Keystone logo
Kelley Direct Online

Kelley Direct Online

Kelley Direct Online

مقدمه

مدرسه Kelley ارائه می دهد آموزش کسب و کار درجه یک با تمرکز بر هدایت شما به سمت موفقیت واقعی خود را.

در مدرسه کسب و کار کلی، ما در ایجاد شغل شغلی هستیم. دانشجویان ما استعداد موفقیت آمیز، فروتنی برای رشد و تکیه بر استقامت دارند. این روح، همراه با آموزش و پرورش که تنها نخبگان کالج کالین می توانند، نتایج را در فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های مورد نیاز برای برآورده ساختن چالش های جدید، امکان تغییر مثبت و کمک به سازمان هایشان از روز اول فراهم کنند.

اعضای اعضای هیات علمی ما از دانشجویان ما بهتر است. دانش آموزان Kelley می آموزند که چگونه نتایج را هدایت کنند. این کیفیت در برنامه تحصیلی استثنایی آکادمیک، شهرت خدمات حرفه ای تحصیلات تکمیلی و وضعیت جهانی ما به عنوان مدرسه کسب و کار برتر نشان داده شده است.

74119_74086_KelleyDirectOnlineSchoolprofilepageimage_students.jpg


طراحی شده برای حرفه ای های شلوغ امروز، کلاس های آنلاین Kelley به شما گزینه های خود را در حالی که شما دنبال اهداف حرفه ای خود را.


برنامه درسی دقیق کالین در یک قالب انعطاف پذیر و تعاملی ارائه می شود که برای حرفه ای های شلوغ که مایل به کسب MBA یا مدرک آنلاین می باشند، کار می کند.

هر جنبه ای از Kelley Direct با تمرین امروز حرفه ای در ذهن طراحی شده است، از ارائه انعطاف پذیری نهایی در برنامه ریزی و تکمیل دوره، به نحوه ارائه دوره های ما. هیئت علمی اختصاصی ما و پلت فرم ثابت شده فن آوری، همراه با مکان های Kelley Connect Weeks و فرصت های غرق جهانی، اطمینان حاصل کنید که شما به طور کامل با استادان، همکلاسی های خود و جهان هم در محیط کلاس مجازی و هم به صورت شخصی مشغول خواهید شد.

76198_OnlineMBA1USNewsrankingsimage.JPG
76199_Financialtimes2018image.JPG

مکان ها

  • USA Online

    USA Online, آمریکا

سوالات