Keystone logo
LIBF Online  کارشناسی ارشد هوش تجاری
LIBF Online

کارشناسی ارشد هوش تجاری

Online

12 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۹٬۷۵۰

آموزش از راه دور

مقدمه

سفر به سرعت در حال تحول داده های بزرگ را با دوره آنلاین کارشناسی ارشد هوش تجاری LIBF آغاز کنید. این برنامه برای توسعه مهارت های تحلیلی پیشرفته و ارائه درک عمیق از مدل سازی داده ها و SQL طراحی شده است. برنامه درسی شامل ماژول‌های جامعی مانند «پایگاه‌های داده رابطه‌ای و NoSQL» و «مدل‌سازی و گزارش‌دهی داده‌ها» است.

مفاهیم اجتماعی مدیریت داده‌ها را کاوش کنید، تجربه عملی را با برنامه‌های هوش تجاری در دنیای واقعی کسب کنید، و مهارت‌های ضروری را برای نقش‌های آینده در هوش تجاری در بخش‌هایی مانند فناوری اطلاعات، امور مالی، بهداشت و درمان و دانشگاه به دست آورید.

دوره کارشناسی ارشد هوش تجاری LIBF به طور کامل به صورت آنلاین ارائه می شود و به شما امکان می دهد مطالعات خود را با سبک زندگی و پیشرفت خود با سرعت خود ادغام کنید. شما به یک شبکه جهانی از اساتید، دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارشناسان ملحق خواهید شد که توسط یک تیم اختصاصی از مربیان مطالعاتی و مشاوران شغلی پشتیبانی می شوند.

مزایای یادگیری با LIBF

یادگیری کاملاً انعطاف پذیر بیش از 140 سال تخصص یادگیری شخصی نوآورانه پاداش دادن به جاه طلبی شما
یادگیری در زندگی خود مناسب باشید، اما به روشی ساختاریافته، با استفاده از یک رویکرد آنلاین انعطاف پذیر با حمایت کامل از اساتید و معلمان خود مطالعه کنید. پاره وقت یا تمام وقت بیاموزید - با سرعت دلخواه، کاملا آنلاین، در هر کجا. تخصص خود را با مهارت های آینده ارتقا دهید. برای کمک به موفقیت و پیشرفت شغلی شما، ما سابقه طولانی تحصیلات خود در امور مالی، تجارت و بانکداری را با پلت فرم یادگیری آنلاین به روز ترکیب می کنیم. با شرایط خود یاد بگیرید. مهارت هایی را که برای رسیدن به پتانسیل کامل خود و رسیدن به جاه طلبی های خود نیاز دارید، به دست آورید. شما پشتیبانی و همچنین دسترسی به ابزارهای پیشرفته یادگیری دیجیتال و تخصص عملی در زندگی واقعی خواهید داشت. آموزش از راه دور یک گزینه مقرون به صرفه و متناسب با سبک زندگی شما است. هزینه های مدرک آنلاین ما در طول برنامه انتخابی شما توزیع می شود و مدیریت امور مالی را برای شما آسان تر می کند.

مدارک تحصیلی آنلاین

یادگیری آنلاین - همچنین به عنوان یادگیری از راه دور یا مجازی شناخته می شود - به دانش آموزان اجازه می دهد تا مدرک خود را به صورت آنلاین تکمیل کنند و در عین حال انعطاف پذیری که اغلب در دنیای شلوغ امروز مورد نیاز است را فراهم می کند. در LIBF، ما دوره‌هایی را با استفاده از ابزارهای یادگیری تعاملی و مواد مطالعاتی چندرسانه‌ای در کنار جلسات زنده با مدرسان و کمک‌های مداوم از ناظران دانشگاهی آموزش می‌دهیم. شما انعطاف کاملی برای مطالعه در هر زمان و هر کجا که بخواهید، بدون از دست دادن ارتباط شخصی با معلمان و همکلاسی های خود خواهید داشت.

سه F که ما را متمایز می کند

آزادی: مدارک تحصیلی آنلاین در LIBF به شما این امکان را می دهد که بر اساس برنامه زمانی مطالعه کنید که متناسب با نیازهای فردی شما باشد. ما همچنین گزینه های پاره وقت در هر دو سطح مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهیم.

انعطاف پذیری: گزینه های پرداخت ما به شما انعطاف لازم را برای کنترل امور مالی خود می دهد. دانشجویان واجد شرایط مقطع کارشناسی بریتانیا نیز می توانند به وام های دانشجویی دولتی دسترسی داشته باشند. دانشجویانی که خود سرمایه گذاری می کنند این امکان را دارند که به صورت اقساط ماهانه یا سالانه پرداخت کنند.

بودجه: LIBF طیف وسیعی از بورسیه ها و بورسیه ها را ارائه می دهد که از دانشجویان داخلی و بین المللی حمایت می کند. به هر حال، بودجه هرگز نباید کسی را از تحصیل باز دارد.

پذیرش ها

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات