Keystone logo
LIBF Online  BSc (Hons) هوش مصنوعی
LIBF Online

BSc (Hons) هوش مصنوعی

Online

36 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Oct 2024

GBP ۲۰٬۸۰۵

آموزش از راه دور

مقدمه

در شکل دادن به آینده نوآوری، دوره آنلاین BSc (Hons) LIBF در هوش مصنوعی ساخته شده است تا شما را در مفاهیم اساسی هوش مصنوعی و فناوری های پیشرفته، از جمله یادگیری ماشین و شبکه های عصبی غرق کند. برنامه درسی دارای ماژول های اصلی در برنامه نویسی پایتون، آمار و پردازش زبان طبیعی (NLP)، همراه با ماژول های انتخابی در زمینه هایی مانند محاسبات ابری و وسایل نقلیه خودران است. این دوره یک درک جامع از هوش مصنوعی ارائه می دهد و شما را به مهارت های مورد نیاز برای مشاغل مختلف در زمینه های IT و مرتبط با هوش مصنوعی، از یادگیری ماشین گرفته تا تجزیه و تحلیل داده، مجهز می کند.

مدرک هوش مصنوعی BSc (Hons) LIBF که کاملاً آنلاین ارائه می شود به شما امکان می دهد مطالعات خود را با سبک زندگی خود ادغام کنید و با سرعت خود پیشرفت کنید. شما به یک شبکه جهانی از اساتید، دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارشناسان ملحق خواهید شد که توسط یک تیم اختصاصی از مربیان مطالعاتی و مشاوران شغلی پشتیبانی می شوند.

مزایای یادگیری با LIBF

یادگیری کاملاً انعطاف پذیر بیش از 140 سال تخصص یادگیری شخصی نوآورانه پاداش دادن به جاه طلبی شما
برای یادگیری در زندگی خود مناسب باشید، اما به روشی ساختاریافته، با استفاده از یک رویکرد آنلاین منعطف با پشتیبانی کامل از اساتید و معلمان خود مطالعه کنید. پاره وقت یا تمام وقت بیاموزید - با سرعت دلخواه، کاملا آنلاین، در هر کجا. تخصص خود را با مهارت های آینده ارتقا دهید. برای کمک به موفقیت و پیشرفت شغلی شما، ما سابقه طولانی تحصیلات خود را در امور مالی، تجارت و بانکداری با پلت فرم یادگیری آنلاین به روز ترکیب می کنیم. با شرایط خود یاد بگیرید. مهارت هایی را که برای رسیدن به پتانسیل کامل خود و رسیدن به جاه طلبی های خود نیاز دارید، به دست آورید. شما پشتیبانی و همچنین دسترسی به ابزارهای پیشرفته یادگیری دیجیتال و تخصص عملی در زندگی واقعی خواهید داشت. آموزش از راه دور یک گزینه مناسب و مقرون به صرفه است که متناسب با سبک زندگی شما است. هزینه های مدرک آنلاین ما در طول برنامه انتخابی شما توزیع می شود و مدیریت امور مالی را برای شما آسان تر می کند.

مدارک آنلاین

یادگیری آنلاین - همچنین به عنوان یادگیری از راه دور یا مجازی شناخته می شود - به دانش آموزان اجازه می دهد تا مدرک خود را به صورت آنلاین تکمیل کنند و در عین حال انعطاف پذیری که اغلب در دنیای شلوغ امروز مورد نیاز است را فراهم می کند. در LIBF، ما دوره‌هایی را با استفاده از ابزارهای یادگیری تعاملی و مواد مطالعاتی چندرسانه‌ای در کنار جلسات زنده با مدرسان و کمک‌های مداوم از ناظران دانشگاهی آموزش می‌دهیم. شما انعطاف کاملی برای مطالعه در هر زمان و هر کجا که بخواهید، بدون از دست دادن ارتباط شخصی با معلمان و همکلاسی های خود خواهید داشت.

سه F که ما را متمایز می کند

آزادی: مدارک تحصیلی آنلاین در LIBF به شما این امکان را می دهد که بر اساس برنامه زمانی مطالعه کنید که متناسب با نیازهای فردی شما باشد. ما همچنین گزینه های پاره وقت در هر دو سطح مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهیم.

انعطاف پذیری: گزینه های پرداخت ما به شما انعطاف لازم را برای کنترل امور مالی خود می دهد. دانشجویان واجد شرایط مقطع کارشناسی بریتانیا نیز می توانند به وام های دانشجویی دولتی دسترسی داشته باشند. دانشجویانی که خود سرمایه گذاری می کنند این امکان را دارند که به صورت اقساط ماهانه یا سالانه پرداخت کنند.

بودجه: LIBF طیف وسیعی از بورسیه ها و بورسیه ها را ارائه می دهد که از دانشجویان داخلی و بین المللی حمایت می کند. به هر حال، بودجه هرگز نباید کسی را از تحصیل باز دارد.

پذیرش ها

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات