Keystone logo
© BIMM University
King's College London Online

King's College London Online

King's College London Online

مقدمه

چرا پادشاه آنلاین است؟

کیفیت مشابه. همان سختی تحصیلی. تحویل انعطاف پذیری

کالج کینگ لندن در میان دانشگاه های معتبر دنیا قرار دارد.

تحقیقات پیشرو در جهان ما در قبال رویکرد ما در زمینه تدریس است و این نیز برای دوره های آنلاین ما درست است.

دوره های آنلاین ما توسط همان دانشگاهی برجسته به عنوان دوره های دانشگاهی ما آموزش داده شده است - تنها تفاوت حالت انعطاف پذیری تحویل. یادگیری در یک زمان و مکان مناسب تر است برای دانش آموزان ما.

دوره ها به طور خاص برای یک مخاطب آنلاین طراحی شده، با استفاده از طیف وسیعی از فعالیت ها از جمله فیلم ها، آزمونها آنلاین، انجمن های گفتگو، و خواندن آنلاین آنلاین.

دانش آموزان آنلاین کینگ از همان منابع دانش آموزان بهره مند می شوند و از طریق تحصیلات خود، از جمله دسترسی به خدمات کتابخانه، مهارت نوشتن تحصیلی، مشاوره و مشاوره حرفه ای، حمایت می کنند.

دانشجویان آنلاین کینگ نیز فرصت همکاری با شبکه ای از دیگر دانش آموزان آنلاین پادشاهان سراسر جهان را دارند. پس از فارغ التحصیلی، دانشآموزان آنلاین King به شبکهی فارغ التحصیلان ما به خوبی متصل و فعال میشوند.

پادشاه به شدت در زمینه مشاغل فارغ التحصیل می باشد و دارای یک حرفه حرفه ای برای کمک به دانش آموزان برای پیدا کردن مسیر شغلی مناسب برای آنها است. علاوه بر این، تکمیل یک دوره آنلاین، مهارت های کلیدی استخدام را نشان می دهد که در سازمان های سراسر جهان تقاضای زیاد است.

مکان ها

  • London

    Strand, WC2R 2LS, London

سوالات