Keystone logo
Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

مقدمه

مدارک تحصیلی آنلاین از دانشگاه آمریکایی لبنانی

حرفه خود را با مدرک آنلاین از دانشگاه آمریکایی لبنانی ارتقا دهید. برنامه های نوآورانه ما آموزش لازم را ارائه می دهند تا در پیشرفت انتخابی خود برتر باشید و درها را به روی فرصت های بی حد و حصر باز کنید.

LAU با تعهد به ایجاد یک جامعه آموزشی متنوع و غنی از لحاظ فرهنگی در سطح جهانی که یک تجربه آموزش عالی در دسترس را بدون توجه به موقعیت و پیشینه اجتماعی-اقتصادی دانشجو فراهم می کند، LAU مکانی است که می توانید به پتانسیل خود برسید. به عنوان یک دانشجوی دانشگاه آمریکایی لبنانی، می توانید برتری آکادمیک و یک برنامه درسی مدرن با چشم انداز جهانی را تجربه کنید.

دانشگاه آمریکایی لبنانی تحت منشور هیئت رئیسه دانشگاه ایالت نیویورک کار می کند و توسط کمیسیون آموزش عالی نیوانگلند (NECHE)معتبر است. برنامه های 100% آنلاین آنها تأییدیه هیئت مدیره از اداره آموزش ایالت نیویورک دریافت کرده است، به این معنی که برنامه درسی دوره با معیارهای آکادمیک سایر دانشگاه های ایالات متحده مطابقت دارد.

برنامه های ما را کاوش کنید

برنامه های آنلاین شتاب یافته و متمرکز بر شغل

MBA در مدیریت تجارت جهانی به صورت آنلاین

MBA در مدیریت بازرگانی جهانی (آنلاین) در دانشگاه آمریکایی لبنانی به متخصصان شاغل و فارغ التحصیلان اخیر به طور یکسان انعطاف پذیری برای تکمیل یک مدرک پیشرفته در حالی که نیازهای کار و زندگی را برآورده می کند، ارائه می دهد. شما برنامه MBA خود را به صورت آنلاین با همتایان از سراسر جهان تکمیل می کنید و آماده پاسخگویی به خواسته ها و چالش های رهبری تجاری مدرن هستید.

MBA آنلاین در تجزیه و تحلیل کسب و کار

دانشگاه آمریکایی لبنانی با رتبه 1 در لبنان برای کسب و کار و مدیریت1، به شما کمک می کند شکاف بین تجزیه و تحلیل و مدیریت کسب و کار را پر کنید تا برای نقش های تحلیلی تجاری مورد تقاضا آماده شوید. MBA آنلاین در تجزیه و تحلیل کسب و کار شما را به مهارت ها و دانش فنی لازم برای پیشرفت شغلی و کسب مهارت های استراتژیک، حل مسئله و تصمیم گیری حیاتی در دنیای امروز مجهز می کند. هیچ تجربه قبلی در تجزیه و تحلیل مورد نیاز نیست.

هوش مصنوعی کاربردی آنلاین MS

مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در هوش مصنوعی کاربردی ، تخصص لازم برای اعمال، ارزیابی و کمک به توسعه تکنیک های هوش مصنوعی را ارائه می دهد. این برنامه تنها در دو سال تکمیل می شود و هیچ تجربه قبلی در زمینه فناوری هوش مصنوعی برای پذیرش لازم نیست. به عنوان یک دانشجو، شما به صورت آنلاین از اساتید با تجربه واقعی فناوری هوش مصنوعی در یک کلاس درس مجازی که متناسب با برنامه شخصی شما طراحی شده است، یاد خواهید گرفت.

کارشناسی ارشد آنلاین در علوم کامپیوتر

کارشناسی ارشد آنلاین انعطاف پذیر در علوم کامپیوتر مجموعه مهارت های پیشرفته ای را ارائه می دهد که برای موفقیت در زمینه فناوری به سرعت در حال رشد در خاورمیانه و فراتر از آن نیاز دارید. شما درک پیشرفته ای از موضوعاتی مانند تجزیه و تحلیل داده ها، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین به دست خواهید آورد و آنچه را که یاد می گیرید در طیف وسیعی از زمینه های جهانی به کار خواهید برد.

مدیریت ساخت و ساز بین المللی ام اس آنلاین

دانش مدیریت صنعت ساخت و ساز پیشرفته ای را که برای موفقیت در بازار رو به رشد جهانی ساخت و ساز نیاز دارید، توسعه دهید. بر خلاف سایر برنامه های مدیریت ساخت و ساز، این مدرک در سطح بین المللی متمرکز است. ما از لحاظ جغرافیایی و فرهنگی موقعیت منحصر به فردی داریم تا برنامه ای جامع ارائه دهیم که بر بازار جهانی ساخت و ساز در حال گسترش تمرکز دارد.

گواهی امنیت سایبری آنلاین

این گواهی برای ارائه آموزش های پیشرفته برای متخصصان فناوری اطلاعات طراحی شده است که مفاهیم و اصول اساسی را با قرار گرفتن در معرض فناوری ها و راه حل های جدید ترکیب می کند. شما درکی عملی از مسائل کلیدی مربوط به رمزنگاری اولیه، امنیت شبکه و پزشکی قانونی کامپیوتر به دست خواهید آورد.

گواهی آنلاین هوش مصنوعی و علم داده

دانش تخصصی هوش مصنوعی و علم داده را تنها در شش ماه به دست آورید. نه واحدی که از طریق برنامه گواهی به دست می آید را می توان در برنامه کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه در علوم کامپیوتر اعمال کرد. شما یک برنامه درسی عمیق را که توسط اساتید مجرب و متنوع تدریس می شود و شبکه با دانشجویان در برنامه کارشناسی ارشد کشف خواهید کرد.

حقایق سریع

 • شماره 2 در لبنان1
 • مدارک 100% آنلاین
 • 46000 فارغ التحصیل در سراسر جهان

چرا دانشگاه آمریکایی لبنانی؟

ما دانش آموزان خود را توانمند می کنیم تا مسیر موفقیت خود را از طریق تعهد به تعالی تحصیلی بیابند. اعضای هیئت علمی برجسته و جمعیت دانشجویی متنوع ما یک جامعه رقابتی و دلسوز ایجاد می کنند که سراسر جهان را در بر می گیرد.

جامعه متنوع جهانی

ما متعهد به ایجاد یک جامعه متنوع و غنی از نظر فرهنگی هستیم که آموزش در دسترس را برای همه فراهم می کند.

برنامه درسی مدرن

از طریق روش‌های آموزشی مدرن و تجربیات آموزشی مبتنی بر صنعت، شما با دانش و مهارت‌هایی که برای پیشرفت در حرفه خود نیاز دارید فارغ‌التحصیل خواهید شد.

دانشکده محترم

اعضای هیئت علمی ما در تدریس، تحقیق و خدمات اجتماعی برتری دارند و تخصص ارزشمند صنعت و تجربیات مرتبط را به کلاس آنلاین ارائه می‌کنند و پشتیبانی انفرادی را ارائه می‌کنند.

آمادگی شغلی

ما شما را تشویق می کنیم که اشتیاق خود را بیابید و روحیه کارآفرینی LAU را در آغوش بگیرید. فارغ التحصیلان LAU بسیار قابل اشتغال هستند، به طوری که 82٪ از فارغ التحصیلان در طی یک سال پس از اتمام مدرک شغلی پیدا می کنند.

درباره ما بیشتر بدانید

آموزش آنلاین انعطاف پذیر

به جامعه دانشگاهی حامی ما بپیوندید، با مربیان خود ارتباط برقرار کنید و با دانش‌آموزان از سرتاسر جهان ارتباط برقرار کنید. برنامه‌های آنلاین ما همان کیفیت آکادمیک را ارائه می‌دهند که در محوطه دانشگاه با انعطاف‌پذیری لازم برای موفقیت به آن نیاز دارید.

در قلب همه چیز باشید

منابع

1رتبه بندی دانشگاه های جهانی 2023. آموزش عالی تایمز. href="https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/2023/world-ranking

مکان ها

مکان ها
 • Lebanon

  Lebanon, لبنان

  • New York

   New York, آمریکا

   سوالات