Keystone logo
Kozminski University کارشناسی ارشد مدیریت
Kozminski University

کارشناسی ارشد مدیریت

Warsaw, لهستان

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline *

Request earliest startdate

EUR ۵٬۵۲۰ / per year **

آموزش از راه دور, در محوطه دانشگاه

* ما به نامزدهای غیر اتحادیه اروپا توصیه می کنیم به دلیل مشکلات ویزا در اسرع وقت درخواست دهند

** شهریه سال 1

مقدمه

  • برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت برای برآوردن تقاضای بازار جهانی برای فارغ التحصیلان واجد شرایط با طیف گسترده ای از مهارت های تجاری ، دانش ابزارهای تحلیلی و توانایی استفاده از آنها در زمینه بازار طراحی شده است.
  • دانش آموزان برنامه از مجموعه متنوعی از دوره های انتخابی بهره می برند ، که به دانش آموزان اجازه می دهد ضمن افزایش زمینه های مورد علاقه خود ، مسیر یادگیری خود را ایجاد کنند. این برنامه از طریق ترکیبی از ماژول های تدریس شده ، تجربه عملی ، کارگاه های آموزشی ، تجزیه و تحلیل مطالعات موردی و پروژه های تحقیقاتی ارائه می شود - و به گونه ای طراحی شده است که شرکت کنندگان می توانند حرفه ای را در تجارت شروع کنند یا تجربه تحصیلی را در یک برنامه دکتری ادامه دهند.
  • کالج تجارت فیشر ، دانشگاه ایالتی اوهایو ، ایالات متحده (OSU) ، و Kozminski University از کلیه دانشجویان برنامه (چه تمام وقت و چه پاره وقت) دعوت می کند تا در تور مطالعاتی اختیاری رهبری و تدارکات به ایالات متحده شرکت کنند . هدف از این برنامه این است که به دانشجویان KU فرصت دهد تا بخشی از تحصیلات خود را در یک مکان خارجی به پایان برسانند ، بنابراین تجربه بین المللی ارزشمندی را به دست آورند.
  • فارغ التحصیلان فوق لیسانس مدیریت دریافت می کنند. علاوه بر این ، آنها یک مکمل دیپلم می گیرند که نشان می دهد دانش آموز کدام رشته را به پایان رسانده است.
  • دانشجویان تشویق می شوند تا در برنامه های مبادله بین المللی ارائه شده توسط دانشگاه شرکت کنند تا مهارت هایی را که برای کار در یک محیط چند فرهنگی لازم است ، تسلط دهند.

عمده ها

  • استراتژی و مدیریت نوآوری
  • بازاریابی دیجیتال
  • مدیریت منابع انسانی

برنامه های دو درجه

در طول دوره تحصیل ، دانشجویان برنامه مدیریت کارشناسی ارشد این فرصت را دارند که در طول تحصیل به یکی از دانشگاه های شریک ما برای یک برنامه به اصطلاح درجه دو بروند ، که به لطف آنها نه تنها دیپلم Kozminski University بلکه از دانشگاه شریک ما!

برنامه های دو درجه ای موجود در برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت:

131866_DoubleDegree07.png

پذیرش ها

برنامه درسی

رتبه بندی

نتیجه برنامه

بورسیه و بودجه

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

اعتیار سنجی ها

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

درباره مدرسه

سوالات