Keystone logo
LIBF Online  مدرک کارشناسی (Hons) مدیریت کسب و کار
LIBF Online

مدرک کارشناسی (Hons) مدیریت کسب و کار

Online

36 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۱٬۷۳۴ / per year *

آموزش از راه دور

* قیمت ها از بورسیه و شامل بورسیه. برای یک پیشنهاد شخصی با دانشگاه تماس بگیرید

مقدمه

به دنبال ایجاد مهارت های مدیریت کسب و کار خود هستید؟ تخصص خود را با مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی از LIBF افزایش دهید.

دانش و مهارت‌هایی را در کسب و کار و مدیریت که کارفرمایان به دنبال آن هستند، توسعه دهید و فرصت‌های جدید هیجان‌انگیز را - چه در خانه و چه در سطح بین‌المللی- باز کنید. با یک جامعه آنلاین جهانی متشکل از دانشگاهیان، متخصصان و دانشجویان ارتباط برقرار کنید تا از آن مطلع شوید و شغل خود را پیش ببرید. برای رسیدن به اهداف خود در مدیریت کسب و کار به LIBF بپیوندید.

با LIBF، شما در مدیریت کسب و کار با یادگیری آنلاین پیشرفته و پشتیبانی کامل در طول تحصیل خود موفق خواهید شد. با یک جامعه آنلاین متشکل از دانشگاهیان برجسته، کارشناسان صنعت و دانشجویان دیگر ارتباط برقرار کنید تا بینش‌های لحظه‌ای را به دست آورید و راه‌های جدیدی را برای پیشرفت شغلی خود کشف کنید.

چرا LIBF؟

آزادی: مدارک تحصیلی آنلاین در LIBF به شما این امکان را می دهد که بر اساس برنامه زمانی مطالعه کنید که متناسب با نیازهای فردی شما باشد. LIBF همچنین گزینه های پاره وقت در سطح مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

انعطاف‌پذیری: LIBF گزینه‌های پرداختی را ارائه می‌دهد که به شما انعطاف‌پذیری لازم برای کنترل امور مالی خود را می‌دهد - با گزینه پرداخت در اقساط ماهانه یا سالانه، با مشوق‌های کاهش کارمزد.

بودجه: LIBF طیف وسیعی از بورسیه ها و بورسیه ها را ارائه می دهد که از دانشجویان داخلی و بین المللی حمایت می کند. به هر حال، بودجه هرگز نباید کسی را از تحصیل باز دارد.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات