Keystone logo
Liberty University

Liberty University

Liberty University

مقدمه

ما که هستیم

در سال 1971 ، روحانی جری فالول رویای تغییرات جهانی را در سر می پرورانید. او پیش بینی می کرد که در هر زمینه ای حرفه ای وجود دارد که خدا را دوست دارند ، به دیگران خدمت می کنند و در هر آنچه برای آنها خوانده می شدند بهترین بودند. او دانشگاهی را در کوه دید که این آموزش می تواند اتفاق بیفتد - و شروع به ساخت آن کرد. کمتر از 50 سال بعد ، Liberty University یک مؤسسه معتبر هنرهای تبشیری انجیلی است که دارای 17 دانشکده و مدرسه ، بیش از 100000 دانشجو و 600 برنامه تحصیلی از گواهینامه تا سطح دکترا است. بیش از 400 برنامه از طریق برنامه های آنلاین ما در دسترس دانش آموزان سراسر جهان است.

از این گذشته ، Liberty University خلبانان ، مشاوران ، مدیر عاملان ، پرستاران ، معلمان ، هنرمندان ، پرسنل نیروی انتظامی ، کشیش ها را آموزش می دهد — متخصصان تقریباً در هر زمینه ای که عاشق خدا هستند ، به دیگران در جوامع خود خدمت می کنند و بهترین آنچه در آنها خوانده می شوند هستند. . Liberty University قهرمانان مسیح را آموزش می دهد.

تأثیر بر جهان

رویکرد منحصر به فرد لیبرتی در مورد آموزش با تأکید بر تعادل درست بین تئوری دانشگاهی ، تحقیق و آموزش مفید ، به این معنی است که شما می توانید نه تنها در حرفه مورد نظر خود موفق شوید بلکه در یک بازار دائماً در حال تغییر موفق شوید.

در Liberty University ، شما مجهز خواهید بود که کار خود را با اخلاق و تعالی انجام دهید. به مهارت ، تفکر انتقادی ، تحقیق ، تجزیه و تحلیل داده ها و مهارت های ارتباطی خود دست پیدا کنید تا بتوانید در زمینه خود مشارکت کننده ای اساسی و نوع رهبری باشید که به دیگران الهام می بخشد.

کار سخت ، شجاعت و صداقت ایمان ما را تعریف می کند ، بنابراین ما فقط دانش آموزان را با یک مدرک مجهز نمی کنیم - ما قهرمان هایی را برای مسیح آموزش می دهیم که بر جهان تأثیر می گذارند.

برنامه های آنلاین - گسترش ماموریت و پردیس ما

آنچه که به عنوان یک چشم انداز برای یک دانشگاه پررونق در ویرجینیا آغاز شد ، اکنون در سرتاسر جهان رواج یافته است. برنامه های آموزش آنلاین محبوبیت زیادی یافته است ، اما Liberty University از اواسط دهه 1980 راه را برای آموزش از راه دور هموار کرده است . برنامه آنلاین ما از سال 1985 به عنوان دانشکده آموزش مادام العمر Liberty University آغاز شد ، زیرا ما تشخیص دادیم که از طریق آموزش از راه دور ، بسیاری از دانش آموزان می توانند ضمن حضور در مدرسه برای اولین بار کار کنند.

برنامه های آموزش از راه دور ما به عنوان دوره های مکاتبات شروع شد. لیبرتی نوارهای VHS پر شده از مطالب درسی را برای دانشجویان ارسال می کند ، و دانشجویان می توانند در تکالیف و تست هایی که توسط یک دادستان نظارت می شود برگردانند. رونق اینترنت اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 باعث شد تا لیبی بتواند برنامه های دانشگاهی مسیحی را بطور انحصاری بصورت آنلاین ارائه دهد.

امروز ، دانشجویان به محتوای دوره خود در Blackboard ، یک بستر یادگیری آنلاین دسترسی می یابند. آزمایشات و تکالیفی که زمانی مجبور شده بودند به دانشگاه ویرجینیا ما ارسال شوند ، اکنون از طریق دانشجویان در سراسر جهان بصورت آنلاین ارسال می شوند. منابع پیشرفته دیجیتال لیبرتی به دانشجویان این امکان را می دهد تا با همکلاسی ها ارتباط برقرار کنند و همچنین به منابع علمی از جمله بیش از 750،000 کتاب الکترونیکی ، ژورنال ها و مقالات بررسی شده توسط همکاران به بهترین ها دسترسی پیدا کنند. دانشجویان همچنین به مرکز نوشتن آنلاین و جوامع مختلف دانشجویی آنلاین دسترسی دارند.

شما همیشه از آمدن و گشت و گذار در محوطه دانشگاه لیبرتی در لینچبورگ ، ویزیت تحصیلات دانشگاهی ، بازگشت به خانه ، و شروع رویداد استقبال خوبی دارید که می توانید به عنوان یک دانش آموز آنلاین در آن شرکت کنید و فرصت هایی را برای ارتباط با مدرسه خود فراهم کنید. اما حتی اگر این کار را نکنید ، بدانید که مهمترین چیزی که ما در اینجا ایجاد می کنیم تغییر زندگی است - در لیبرتی ، بیش از 30 سال از یادگیری ، رشد ، سازگاری و نوآوری برای یادگیرنده از راه دور و بیش از یک دهه بهره مند خواهید شد. تحقیق در مورد نیازهای دانش آموز آنلاین. شما می توانید مطمئن باشید که ما وقت گرفتیم تا بدانیم که چه چیزی برای شما مهم است.

قابلیت دسترسی ، قابلیت دسترسی

با انتخاب بسیاری از کالج ها و دانشگاه های آنلاین ، پیدا کردن یک برنامه آنلاین که هم قابل انعطاف باشد و هم مقرون به صرفه باشد ، دشوار است. برنامه های آنلاین Liberty University می تواند هر دو را به شما ارائه دهد!

برنامه های آنلاین ما برای کسب کیفیت ، قیمت مناسب و دسترسی به وسیله BestColleges.com در بین پنجاه و بالاتر از بیش از 2،100 کالج و دانشگاه آنلاین قرار گرفته است.

ما از سال 1985 پیشگام آموزش از راه دور بوده ایم و یک رویکرد منحصر به فرد و اثبات شده برای آموزش آنلاین ارائه می دهیم.

کیفیت تحصیلی

برنامه آنلاین Liberty University به طور مداوم در حال پیشرفت به سمت پیشرفت های جدید آموزشی و افزایش درجه دسترسی است. ما می خواهیم شما بتوانید مدرکی را دنبال کنید که به بهترین وجه متناسب با احساسات و اهداف شغلی شما باشد.

Liberty University ارائه می دهد:

 • بیش از 250 برنامه درجه آنلاین در دسترس را انتخاب کنید.
 • همان استانداردهای کیفیت با برنامه های مسکونی ما.
 • به طور مداوم محتوای دوره به روز شده طراحی شده برای منعکس کننده شیوه های فعلی صنعت.
 • دانشکده ای متشکل از رهبران هر رشته ای که تجربه دنیای واقعی را به کلاس می آورند.

دسترسی

ما می دانیم که تناسب درجه با زندگی شلوغ شما می تواند چالش برانگیز باشد. به همین دلیل ، ما به شما این امکان را می دهیم که برنامه تکمیل مدرک Liberty University خود را متناسب با برنامه خود متناسب کنید.

برای رفع نیازهای شخصی و تحصیلی:

 • بیشتر مدارک آنلاین ما با فرمت 100٪ آنلاین ارائه می شود.
 • برنامه های درجه آنلاین به صورت هشت هفته ای فرعی با هشت تاریخ شروع در سال ارائه می شود.
 • بسیاری از برنامه های درجه آنلاین آزادی ، انعطاف پذیری را برای انجام تکالیف در هر ساعت از روز و بدون ورود به سیستم مورد نیاز برای اکثر برنامه ها ارائه می دهند.
 • Liberty University برای پذیرش در برنامه های کارشناسی نیاز به نمرات آزمون استاندارد یا رونوشت کامل دبیرستان ندارد.

توان مالی

Liberty University می خواهد نه تنها آموزش با کیفیت را در اختیارتان قرار دهد بلکه نرخ شهریه را نیز با قیمت مناسب ارائه می دهد. ما می دانیم که یافتن راه هایی برای پرداخت هزینه تحصیل می تواند مشکل باشد. به همین دلیل ، ما تلاش کرده ایم که شهریه را همچنان با قیمت مناسب حفظ کنیم ، در حالی که هنوز یک آموزش عالی ، معتبر و عالی را ارائه می دهید.

امروز شروع کنید تا سفر خود را در یک دانشگاه برتر مسیحی آنلاین آغاز کنید!

به مأموریت Liberty University بپیوندید و ارزش آموزش مسیحیان را برای خود ببینید. از طریق یکی از برنامه های کالج آنلاین Liberty University در مسیر ادامه تحصیل خود قرار دهید. آزادی از هر نظر یک مؤسسه آموزش عالی در سطح جهانی است که برای آماده سازی شما برای موفقیت در همه ابعاد زندگی اختصاص دارد.

رتبه بندی و جوایز

شماره 1 بهترین کالج آنلاین در آمریکا
سطح طلا - دانشکده تمایز
دانشگاه برتر آنلاین در ویرجینیا
کالج برتر آنلاین مسیحی در ملت

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Lynchburg

  University Boulevard,1971, 24515, Lynchburg

سوالات