Keystone logo
LIBF Online  BSc (Hons) سیستم های اطلاعات کسب و کار
LIBF Online

BSc (Hons) سیستم های اطلاعات کسب و کار

Online

36 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Oct 2024

GBP ۲۰٬۸۰۵

آموزش از راه دور

مقدمه

با سیستم های اطلاعات کسب و کار آنلاین BSc (Hons) LIBF مسیر حرفه ای خود را به نقطه تلاقی تجارت و فناوری هدایت کنید. این برنامه جامع شامل ماژول های قوی است که «کسب و کار 101»، «حسابداری مدیریت»، «مدل های کسب و کار دیجیتال» و «تجزیه و تحلیل داده ها و داده های بزرگ» را پوشش می دهد. شما می توانید یادگیری خود را با ماژول های انتخابی مانند "هوش تجاری" و "امنیت سایبری" سفارشی کنید تا با آرزوهای شغلی خود هماهنگ شوید.

با این مدرک، شما به خوبی برای طیف گسترده ای از نقش ها در صنایع مختلف، از تجزیه و تحلیل کسب و کار و مدیریت داده تا مشاوره فناوری اطلاعات و کارآفرینی فناوری، آماده خواهید شد. آینده ای را در آغوش بگیرید که در آن بینش های تجاری با نوآوری های فن آوری در LIBF همگرا شود.

مدرک BSc (Hons) در سیستم های اطلاعات کسب و کار از LIBF به طور کامل به صورت آنلاین ارائه می شود و به شما امکان می دهد مطالعات خود را به طور یکپارچه در زندگی خود ادغام کنید و با سرعت خود پیشرفت کنید. شما بخشی از یک جامعه جهانی از اساتید، دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارشناسان خواهید بود که توسط یک تیم اختصاصی از مربیان مطالعاتی و مشاوران شغلی پشتیبانی می شوند.

مزایای یادگیری با LIBF

یادگیری کاملاً انعطاف پذیر بیش از 140 سال تخصص یادگیری شخصی نوآورانه پاداش دادن به جاه طلبی شما
یادگیری در زندگی خود مناسب باشید، اما به روشی ساختاریافته، با استفاده از یک رویکرد آنلاین انعطاف پذیر با حمایت کامل از اساتید و معلمان خود مطالعه کنید. پاره وقت یا تمام وقت بیاموزید - با سرعت دلخواه، کاملا آنلاین، در هر کجا. تخصص خود را با مهارت های آینده ارتقا دهید. برای کمک به موفقیت و پیشرفت شغلی شما، ما سابقه طولانی تحصیلات خود در امور مالی، تجارت و بانکداری را با پلت فرم یادگیری آنلاین به روز ترکیب می کنیم. با شرایط خود یاد بگیرید. مهارت هایی را که برای رسیدن به پتانسیل کامل خود و رسیدن به جاه طلبی های خود نیاز دارید، به دست آورید. شما پشتیبانی و همچنین دسترسی به ابزارهای پیشرفته یادگیری دیجیتال و تخصص عملی در زندگی واقعی خواهید داشت. آموزش از راه دور یک گزینه مقرون به صرفه و متناسب با سبک زندگی شما است. هزینه های مدرک آنلاین ما در طول برنامه انتخابی شما توزیع می شود و مدیریت امور مالی را برای شما آسان تر می کند.

مدارک تحصیلی آنلاین

یادگیری آنلاین - همچنین به عنوان یادگیری از راه دور یا مجازی شناخته می شود - به دانش آموزان اجازه می دهد تا مدرک خود را به صورت آنلاین تکمیل کنند و در عین حال انعطاف پذیری که اغلب در دنیای شلوغ امروز مورد نیاز است را فراهم می کند. در LIBF، ما دوره‌هایی را با استفاده از ابزارهای یادگیری تعاملی و مواد مطالعاتی چندرسانه‌ای در کنار جلسات زنده با مدرسان و کمک‌های مداوم از ناظران دانشگاهی آموزش می‌دهیم. شما انعطاف کاملی برای مطالعه در هر زمان و هر کجا که بخواهید، بدون از دست دادن ارتباط شخصی با معلمان و همکلاسی های خود خواهید داشت.

سه F که ما را متمایز می کند

آزادی: مدارک تحصیلی آنلاین در LIBF به شما این امکان را می دهد که بر اساس برنامه زمانی مطالعه کنید که متناسب با نیازهای فردی شما باشد. ما همچنین گزینه های پاره وقت در هر دو سطح مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهیم.

انعطاف پذیری: گزینه های پرداخت ما به شما انعطاف لازم را برای کنترل امور مالی خود می دهد. دانشجویان واجد شرایط مقطع کارشناسی بریتانیا نیز می توانند به وام های دانشجویی دولتی دسترسی داشته باشند. دانشجویانی که خود سرمایه گذاری می کنند این امکان را دارند که به صورت اقساط ماهانه یا سالانه پرداخت کنند.

بودجه: LIBF طیف وسیعی از بورسیه ها و بورسیه ها را ارائه می دهد که از دانشجویان داخلی و بین المللی حمایت می کند. به هر حال، بودجه هرگز نباید کسی را از تحصیل باز دارد.

پذیرش ها

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات