Keystone logo
LIBF Online  کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
LIBF Online

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Online

12 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۲٬۸۱۹ / per year *

آموزش از راه دور

* * شروع قیمت ها از بورسیه و شامل بورسیه. برای یک پیشنهاد شخصی با دانشگاه تماس بگیرید.

مقدمه

MBA یک استاندارد طلایی در آموزش کسب و کار و یکی از بهترین راه ها برای برجسته شدن در بازار رقابتی مشاغل شرکتی امروزی است. برنامه MBA آنلاین LIBF شما را به دانش نظری عمیق و مهارت های مدیریتی مجهز می کند که بسیار مورد توجه مشاغل مدرن است. MBA آنلاین نه تنها می تواند طیف گسترده ای از فرصت های شغلی را باز کند، بلکه می تواند به شما کمک کند تأثیر معنادار و مثبتی بر چشم انداز کسب و کار آینده داشته باشید.

برنامه MBA آنلاین LIBF که از طریق پلتفرم یادگیری نوآورانه و پیشرفته ارائه می شود، به شما امکان می دهد مطالعات خود را با برنامه موجود خود مطابقت دهید. مطالعه با آنها همچنین به معنای پیوستن به یک شبکه جهانی از دانشگاهیان، متخصصان و دانشجویان است، به این معنی که شما این فرصت را خواهید داشت که ارتباطاتی ایجاد کنید که می تواند در طول تحصیل و آینده شغلی شما ارزشمند باشد.

چرا LIBF؟

آزادی: مدارک تحصیلی آنلاین در LIBF به شما این امکان را می دهد که بر اساس برنامه زمانی مطالعه کنید که متناسب با نیازهای فردی شما باشد. LIBF همچنین گزینه های پاره وقت در سطح مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

انعطاف‌پذیری: LIBF گزینه‌های پرداختی را ارائه می‌دهد که به شما انعطاف‌پذیری لازم برای کنترل امور مالی خود را می‌دهد - با گزینه پرداخت در اقساط ماهانه یا سالانه، با مشوق‌های کاهش کارمزد.

بودجه: LIBF طیف وسیعی از بورسیه ها و بورسیه ها را ارائه می دهد که از دانشجویان داخلی و بین المللی حمایت می کند. به هر حال، بودجه هرگز نباید کسی را از تحصیل باز دارد.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات