Keystone logo
LIBF Online  کارشناسی ارشد علوم داده
LIBF Online

کارشناسی ارشد علوم داده

Online

12 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۲٬۶۸۱ / per year *

آموزش از راه دور

* * شروع قیمت ها از بورسیه و شامل بورسیه. برای یک پیشنهاد شخصی با دانشگاه تماس بگیرید.

مقدمه

دانش خود را در مورد علم داده ارتقا دهید و فرصت های پیشرفت شغلی جدید را با برنامه کارشناسی ارشد علوم داده LIBF باز کنید. این دوره کارشناسی ارشد آنلاین به مفاهیم پیشرفته و چارچوب های نظری مورد نیاز برای ایجاد یک حرفه ارزشمند در زمینه های مرتبط با علم داده، با پتانسیل ایجاد تأثیر واقعی بر اقتصاد دیجیتال جهانی می پردازد.

این برنامه کارشناسی ارشد آنلاین انعطاف‌پذیر که با استفاده از فناوری یادگیری الکترونیکی نوآورانه ارائه می‌شود، می‌تواند با سرعتی که برای شما مناسب است مورد مطالعه قرار گیرد، و به شما این امکان را می‌دهد که دوره‌های درسی را با زندگی و تعهدات کاری موجود خود هماهنگ کنید.

چرا LIBF؟

آزادی: مدارک تحصیلی آنلاین در LIBF به شما این امکان را می دهد که بر اساس برنامه زمانی مطالعه کنید که متناسب با نیازهای فردی شما باشد. LIBF همچنین گزینه های پاره وقت در سطح مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

انعطاف‌پذیری: LIBF گزینه‌های پرداختی را ارائه می‌دهد که به شما انعطاف‌پذیری لازم برای کنترل امور مالی خود را می‌دهد - با گزینه پرداخت در اقساط ماهانه یا سالانه، با مشوق‌های کاهش کارمزد.

بودجه: LIBF طیف وسیعی از بورسیه ها و بورسیه ها را ارائه می دهد که از دانشجویان داخلی و بین المللی حمایت می کند. به هر حال، بودجه هرگز نباید کسی را از تحصیل باز دارد.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات