Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Kentucky Wesleyan College

Kentucky Wesleyan College

Kentucky Wesleyan College

مقدمه

درباره Wesleyan

یک نگاه به کنتاکی وسلیان

 • محل سکونت: ما در Owensboro، کنتاکی - یک شهر در رودخانه اوهایو واقع شده است. KWC فقط 40 دقیقه به شرق Evansville، ایندیانا، 2 ساعت شمال نوشویل، تنسی، 2 ساعت در غرب لوییویل، کنتاکی و 4 ساعت در شرق سنت لوئیس، میسوری است. County Daviess دارای 94،000 ساکن است.

 • دانشگاهیان: Kentucky Wesleyan College ارائه می دهد 29 عمده و 13 برنامه های پیش حرفه ای. نسبت دانشجویان به دانشکده ها 12: 1 است.

 • میانگین پیشگامان پروفایل برای پاییز سال 2015: ACT = 22، SAT = 980 (خواندن بحرانی و ریاضی)، GPA = 3.27. بیش از یک سوم در 25 درصد از فارغ التحصیلان دبیرستان.

 • دانشکده: بیش از 88 درصد از اعضای هیئت علمی ما Ph.D. یا درجه ترمینال

 • ارتباط متدیست متحده: Kentucky Wesleyan College توسط مجلس دانشگاهی هیئت عالی ارشد آموزش عالی تأیید شده است

 • دو و میدانی: کنتاکی Wesleyan Panthers رقابت در بخش NCAA بخش دوم و اعضای کنفرانس بزرگ میدوی غرب Athletic . تیم های تیم بین المللی شامل بیس بال، بسکتبال، کشور متقابل، مسیر و میدان، گلف، فوتبال و فوتبال است. زنان در بسکتبال، زمین متقابل، مسیر و میدان، گلف، فوتبال، سافتبال، تنیس و والیبال رقابت می کنند.

ماموریت ما

در اینجا بیانیه مأموریت ما است: Kentucky Wesleyan College با همکاری کلیسای متحد متدیست، یک آموزش هنری لیبرال را تقویت می کند که تغذیه و دانش آموزان را از نظر فکری، معنوی و فیزیکی برای موفقیت در زندگی فراهم می کند.

پس این چه معنی دارد؟ این بدان معنی است که بیش از 150 سال است که ما دانشجویان را در سنت هنرهای لیبرال خدمت می کنیم و در 150 سال آینده در کنتاکی وسلیان دانش آموزان به طور انتقادی فکر می کنند، به طور موثر ارتباط برقرار می کنند و از نظر اخلاقی زندگی می کنند در پیچیده ای که به سرعت در حال تغییر دنیا است.

موفقیت هر دانش آموز اولویت ما است. هر دوره ای که ما ارائه می دهیم و هر تجربه در محوطه دانشگاه شما را به یک هدف - فارغ التحصیلی می رساند.

به عنوان یک دانش آموز جدید، شما یک سفر شخصی را در روزی که به کالج وارد می شوید، آغاز خواهید کرد. ما به شما در ایجاد یک نقشه راه منحصر به فرد برای موفقیت کالج با اهداف دانشگاهی، اجتماعی و اضطراری کمک می کنیم.

در داخل و خارج از کلاس، شما تشویق یک جامعه نزدیک متعهد به موفقیت و موفقیت دراز مدت خود را تجربه خواهید کرد، و دانشگاه پر جنب و جوش، استقبال ما به شما فرصت های اجتماعی، خدمات و رهبری هیجان انگیز را ارائه می دهد.

راه Wesleyan

در کنتاکی Wesleyan ما به آموزش و پرورش اعتقاد داریم که فراتر از کتاب درسی، صفحه کامپیوتر و یا امتحان کتبی است. رهبران نسل بعدی کسانی هستند که با مشاهده گسترده ای از روابط مهم در موفقیت کلی دنیای ما تحصیل کرده اند.

در نتیجه، ما به "Way Wesleyan" از یادگیری و زندگی اعتقاد داریم. راه Wesleyan بر اساس چهار اصل است که ما در هر چیز واحد که ما انجام می دهند:

 1. ما همه چیز را با HONOR انجام می دهیم.

 1. ما همیشه هر یک از دیگران را پشتیبانی می کنیم.

 1. ما با یکپارچگی رقابت خواهیم کرد .

 1. ما هرکسی را دوست داریم در مسیح.

بیشتر درباره Wesleyan Way بیشتر بدانید.

اعتباربخشی

Kentucky Wesleyan College توسط کمیسیون کالج ها و دانشکده ها در کالج جنوبی برای صدور دوره های مدرک لیسانس مجاز است.

برای دریافت سوالات درمورد صدور مجوز Kentucky Wesleyan College تماس بگیرید با کمیسیون کالج، 1866 Southern Lane، Decatur، Georgia 30033-4097، تلفن 404-679-4500، در http://www.SACSCOC.org .

مکان ها

 • Owensboro

  Frederica Street,3000, 42301, Owensboro

سوالات