Keystone logo
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

مقدمه

دانشکده بهداشت عمومی جانز هاپکینز بلومبرگ (BSPH)، رتبه اول دانشکده بهداشت عمومی در جهان، به بهبود سلامت برای همه مردم و آموزش جامعه جهانی متنوعی از دانشمندان محقق، متخصصان بهداشت عمومی اختصاص داده شده است. و دیگران در موقعیت هایی برای ارتقای سلامت عمومی هستند.

دانشجویان، اساتید و محققان ما هر روز جان انسان ها را نجات می دهند. در BSPH، شما در کنار رهبرانی که کمک های حماسی به سلامت عمومی می کنند، در سطح محلی، ملی و جهانی یاد خواهید گرفت.

ما به رهبری کارشناسان مشهوری که فعالانه در این زمینه فعالیت می کنند، مدرک کارشناسی ارشد، مدرک دکترا و برنامه های گواهی را به صورت حضوری و آنلاین ارائه می دهیم که برای حرفه ای ها طراحی شده است.

با بیش از 80 مرکز و مؤسسه در BSPH، فرصت‌های بی‌شماری برای دانش‌آموزان وجود دارد تا از کلاس درس خارج شوند و به جامعه وارد شوند تا راه‌حل‌های بهداشت عمومی را عملی کنند.

مدرسه بهداشت عمومی جانز هاپکینز بلومبرگ جایی است که در آن دانشی از دنیای واقعی به دست می آورید و اشتیاق خود را برای بهبود سلامت در تمام مراحل زندگی تقویت می کنید و اطمینان حاصل می کنید که شرایط سرنوشت سلامت را تعیین نمی کند.

در محافظت از سلامتی و نجات جان میلیون ها نفر در یک زمان به ما بپیوندید. اطلاعات مربوط به مدارک تحصیلی ما را امروز بخواهید.

توصیفات دانشجویی

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • USA Online

  USA Online, آمریکا

  • Baltimore

   North Wolfe Street,615, 21205, Baltimore

   سوالات