Keystone logo
© BIMM University
LIBF Online

LIBF Online

LIBF Online

مقدمه

LIBF بیش از 140 سال است که یک نام معتبر در آموزش بریتانیا بوده است. آنها دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و MBA را برای دانشجویان بریتانیایی و بین المللی به صورت پاره وقت و تمام وقت ارائه می دهند. LIBF به عنوان یک موسسه آموزش عالی کوچکتر با هیئت علمی متخصصان صنعت، در موقعیت ایده آلی قرار دارد تا به شما در سفر شغلی شما کمک کند - آنها به هزاران دانشجو در سراسر جهان کمک کرده اند تا این کار را انجام دهند.

دوره های آنها مهارت های مورد نیاز شما را برای یک حرفه در تجارت، مدیریت، علم داده و امور مالی با تاکید قوی بر مهارت های عملی برگرفته از مطالعات موردی واقعی ارائه می دهد. علاوه بر این، LIBF منابعی مانند کانال های پادکست را ارائه می دهد که آخرین اخبار، مشاوره شغلی، و مصاحبه با چهره های برجسته در دنیای مالی و تجارت، و همچنین جلسات وبینار رایگان را پوشش می دهد.

آموزش از راه دور چیست؟

آموزش از راه دور به دانشجویان بین المللی و مستقر در انگلستان اجازه می دهد تا برای مدرک LIBF 100٪ انعطاف پذیر و 100٪ آنلاین تحصیل کنند. مطالعه با سرعت خود به دانش آموزان اجازه می دهد تا تحصیلات را با یک شغل تمام وقت یا سایر تعهدات ترکیب کنند.

چرا در LIBF تحصیل کنیم؟

LIBF برای آموزش عالی که نیازهای عملی را برآورده می کند، شهرت دارد. هنگامی که با آنها مطالعه می کنید، از دانشگاهیان که از مشاغل موفقی برخوردار بوده اند، یاد خواهید گرفت - رهبران صنعت با تجربه که تجربیات خود را با شما به اشتراک می گذارند تا یادگیری شما را غنی تر کنند. و هنگامی که به LIBF می‌پیوندید، به یک جامعه جهانی از متخصصان و فارغ‌التحصیلان ملحق می‌شوید که می‌توانند در هر مرحله از حرفه‌تان از شما حمایت کنند.

تاریخچه LIBF چیست؟

در سال 1879، هیچ مدرکی برای کارگران بانک وجود نداشت و فرصت های بسیار کمی برای پیشرفت وجود داشت. گروه کوچکی از متخصصان بانکداری که به دلیل نیاز به شناخت حرفه ای برای مهارت ها و تجربه خود، اولین موسسه بانکداران را در انگلستان و ولز تأسیس کردند که بعداً به LIBF تبدیل شد.

امروزه، LIBF به دانش‌آموزان سراسر جهان همه چیزهایی را که برای یادگیری انعطاف‌پذیر به صورت آنلاین، در هر کجا نیاز دارند، ارائه می‌کند و تنها نهاد حرفه‌ای در جهان است که دارای قدرت اعطای مدرک تحصیلی است. آنها یک جامعه جهانی از دانشجویان و فارغ التحصیلان در بیش از 120 کشور دارند.

مزایای یادگیری با LIBF

یادگیری کاملاً منعطف

برای یادگیری در زندگی خود مناسب باشید، اما به روشی ساختاریافته، با استفاده از یک رویکرد آنلاین منعطف با پشتیبانی کامل از اساتید و معلمان خود مطالعه کنید. به صورت پاره وقت یا تمام وقت - با سرعت دلخواه، کاملاً آنلاین، در هر کجا بیاموزید.

بیش از 140 سال تخصص

تخصص خود را با مهارت های آینده ارتقا دهید. برای کمک به موفقیت و پیشرفت شغلی، LIBF سابقه طولانی تحصیلات خود را در امور مالی، تجارت و بانکداری با پلت فرم یادگیری آنلاین به روز ترکیب می کند.

یادگیری شخصی نوآورانه

با شرایط خود یاد بگیرید. مهارت هایی را که برای رسیدن به پتانسیل کامل خود و رسیدن به جاه طلبی های خود نیاز دارید، به دست آورید. شما پشتیبانی و همچنین دسترسی به ابزارهای پیشرفته یادگیری دیجیتال و تخصص عملی در زندگی واقعی خواهید داشت.

پاداش بلندپروازی شما

یادگیری آنلاین یک گزینه مقرون به صرفه و متناسب با سبک زندگی شما است. هزینه های مدارک آنلاین LIBF در طول برنامه انتخابی شما توزیع می شود و مدیریت امور مالی را برای شما آسان تر می کند.

دوره های آنلاین LIBF

LIBF هشت برنامه مدرک آنلاین ارائه می دهد: چهار دوره لیسانس، سه دوره کارشناسی ارشد و یک MBA. چه به صورت تمام وقت یا پاره وقت تحصیل کنید، می توانید از گزینه های پرداخت انعطاف پذیر بهره مند شوید و هزینه های خود را بر مدت زمان تحصیل انتخابی خود تقسیم کنید. به عنوان یک دانشجوی بین المللی، ممکن است واجد شرایط تا 60٪ تخفیف در هزینه های تحصیل خود باشید.

دوره های کارشناسی

 • BSc (Hons) مدیریت بازرگانی (هزینه کل 10403 پوند یا 1734 پوند در سال پاره وقت II)
 • BSc (Hons) علوم کامپیوتر (هزینه کل 10403 پوند یا 1734 پوند در سال پاره وقت II)
 • BSc (Hons) Data Science (هزینه کل 10403 پوند یا 1734 پوند در سال پاره وقت II)
 • BSc (Hons) مدیریت بین المللی (هزینه کل 10403 پوند یا 1734 پوند در سال پاره وقت II)

دوره های کارشناسی ارشد و MBA

 • کارشناسی ارشد هوش مصنوعی (هزینه 2681 پوند در سال پاره وقت II)
 • MSc Data Science (هزینه 2681 پوند در سال پاره وقت II)
 • مدیریت کارشناسی ارشد (هزینه 2681 پوند در سال پاره وقت II)
 • MBA (هزینه 2819 پوند در سال پاره وقت II)

* قیمت ها شامل بورسیه می باشد.

** قیمت ها از شروع می شود، برای یک پیشنهاد شخصی با موسسه تماس بگیرید.

*** در صورت پرداخت سالانه یا کامل، تخفیف های اضافی در دسترس است.

مدت دوره ها

دانش آموزان می توانند دوره های آنلاین LIBF را به صورت تمام وقت یا پاره وقت بگذرانند.

در حالی که دوره تحصیل برای مدرک لیسانس سه سال است، دو گزینه پاره وقت انعطاف پذیر وجود دارد که چهار یا شش سال طول می کشد. به طور مشابه، دوره تحصیل تمام وقت برای مقاطع کارشناسی ارشد و MBA آنها 12 ماه است، اما شما می توانید آنها را به صورت پاره وقت بیش از 18 ماه یا دو سال بگذرانید.

پذیرش ها

دوره های کارشناسی:

 • 2 موضوع در سطح A یا معادل آن. ریاضیات GCSE و کلاس انگلیسی C (4) یا بالاتر
 • زبان انگلیسی: سطح آیلتس 6 یا بالاتر بدون هیچ عنصری زیر 5.5 (یا معادل آن)
 • سابقه کار می تواند به عنوان جایگزینی برای مدارک تحصیلی در نظر گرفته شود.

دوره های کارشناسی ارشد و MBA:

 • مدرک ممتاز درجه دوم پایین (درجه C یا 50-59٪) و بالاتر یا معادل آن - از یک موسسه معتبر. صلاحیت خارج از کشور باید از طریق ECCTIS (UK ENIC) تأیید شود.
 • زبان انگلیسی: سطح آیلتس 6.5 یا بالاتر بدون هیچ عنصری زیر 6.0 (یا معادل آن)
 • سابقه کار الزامی نیست اما می تواند به عنوان جایگزینی برای مدارک تحصیلی در نظر گرفته شود.

الزامات زبان انگلیسی

 • آیلتس: سطح 6 یا بالاتر
 • تافل: حداقل 80 امتیاز
 • کالج ترینیتی ISE: ISE III در حداقل پاس. لطفا توجه داشته باشید که نتایج دانشگاهی ISE کالج ترینیتی فقط برای دو سال معتبر است.
 • آزمون انگلیسی Duolingo: حداقل 95 امتیاز. در آزمون آنلاین انگلیسی Duolingo شرکت کنید. فقط 45 تا 60 دقیقه طول می کشد و شما نتایج خود را در عرض دو روز دریافت خواهید کرد. سپس می توانید گواهی خود را به LIBF ارسال کنید
 • گواهی کمبریج: حداقل درجه B به طور کلی.

بورسیه و بودجه

LIBF یک ارائه دهنده ثبت شده در دفتر دانشجویان است.

دانشجویان بین المللی می توانند تا 60 درصد کاهش در شهریه دریافت کنند. "

مکان ها

 • London

  Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

  سوالات