Keystone logo
LIBF Online  مدیریت کارشناسی ارشد با تخصص اختیاری
LIBF Online

مدیریت کارشناسی ارشد با تخصص اختیاری

Online

12 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۲٬۶۸۱ / per year *

آموزش از راه دور

* قیمت ها از بورسیه و شامل بورسیه. برای یک پیشنهاد شخصی با دانشگاه تماس بگیرید

مقدمه

حرفه مدیریت خود را با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آنلاین LIBF به سطح بعدی ببرید. این دوره کارشناسی ارشد انعطاف پذیر بر مفاهیم پیشرفته مدیریت کسب و کار، از جمله رهبری، مدیریت استراتژیک، و مدیریت افراد متمرکز است. با به دست آوردن درک عمیق از این حوزه های کلیدی، می توانید خدمات مدیریتی بسیار جامع تری را به سازمان هایی که با آنها کار می کنید ارائه دهید و دنیایی از فرصت های پیشرفت شغلی جدید را باز کنید.

توجه: شما می توانید بین دو گزینه برای مدرک مدیریت کارشناسی ارشد - یک برنامه مدیریت عمومی یا یک برنامه با تخصص انتخاب کنید.

چرا LIBF؟

آزادی: مدارک تحصیلی آنلاین در LIBF به شما این امکان را می دهد که بر اساس برنامه زمانی مطالعه کنید که متناسب با نیازهای فردی شما باشد. LIBF همچنین گزینه های پاره وقت در سطح مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

انعطاف‌پذیری: LIBF گزینه‌های پرداختی را ارائه می‌دهد که به شما انعطاف‌پذیری لازم برای کنترل امور مالی خود را می‌دهد - با گزینه پرداخت در اقساط ماهانه یا سالانه، با مشوق‌های کاهش کارمزد.

بودجه: LIBF طیف وسیعی از بورسیه ها و بورسیه ها را ارائه می دهد که از دانشجویان داخلی و بین المللی حمایت می کند. به هر حال، بودجه هرگز نباید کسی را از تحصیل باز دارد.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات