Keystone logo
Kozminski University MBA اجرایی
Kozminski University

MBA اجرایی

Warsaw, لهستان

18 Months

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۵٬۵۲۰ / per year *

مخلوط شده, آموزش از راه دور

* شهریه سال 1

مقدمه

"ضد شکنندگی" خود را بسازید

من این فرصت منحصر به فرد را داشتم که پیشرفت و تکامل برنامه MBA ما را در 40 سال گذشته مشاهده کنم.

اولین برنامه MBA 100 سال پیش تصور شد و به عنوان موتور محرک توسعه شیوه های مدیریت در دنیای تجارت یا در سازمان های مختلف تبدیل شد.

اشباع با مدیرانی که دارای مدرک MBA هستند قطعاً بالاترین میزان در ایالات متحده است و مطمئناً یکی از مهمترین عواملی است که باعث می شود اقتصاد کشور قدرتمندترین در جهان باشد.

برنامه های MBA فلسفه و منطق خاص خود را دارند. اینها برنامه های بسیار جامعی هستند که به دانش آموزان اجازه می دهد تا دانش و مهارت های خود را در طیف وسیعی از زمینه های مورد استفاده در مدیریت به طور گسترده به دست آورند. این تطبیق پذیری به شرکت کنندگان در برنامه MBA اجازه می دهد تا "ضد شکنندگی" خود را (به گفته نسیم نیکلاس طالب) ، یعنی توانایی ترک "ملاقات" با "قو سیاه" با تلفات نسبتاً کم ، بسازند.

برنامه MBA یک فرصت منحصر به فرد برای تبادل تجربیات بین دانش آموزان است که با تسلط بر نوعی زبان انگلیسی یا اصطلاحات مدیریتی خاص بیان می شود. این به نوبه خود به درک متقابل عالی مدیران بخشهای مختلف در شرکت کمک می کند ، که بر کارآیی خود و کل سازمان تأثیر می گذارد.

این تنها بخش کوچکی از مزایای شما از ماجراجویی MBA اجرایی ما است.

پروفسور ویتولد تی بیلکی
راکتور Kozminski University
مدیر برنامه MBA اجرایی

تاج سه گانه اعتبارات

Kozminski University دارای سه معتبرترین اعتبار بین المللی معروف به "تاج سه گانه" (AASCB ، EQUIS ، AMBA). تنها 99 مدرسه تجاری در سطح جهان (کمتر از 1 all از کل مدارس تجاری) از چنین شناخت برجسته ای برخوردارند. این اعتبارنامه ها نشان دهنده بالاترین کیفیت برنامه های آموزشی معتبر بین المللی است که توسط دانشگاه اجرا می شود و اطمینان می دهد که فارغ التحصیلان مهارت های به روز مورد نیاز برای رسیدگی به چالش های تجاری معاصر را کسب کرده و در صنایع مختلف بین المللی شناخته می شوند.

هدف برنامه اجرایی MBA

هدف از این برنامه ارائه یک دیدگاه جامع به شما در مورد مهمترین مشکلات مدیریتی است. مدیریت تصمیمات تاکتیکی و استراتژیک اتخاذ شده در سطح اجرایی ، نظارت بر عملکرد و انجام اقدامات اصلاحی ، پرداختن به تغییرات در محیط کسب و کار ، مذاکره در مورد معاملات محوری ، طراحی سیستم های ارتباطی انعطاف پذیر و کارآمد - همه این مسئولیت ها نیاز به دقت ، آمادگی فنی و هوش هیجانی دارد. MBA اجرایی ما ، به ویژه ، بر کمک به شما برای رشد به عنوان یک رهبر و تغییر طرز فکر تمرکز کرده است. ما تأکید زیادی بر توسعه پتانسیل رهبری شما داریم.

این برنامه به شما کمک می کند تا خود را در ابعاد مختلف به چالش بکشید و در نتیجه به شما کمک می کند تا راه حل های هوشمندتری را برای ایجاد ارزش پایدار مهندسی کنید.

پذیرش ها

برنامه درسی

رتبه بندی

شهریه برنامه

دانش آموزان ایده آل

اعتیار سنجی ها

درباره مدرسه

سوالات