان هستند. با توجه به افزایش تقاضای جهانی انرژی در سرعت در حال افزایش، نیاز به متخصصان پویا نیز وجود دارد که قادر به مدیریت تعادل ظریف بین محیط در حال تغییر و جامعه وابسته به انرژی هستند.


دانش آموزان باید تمام کارهای آکادمیک را در یک دوره کارشناسی ارشد یا گواهینامه طی پنج سال کامل کنند.

فاصله زمانی پنج ساله از ابتدای دوره اول محاسبه می شود که به درجه رسیده است (از جمله زمان صرف شده برای ثبت مداوم). ثبت نام مستمر نمی کند و یا محدودیت زمان را گسترش نمی دهد. این محدودیت زمانی شامل هر دوره ای است که در یکی دیگر از مدرسه / بخش جونز هاپکینز گرفته شده است که برای شمارش به سمت مدرک یا گواهی تأیید شده است. در صورت لزوم، دانش آموزان ممکن است از کمیته برنامه خود درخواست تمدید زمان برای تکمیل برنامه خود را فراتر از محدودیت پنج ساله.

اگر یک برنامه افزودنی اعطا شود، در یک نامه به آن اطلاع داده خواهد شد و محدودیت پنج ساله با زمان موجود در فرمت افزایش می یابد. تمدید می تواند برای یک ترم تا یک سال کامل و در شرایط نادر برای دو سال اعطا شود.

درباره مدرسه

سوالات