Keystone logo
LIBF Online  کارشناسی ارشد هوش مصنوعی
LIBF Online

کارشناسی ارشد هوش مصنوعی

Online

12 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۲٬۶۸۱ / per year *

آموزش از راه دور

* * شروع قیمت ها از بورسیه و شامل بورسیه. برای یک پیشنهاد شخصی با دانشگاه تماس بگیرید.

مقدمه

پیشرفت های تکنولوژیک اندکی مانند هوش مصنوعی تصورات عمومی را به خود جلب کرده است. اگر به شغلی در این زمینه هیجان انگیز و به سرعت در حال رشد علاقه دارید، برنامه کارشناسی ارشد هوش مصنوعی LIBF می تواند مهارت های نظری و عملی مورد نیاز برای شروع کار با هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در موقعیت های دنیای واقعی را به شما بدهد.

یادگیری آنلاین انعطاف‌پذیر به شما امکان می‌دهد این مدرک را طبق برنامه خود تکمیل کنید، در حالی که پلتفرم پیشرفته و پشتیبانی تخصصی آن‌ها به این معنی است که تمام کمک‌ها و راهنمایی‌هایی را که برای موفقیت در تحصیلتان نیاز دارید، دریافت خواهید کرد. به LIBF بپیوندید تا با جامعه ای از دانشگاهیان، کارشناسان و دانشجویان پیشرو در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید و به آرزوهای شغلی خود در زمینه هوش مصنوعی برسید.

چرا LIBF؟

آزادی: مدارک تحصیلی آنلاین در LIBF به شما این امکان را می دهد که بر اساس برنامه زمانی مطالعه کنید که متناسب با نیازهای فردی شما باشد. LIBF همچنین گزینه های پاره وقت در سطح مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

انعطاف‌پذیری: LIBF گزینه‌های پرداختی را ارائه می‌دهد که به شما انعطاف‌پذیری لازم برای کنترل امور مالی خود را می‌دهد - با گزینه پرداخت در اقساط ماهانه یا سالانه، با مشوق‌های کاهش کارمزد.

بودجه: LIBF طیف وسیعی از بورسیه ها و بورسیه ها را ارائه می دهد که از دانشجویان داخلی و بین المللی حمایت می کند. به هر حال، بودجه هرگز نباید کسی را از تحصیل باز دارد.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات