Keystone logo
Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

مقدمه

در کوگود که موقعیت منحصر به فردی برای رشد در پیوند تجارت، دولت و جامعه دارد، ما معتقدیم که تجارت نیرویی برای تغییر معنادار است. دانشگاه آمریکایی به دلیل تعهد قوی خود به خدمات عمومی، آموزش بین رشته ای، مشارکت بین المللی و تحقیقات شناخته شده است. پردیس دانشگاه در یک منطقه مسکونی در بخش شمال غربی ناحیه کلمبیا، کمتر از یک مایلی از ایستگاه مترو تنلی تاون و در نزدیکی بسیاری از سفارت‌ها، سازمان‌های دولتی، آژانس‌های بین‌المللی، سازمان‌های غیردولتی، سازمان‌های غیرانتفاعی و شرکت‌ها واقع شده است. مدرسه تجارت کوگود (کوگود) در سال 1955 تأسیس شد.

در طول سال‌ها، کوگود از شهرت قوی دانشگاه آمریکایی استفاده کرده است تا فرصت‌های زیادی را برای دانشجویان علاقه‌مند به پیوند تجارت خصوصی و خدمات عمومی فراهم کند و به سازمان‌های مختلف در مجاورت دسترسی داشته باشد. در سال 1979، این مدرسه به پاس حمایت سخاوتمندانه او، به نام فارغ التحصیل رابرت پی کوگود، یک توسعه دهنده موفق املاک و مستغلات، نامگذاری شد. دیوید مارکیک از اوت 2022 به عنوان رئیس دانشگاه کوگود خدمت کرده است.

ما دسترسی ها و فرصت هایی را داریم که در هیچ جای دیگری نمی توانید به دست آورید. موقعیت مکانی Kogod در واشنگتن دی سی و ارتباطات در سرتاسر جهان به این معنی است که به فرصت های شخصی و حرفه ای دسترسی خواهید داشت که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت. و با کلاس‌های کوچک ما، می‌توانید روابط معناداری با اساتید و همسالان خود ایجاد کنید که تا آخر عمر باقی بماند. رتبه 16 توسط US News & World Report برای بهترین برنامه های تحصیلات تکمیلی آنلاین در سال 2021 و واقع در قلب واشنگتن دی سی، ما به شما این امکان را می دهیم که جاه طلبی های خود را از طریق برنامه های دقیق و در عین حال انعطاف پذیری که به صورت آنلاین آموزش داده می شود، تحقق بخشید.

پذیرش ها

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شد

توصیفات دانشجویی

مکان ها

  • District of Columbia

    Massachusetts Avenue Northwest, 4400, 20016, District of Columbia

    سوالات