Keystone logo
Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

مقدمه

مدارک آنلاین از دانشگاه آمریکایی لبنان

حرفه خود را با مدرک آنلاین از دانشگاه آمریکایی لبنانی (LAU) ارتقا دهید. برنامه های نوآورانه ما آموزش لازم را برای برتری در حرفه انتخابی خود ارائه می دهند و درها را به روی فرصت های بی حد و حصر باز می کنند.
LAU با تعهد به ایجاد یک جامعه یادگیری در سطح جهانی متنوع و غنی از نظر فرهنگی که یک تجربه آموزش عالی در دسترس را بدون توجه به موقعیت و پیشینه اجتماعی-اقتصادی دانشجو فراهم می کند، LAU مکانی است که می توانید به پتانسیل خود برسید. به عنوان یک دانش آموز 100٪ آنلاین، می توانید برتری علمی و یک برنامه درسی مدرن با دیدگاه جهانی متنوع را تجربه کنید.
دانشگاه آمریکایی لبنانی تحت منشور هیئت رئیسه دانشگاه ایالت نیویورک کار می کند و توسط کمیسیون آموزش عالی نیوانگلند (NECHE) معتبر است. برنامه های 100% آنلاین آنها تأییدیه هیئت مدیره از اداره آموزش ایالت نیویورک دریافت کرده است، به این معنی که برنامه درسی دوره با معیارهای آکادمیک سایر دانشگاه های ایالات متحده مطابقت دارد.

برنامه های ما را کاوش کنید

برنامه های آنلاین شتابدار و متمرکز در شغل

MBA در مدیریت تجارت جهانی به صورت آنلاین

به عنوان یک رهبر تجاری موثر و اخلاقی در مشاغل سراسر جهان برای موفقیت آماده شوید. MBA آنلاین رویکردهای تدریس معاصر، تجربیات یادگیری منحصر به فرد و گزینه های انتخابی متنوع را برای ارائه یک آموزش تجاری نوآورانه و پیشرفته ترکیب می کند. اکثر دانش‌آموزان مدرک خود را در دو سال به پایان می‌رسانند، اما یک گزینه مطالعه تسریع شده در دسترس است که در آن می‌توانید دوره‌ها را دو برابر کنید و در 12 تا 14 ماه فارغ‌التحصیل شوید.
MBA آنلاین در تجزیه و تحلیل کسب و کار
شکاف بین تجزیه و تحلیل و مدیریت کسب و کار را پر کنید تا برای نقش های تحلیلی تجاری مورد تقاضا آماده شوید. MBA آنلاین در تجزیه و تحلیل کسب و کار شما را به مهارت ها و دانش فنی لازم برای پیشرفت شغلی و کسب مهارت های استراتژیک، حل مسئله و تصمیم گیری حیاتی در دنیای امروز مجهز می کند. هیچ تجربه قبلی در تجزیه و تحلیل مورد نیاز نیست. یک گزینه مطالعه تسریع شده در دسترس است که در آن می توانید دوره ها را دو برابر کنید و فقط در 12-14 ماه فارغ التحصیل شوید.

MBA آنلاین در مدیریت مراقبت های بهداشتی

مدرک MBA آنلاین در مدیریت مراقبت های بهداشتی، آمار، داده ها و کارآفرینی را در زمینه مراقبت های بهداشتی در حال تغییر بررسی می کند. علاوه بر این، این مدرک گزینه های انتخابی متنوع و آنلاینی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد حوزه تحصیلی انتخابی خود را کشف کنید و در عین حال مهارت های مدیریتی استثنایی را به دست آورید که می توانید بلافاصله در حرفه خود اعمال کنید. مدرک خود را در دو سال تکمیل کنید و به یک رهبر جهانی در مدیریت مراقبت های بهداشتی تبدیل شوید.
هوش مصنوعی کاربردی آنلاین MS
تخصص لازم برای اعمال، ارزیابی و کمک به توسعه تکنیک های هوش مصنوعی را به دست آورید. این برنامه تنها در دو سال تکمیل می شود و هیچ تجربه قبلی در زمینه فناوری هوش مصنوعی برای پذیرش لازم نیست. به عنوان یک دانشجو، شما به صورت آنلاین از اساتید با تجربه واقعی فناوری هوش مصنوعی در یک کلاس درس مجازی که متناسب با برنامه شما طراحی شده است، یاد خواهید گرفت.

کارشناسی ارشد آنلاین در علوم کامپیوتر

مجموعه مهارت های پیشرفته ای را که برای موفقیت در زمینه فناوری به سرعت در حال رشد در خاورمیانه و فراتر از آن نیاز دارید، توسعه دهید. شما درک پیشرفته ای از موضوعاتی مانند تجزیه و تحلیل داده ها، هوش مصنوعی، و یادگیری ماشین به دست خواهید آورد و آنچه را که یاد می گیرید در طیف وسیعی از زمینه های جهانی به کار خواهید برد.
مدیریت ساخت و ساز بین المللی ام اس آنلاین
دانش مدیریت صنعت ساخت و ساز پیشرفته ای را که برای موفقیت در بازار رو به رشد جهانی ساخت و ساز نیاز دارید، توسعه دهید. بر خلاف سایر برنامه های مدیریت ساخت و ساز، این مدرک در سطح بین المللی متمرکز است. ما از نظر جغرافیایی و فرهنگی موقعیت منحصر به فردی داریم تا برنامه ای جامع ارائه دهیم که بر بازار در حال گسترش جهانی ساخت و ساز تمرکز دارد.

گواهی امنیت سایبری آنلاین

این گواهی برای ارائه آموزش های پیشرفته برای متخصصان فناوری اطلاعات طراحی شده است که مفاهیم و اصول اساسی را با قرار گرفتن در معرض فناوری ها و راه حل های جدید ترکیب می کند. شما درکی عملی از مسائل کلیدی مربوط به رمزنگاری اولیه، امنیت شبکه و پزشکی قانونی کامپیوتر به دست خواهید آورد.

گواهی آنلاین هوش مصنوعی و علم داده

دانش تخصصی هوش مصنوعی و علم داده را تنها در شش ماه به دست آورید. نه واحدی که از طریق برنامه گواهی به دست می آید را می توان در برنامه کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه در علوم کامپیوتر اعمال کرد. شما یک برنامه درسی عمیق را که توسط اساتید مجرب و متنوع تدریس می شود و شبکه با دانشجویان در برنامه کارشناسی ارشد کشف خواهید کرد.

آمار سریع

 • بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی در سال 2024، دانشگاه شماره 1 لبنان را به خود اختصاص داد
 • شماره 1 برای چشم انداز بین المللی در لبنان توسط رتبه بندی دانشگاه جهانی برای سال 2023
 • شماره 22 در جهان عرب توسط رتبه بندی دانشگاه QS در منطقه عرب برای سال 2023
 • شماره 2 برای استخدام فارغ التحصیلان در لبنان توسط QS Graduate Employability Rankings 2022
 • 100٪ درجه آنلاین
 • 46،000 فارغ التحصیل در سراسر جهان

چرا دانشگاه آمریکایی لبنان؟

ما دانشجویان خود را قادر می سازیم تا از طریق تعهد به تعالی علمی ، مسیر موفقیت خود را پیدا کنند. هیئت علمی برجسته و جمعیت متنوع دانشجویی ما یک جامعه رقابتی و دلسوز را ایجاد می کنند که در سراسر جهان قرار دارد.

 • در سطح جهان جامعه متنوعما متعهد به ایجاد یک جامعه متنوع و غنی از نظر فرهنگی هستیم که آموزش در دسترس را برای همه فراهم می کند.
 • برنامه درسی مدرناز طریق روش های مدرن آموزشی و تجارب یادگیری آگاه از صنعت ، شما با دانش و مهارت های لازم برای پیشرفت در حرفه خود فارغ التحصیل خواهید شد.
 • دانشکده برجستهدانشکده ما در تدریس، تحقیق و خدمات اجتماعی سرآمد است و تخصص ارزشمند صنعت و تجربه مرتبط را به کلاس آنلاین ارائه می‌کند و پشتیبانی یک به یک را ارائه می‌کند.
 • آمادگی شغلیما شما را تشویق می کنیم که اشتیاق خود را پیدا کنید و از روحیه کارآفرینی LAU استقبال کنید. فارغ التحصیلان LAU بسیار قابل اشتغال هستند ، 82٪ از فارغ التحصیلان ظرف یک سال پس از اتمام دوره کار پیدا می کنند.درباره ما بیشتر بدانید
 • آموزش آنلاین انعطاف پذیربه انجمن دانشگاهی پشتیبانی ما بپیوندید ، با مدرسان خود ارتباط برقرار کنید و با دانشجویان از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. برنامه های آنلاین ما با انعطاف پذیری لازم برای موفقیت ، کیفیت علمی مشابه پیشنهادات دانشگاه را ارائه می دهند.

در قلب همه چیز باشید.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Lebanon

  Lebanon, لبنان

  • New York

   New York, آمریکا

   سوالات