Keystone logo
LIBF Online  B.Sc. (Hons) علم داده
LIBF Online

B.Sc. (Hons) علم داده

Online

36 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۱٬۷۳۴ / per year *

آموزش از راه دور

* * شروع قیمت ها از بورسیه و شامل بورسیه. برای یک پیشنهاد شخصی با دانشگاه تماس بگیرید

مقدمه

کار خود را در زمینه هیجان انگیز و سریع علم داده با برنامه آنلاین BSc Data Science LIBF آغاز کنید. این مدرک لیسانس توسط متخصصان علوم داده طراحی شده است تا شما را با تخصص نظری و مهارت های عملی که در حال حاضر در چندین صنعت مورد تقاضا هستند، تجهیز کند.

با مطالعه این دوره آموزشی انعطاف‌پذیر و آنلاین، مهارت‌های تحلیلی و حل مسئله تخصصی را توسعه خواهید داد که می‌تواند به سرعت در موقعیت‌های دنیای واقعی اعمال شود. با ادامه پیشرفت جهان به سمت افزایش دیجیتالی شدن، برنامه BSc Data Science آنها می تواند مجموعه ای از مسیرهای شغلی جدید هیجان انگیز را در سراسر جهان باز کند.

چرا LIBF؟

آزادی: مدارک تحصیلی آنلاین در LIBF به شما این آزادی را می دهد که بر اساس برنامه زمانی مطالعه کنید که متناسب با نیازهای فردی شما باشد. LIBF همچنین گزینه های پاره وقت در سطح مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

انعطاف‌پذیری: LIBF گزینه‌های پرداختی را ارائه می‌دهد که به شما انعطاف‌پذیری لازم برای کنترل امور مالی خود را می‌دهد - با گزینه پرداخت در اقساط ماهانه یا سالانه، با مشوق‌های کاهش کارمزد.

بودجه: LIBF طیف وسیعی از بورسیه ها و بورسیه ها را ارائه می دهد که از دانشجویان داخلی و بین المللی حمایت می کند. به هر حال، بودجه هرگز نباید کسی را از تحصیل باز دارد.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات