Keystone logo
Jack Welch Management Institute

Jack Welch Management Institute

Jack Welch Management Institute

مقدمه

چرا JWMI

MBA جک ولش مانند هر MBA معتبر دیگر است. و در عین حال ، شبیه هیچ چیز دیگری نیست.

از جک ولش ، مدیرعامل اصول برنده شدن مدیرعامل ، بیاموزید.

در حالی که مدارس دیگر رهبران بزرگ تجاری را مطالعه می کنند ، مدرسه ما توسط یکی ساخته شده است. در Jack Welch Management Institute ، دانشجویان فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری از کارشناسان عمل JWMI ، از مدیران تأثیرگذار امروزی ، که بسیاری از آنها مستقیماً توسط جک JWMI فلسفه برنده و آزمایش شده جک در مورد توسعه رهبری ، مدیریت افراد ، و موارد دیگر در همه عناصر برنامه بافته شده است.

ساخته شده توسط جک و تیمی از محققان مشهور تجارت از سراسر جهان ، هر دوره برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن دانشجویی طراحی شده است. اطلاعات اخیر JWMI Graduate Survey1 نشان داد:

 • 98 درصد فارغ التحصیلان تجربه کلی خود را در برنامه خوب یا عالی ارزیابی کردند
 • 98 درصد فارغ التحصیلان این برنامه را به دیگران توصیه می کنند
 • 92 درصد فارغ التحصیلان گفتند اعتماد به نفس آنها به عنوان یک رهبر افزایش یافته است

JWMI از برنامه خارج می شوند. این فرمول موفقیت است که به طور مداوم شما و همکلاسی های خود را با محتوای غنی و مرتبط به چالش می کشد-به شما این امکان را می دهد تا در بحث های جدید در مورد اخبار تجاری در حال ظهور شرکت کرده و با اقتصاد جهانی در جریان باشید.

JWMI غیرقابل انکار است.

دانشجو مشتری ماست

بهترین مشاغل بر مشتری متمرکز است و ما معتقدیم که مدارس تجاری نیز باید به همین شکل اداره شوند.

در JWMI ، ما بر ارائه بالاترین ارزش به دانش آموزان خود وسواس داریم. ما مفتخریم که در رتبه 1 در میزان رضایت از توانایی استفاده فوری آنچه که یاد می گیرید در شغل خود و تمایل به توصیه برنامه توسط شاعران و تعداد.

و درست مانند سایر مشاغل بزرگ که بر مشتریان خود تمرکز می کنند ، ما با بررسی رضایت دانش آموزان و اعمال تغییرات در برنامه بر اساس آن نتایج ، خود را مسئول می دانیم. نمره ترویج کننده خالص ما (NPS) به طور متوسط بیش از 80 است که با بهترین سازمانهای خدمات رسانی به مشتریان از جمله Southwest و Apple هماهنگ است و اکثر برنامه های فارغ التحصیلی MBA را که متوسط NPS را تنها 27 گزارش می دهند ، اجرا نمی کند.

با مدیران عامل برتر مطالعه کنید

برای اینکه بهترین باشید ، باید از بهترین ها درس بگیرید. JWMI ویدئویی اختصاصی از جک ولش و بیش از ده مدیران C-suite از بهترین شرکت های جهان از جمله Berkshire Hathaway ، Netflix ، Medtronic ، Walgreen's ، Boeing ، McDonald's و بسیاری از سازمان های جهانی دیگر است. مجموعه سخنرانی کارشناسان عمل ما به دانش آموزان اجازه می دهد تا درس های رهبری اثبات شده و شیوه های تجاری را بیاموزند و منحصر به JWMI .

دوشنبه یاد بگیرید. سه شنبه درخواست دهید.

تأثیر فوری در حرفه خود ایجاد کنید. برنامه ما بر اساس بینش هایی است که از خط مقدم کسب و کار برداشته شده است. دوره های قدرتمند MBA آنلاین ما طوری طراحی شده اند که تأثیر فوری در کار شما ایجاد کنند. با رتبه 1 در زمینه رضایت از توانایی به کارگیری آنچه آموخته اید در شغل خود ، اصول اساسی را در زمینه های کلیدی مانند عملیات ، بازاریابی و امور مالی کسب خواهید کرد. علاوه بر این ، شما یاد می گیرید که بهترین افراد را استخدام کنید ، استخدام کنید و انگیزه دهید ، استراتژی های برنده ایجاد کنید ، بهره وری را افزایش دهید ، فرهنگ سازی کنید و تیم ها را به بهترین عملکرد هدایت کنید. بسیاری از دانش آموزان نتایج سریع و بازگشت سودآور سرمایه گذاری خود را از آن برنامه ها مشاهده می کنند. بیش از 2 نفر از 3 دانش آموز در حین برنامه ارتقا یا افزایش حقوق دریافت می کنند.

دانشکده سطح بالا

مدیران مشتاق برخی از شرکت های برتر جهان به شما در دستیابی به پتانسیل حرفه ای خود کمک خواهند کرد. JWMI به دلیل علاقه خود برای درگیر کردن ، به چالش کشیدن و تحریک دانش آموزان مانند شما هر روز در کلاس آنلاین انتخاب شده اند.

و ، سابقه آنها در تعالی بی نظیر است توسط سایر موسسات آموزشی. بر اساس بازخورد ارسال شده توسط فارغ التحصیلان ما به عنوان بخشی از Poets & Quants ، بهترین برنامه های آنلاین MBA فرآیند رتبه بندی 2021 ، ما همچنین نامگذاری شدیم:

 • شماره 1 در کیفیت کلی اساتید
 • شماره 1 در فرصتهای ایجاد ارتباطات خوب با دانشکده

حداکثر انعطاف پذیری

بدون ترک شغل فعلی ، شغل خود را تسریع کنید. فرمت دوره آموزشی آنلاین 100٪ انعطاف پذیر و تعاملی ما از نظر انعطاف پذیری رتبه 2 و از نظر رضایت از تجربه یادگیری ناهمزمان از شاعران و Quants2 در رتبه 2 قرار دارد. برنامه درسی به شما امکان می دهد مدرک خود را طبق برنامه خود ، بدون توجه به جایی که در زندگی و حرفه خود هستید ، کسب کنید.

JWMI برای افراد حرفه ای مانند شما ساخته شده است. 99 of از دانش آموزان ما به طور فعال در حین برنامه مشغول به کار هستند. برنامه درسی ما برای دستگاه های تلفن همراه و رایانه لوحی طراحی شده است و به شما امکان می دهد دوره های خود را در هر کجا به پایان برسانید. هیچ زمان مشخصی برای سخنرانی وجود ندارد. وارد شوید و کار خود را تا سه هفته قبل تکمیل کنید تا سفرهای کاری و تعهدات خانوادگی را برآورده کنید.

مورد اعتماد و معتبر

JWMI مفتخر است که دارای دو مهر تأیید آموزشی معتبر است. ما به طور برنامه ای توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP) معتبر هستیم. علاوه بر این ، JWMI بخشی از دانشگاه Strayer است که به صورت منطقه ای توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده (MSCHE) (3624 Market Street، Philadelphia، PA 19104. 267.284.5000) ، که یکی از شش نهاد معتبر منطقه ای در ایالات متحده. کمیسیون یک آژانس اعتباربخشی نهادی است که توسط وزیر آموزش ایالات متحده و شورای اعتباربخشی آموزش عالی شناخته شده است.

رتبه بندی

Jack Welch Management Institute به عنوان یک برنامه MBA پیشرو توسط رسانه های معتبر شناخته شده است. این دستاوردها نشان JWMI شهرت قوی JWMI برای برتری است.

آمار

JWMI کلاس JWMI

فرصت یادگیری از دانشجویان همکار، بخشی جدایی ناپذیر از هر برنامه MBA است.

JWMI دارای جمعیت دانشجویی متنوعی در سراسر جهان است که عاشق تجارت هستند و تشنه رشد به عنوان رهبر هستند. در محیط آنلاین ما، شما یک فرصت منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن ایده ها با مدیران اجرایی، مدیران تیم، کارآفرینان، و مشارکت کنندگان فردی در بسیاری از صنایع و مناطق جغرافیایی و در مراحل مختلف شغلی آنها دارید.

 • بیش از 1900 دانشجو و بیش از 2400 فارغ التحصیل ثبت نام کرده اند
 • از 47 ایالت و 68 کشور تحصیل کنید
 • 51 درصد زن، 49 درصد مرد
 • میانگین سنی: 40
 • میانگین سال‌های تجربه: 15
 • 18 درصد بین المللی

منبع: داده های پروفایل دانشجویی JWMI

آنها در برخی از بهترین شرکت ها کار می کنند

 • آمازون
 • مایکروسافت
 • فدکس
 • کوکاکولا
 • نیلسن
 • Medtronic
 • ولز فارگو
 • ورایزون

  بورسیه و بودجه

  راه هایی برای پرداخت هزینه های MBA

  کمک شهریه

  بسیاری از شرکت ها کمک هزینه تحصیلی یا بازپرداخت را برای کمک به پرداخت هزینه تحصیل در MBA ارائه می دهند.

  کمک مالی

  تعدادی کمک هزینه و وام برای دانشجویان واجد شرایط از طریق کمک های مالی فدرال در دسترس است.

  بورسیه ها

  JWMI بورسیه هایی از 1000 تا JWMI علاوه بر شرایط زیر، دانشجویان باید واجد شرایط دیگر و شرایط پذیرش باشند.

  بورسیه تحصیلی:

  برای ساکنان ایالات متحده با معدل لیسانس 3.25 یا بالاتر که در پنج سال گذشته GMAT یا GRE را گذرانده اند و به ترتیب نمره 530 یا بیشتر یا 310 یا بیشتر را کسب کرده اند، آزاد است.

  بورسیه بین المللی رهبری:

  برای افراد غیر ساکن ایالات متحده که شرایط خاص واجد شرایط بودن را دارند باز است.

  بورسیه تحصیلی جان اف ولش:

  در دسترس دانش آموزانی است که حداقل یکی از معیارهای زیر را دارند:

  • 7+ سال سابقه مدیریت
  • معدل لیسانس 3.25 یا بالاتر را به دست آورده است
  • قبلاً مدرک کارشناسی ارشد را گذرانده باشند
  • فارغ التحصیلان دانشگاه ولگرد

  بورسیه جانبازی:

  برای همه کهنه سربازان واجد شرایط ایالات متحده باز است. این بورسیه قبل از اعمال هرگونه مزیت آموزشی VA اعمال می شود.

  سایر بورسیه ها:

  لطفاً از یک افسر پذیرش در مورد سایر بورسیه های تحصیلی که ممکن است قابل اجرا باشد سؤال کنید.

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  مکان ها
  • Herndon

   2303 Dulles Station Blvd, 20171, Herndon

   • twitter
   • facebook
   • youtube
   • instagram

  سوالات